Cluburi speciale pentru membrii forumului

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

Cluburi speciale pentru membrii forumului

Mesajde LEIA » Mie Iul 16, 2014 9:54 pm

La anumite intervale de timp,stafful va crea cate un grup pentru membrii activi ai forumului in functie de personalitatea sau comportamentul in forum :)) .

Ce nume de club credeti ca s-ar potrivi personalitatii voastre? :))

Am inceput acest joc deja cu doi dintre cei mai ''crazy '' =)) in sensul bun,membrii ai forumului.

Crazy Club
Veteran Membru*** blagaserena
Veteran Membru*** Erick
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Cluburi speciale pentru membrii forumului

Mesajde LEIA » Sâm Iul 26, 2014 9:18 pm

In loc sa va certati mai bine va concentrati pe subiectul topicului,gasiti un nume interesant , cativa sustinatori si mai facem un club ,doua......sa coloram forumul ca e vacanta doar :! :))

Daca va alegeti si culoare e perfect :rolleyes:
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Joi Iul 31, 2014 8:17 pm

Kinderrr scrie:Multor utilizatori le place un gen de muzica ba chiar si canta pe chat :)) ar fi o idee.
Si ar putea si culoarea corai.

Duminica facem clubul....(sper sa nu fiu ocupata) :roll:

SA fie rock (as intra aici si eu =)) ) sau orice vreti voi...

Alegeti prima data numele clubului,cine vrea sa intre sa sa lase un mesaj aici,alegeti culoarea membrilor(luati codul de la formularul de editare)
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Sâm Aug 02, 2014 7:22 pm

Avem culoarea si membrii dar nu santeti inca decisi la nume :roll: =))

Nume final pana maine si facem clubul :cool:
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 9:24 am

Pentru cine mai vrea sa intre in club este de ajuns sa lase scris aici si rezolvam :))

Pentru saptamana viitoare pregatim un grup de ''administratori'' :;
Daca ati fi administratorii forumului ce anume ati schimba din regulament,ce va enerveaza cel mai mult in forum si ati schimba,ce ati face in plus de ce este in prezent?(nu cereti diamante gramada ca asta nu este posibil,le dau bulgarii si sant zgarciti rau =)) )
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 10:06 am

Normal ca pastram culoarea :cool: dar ..........trebuie sa veniti cu schimbari ,nu va pot da drepturi in panou dar tot ce propuneti si e ok va fi modificat.....daca vreti sa dati ban sau penalizari se va da , poate va dati si voua cate un ban scurt pentru incalcarile de regulament din forum =))

Alma la sugestia ta avem doua solutii: sa micsoram numarul de posturi pentru a ajunge la rangul de printesa sau sa prelugim durata de stergere a unui topic inactiv.Din pacate nu putem pastra multe topice inactive pentru ca s-ar incarca forumul foarte mult .Daca micsoram mult numarul de posturi ar fi prea multe printese si iar nu ar mai fi interesant .

Legat de injuraturi in topice,daca tot o sa fiti administratori part time ,o sa fac un topic unde puneti link catre toate topicele cu injuraturi si vom bana toti membrii ce au injurat. :cool:

Erick ai dreptate,uneori este enervanta regula de off topic dar daca am sterge-o nu ar mai avea sens sa facem topice noi .....am bate campii fiecare cu ce ne trece prin cap intr-un singur topic =)) Putem modifica regula cu cateva exceptii dar nu sa o stergem de tot :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 10:26 am

Diiu scrie:Ar fi frumos să se înfiinţeze şi un "Fandom Club" sau "Fangirl" pentru toate obsedatele (fanele) de trupe, seriale, filme, celebrităţi etc. *printre care şi eu*
*bv Diuu bv. asta e cea mai bună idee pe care ai avut-o în toată viaţa ta*

Culoare si doritori si se rezolva :))

Serena stie cel mai bine =)) cum e cu banul si incalcarea de regulament.Sant multe reguli pentru care eu personal nu penalizez pentru ca la urma urmei e un forum de relaxare nu de stres.Daca se trece cu vederea nu inseamna ca se poate ''sari calul''.Si in joc cel mai grav lucru este crearea de multe conturi si incercarea de furt a contului prin promisiuni de diamante sau alte beneficii.In rest....e totusi un joc :))

Alma ideea de sondaj e foarte buna,o sa vedem cum o aplicam dar de saptamana viitoare dupa ce va intrati in rolul de ''administratori''

Erick nu stiu daca se poate pune rang dar se poate pune avatar cu administrator part time sau ceva de genul....caut sa vad :confused:

Legat de banul de pe joc trebuie sa stiti ca forumul este al jocului,trebuie sa fiti responsabili in actiunile de pe forum :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 10:48 am

Ideea de revista ar fi foarte buna.....daca puteti sa o creati in orice format vreti voi eu o promovez atat pe joc cat si pe facebook si va dau sectiunea de editura sa va ocupati de ea :))

Am o singura conditie {:)} sa nu ma bateti la cap cu certuri intre voi =))

Daca reusiti asta la sfarsitul lunii sectiunea e a voastra.Pana atunci trebuie sa va obisnuiti si cu alte butoane de prin forum de care ne ocupam de saptamana viitoare cand o sa fiti admini o saptamana :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 11:01 am

=))) nu cu admini ,cu membrii editura.
Imagine
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 11:45 am

Diiu scrie:Leia, deja sunt 2 doritoare pentru Fangirl, eu şi Bella şi sigur mai vor şi alte fete care nu sunt online acum =))

Il facem saptamana viitoare ,pana atunci va hotarati la culoare si daca mai sant doritori :)) Treguie sa stiti ca nu puteti fi in doua cluburi odata,daca alegi cel de admin nu pot sa te pun si in Fungirl. :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 1:25 pm

Imagine
Imagine
Unul din aceste ranguri va fi atasat la clubul administratorilor mici si va ramane pentru cei ce vor sa faca parte din echipa editurii.
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 2:37 pm

Foarte frumos programul Kinderrr :)) .Puteti sa faceti cum doriti paginile,puteti sa faceti revista si tip filmulet pe youtube,orice va trece prin cap.

Legat de ordinea pe forum important este sa nu ne jignim intre noi,acum ca santem mai multi putem face curatenie si sa facem forumul un loc de relaxare nu de stres.Exista totusi posibilitatea de a fi banat un membru al forumului atat pe forum cat si pe joc :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Dum Aug 03, 2014 5:37 pm

Poate nu m-am facut inteleasa bine :; idea de cluburi este doar pentru ''fun'',daca facem o echipa de editura va fi permanenta.Membrii editurii au permisiuni de moderatori doar ca nu in toate sectiunile forumului.Odata devenit membru al staffului aveti si drepturi si obligatii =)) Ca staff nu mai puteti raspunde in doi peri membrilor,mai ales celor noi inregistrati......restul pe parcurs :;
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Joi Aug 07, 2014 5:50 pm

Daca aveti echipa incepeti sa faceti ceva cat mai repede =)) Cand avem prima revista aveti sectiunea la dispozitie. :cool:
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Vin Aug 08, 2014 9:39 pm

Kinderrr scrie:Deja avem copertile :green: si au iesit geniale parerea mea.

Woau superrrrr :! :! :!

Astept cu nerabdare !

Pentru cine intra in editura am nevoie de voi pe skype :)) In conf de moderatori va fi mai usor de comunicat .
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Următorul

Înapoi la Idei si Sugestii Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator