Schimb de haine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Schimb de haine

Mesajde Catutza23 » Lun Dec 29, 2014 11:06 pm

De ceva vreme tot vorbesc cu fetele despre ce frumos ar fi sa facem schimb de haine . Si de aici ideea unei optiuni : Schimb de haine . Unde fiecare dintre jucatoare ar putea plasa maxim 3 produse in acelasi timp iar fetele doritoare ar putea veni cu alt produs din aceeasi categorie (o singura persoana ar putea face schimbul, cea a carui produs la schimb ii este acceptat de cea care a plasat prima produsul) . Schimbul sa se faca doar din aceeasi categorie : rochie pentru rochie, pantofi la schimb de pantofi, etc.
ex: Eu plasez o rochie (pe o culoare oarecare) ... fata x , fata y si fata z cer la schimb rochita cu cate o rochita fiecare. Daca imi place una din rochite accept schimbul, daca nu resping cererile si astept urmatoarele oferte.
De cate ori nu ni s-a intamplat sa spunem "Vai ce draguta este rochita, daca am putea face schimb de rochite ce bine ar fi". Mie una (si nu cred ca sunt singura) mi se pare o idee buna.
O noapte/zi buna in continuare.
Catutza23
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori