Petrecerea de logodna

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Petrecerea de logodna

Mesajde Krisstyna » Vin Apr 24, 2015 4:32 pm

LoRy scrie:Si eu strang pt petrecere.. am facut si lv.. doar ca astept reducerea pt cadou la iubit.. Nu strang de mult sm... am acum 2,264 ... putine ce e drept... dar e bine.. pana se baga reducere o sa raman cu mai putini iubiti :D si mai multe sm pt petrecere

2236 mai am, pentru ca mi-au cam placut ultimele 2 colectii si am luat de toate. Si eu abia astept reducere la cadouri pentru iubiti. Daca ma enervez, atunci bag tot ca sa scap odata de ei, sa ma pot apuca si eu de petrecere anul asta! =))

Cred ca maine la Andu3 fac toate misiunile in care se dau si smaralde, ca oricum sunt foarte aproape de nivelul 32 (inca 93 de ★) apoi pot sa fiu mai selectiva cu misiunile, ca sunt satula de avansat in nivel la ce popularitate modesta am pentru nivel asa mare. :blush:
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Krisstyna » Mar Sep 15, 2015 2:21 pm

In sfarsit, au bagat reducere la cadourile pentru iubiti! In cateva minute i-am cumparat cadouri (mai aveam doar 3 iubiti de "rezolvat"), iar dupa ce i le-am dat pe toate, l-am luat la o intalnire romantica si... m-a cerut imediat! =))
Abia astept sa trec de etapa gasirii inelului, sa ii schimb infatisarea cu cele care trebuie cumparate la misiunile pentru petrecere. Plus ca astept cu nerabdare etapa alegerii hainelor pentru dommnisoara. :))
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Krisstyna » Lun Noi 09, 2015 4:57 pm

Cred ca abia anul viitor o sa fac petrecerea. =)) Pur si simplu imi plac cam toate hainele din magazinul ei (si au multe culori pastelate frumoase) si pana cumpar cam tot ce imi doresc o sa mai treaca cel putin 2-3 luni. :(
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori