Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Nu te supara dar...

Mesajde andreea2000 » Lun Feb 08, 2016 6:29 pm

Pe mine nu ma are :P Oare de ce v-a bagat acolo? :-??
Imagine
andreea2000
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Lun Feb 08, 2016 10:22 pm

Nu știu și nici nu mă interesează . E treaba ei . :D
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Holo » Lun Iun 06, 2016 10:42 am

Are si ea motivele ei probabil :)).
Imagine
Holo
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Loren » Mar Iun 07, 2016 9:01 pm

vasileiustina scrie:O sa continui eu topicul, sper sa nu existe supărări, e doar părerea mea :

Ma deranjează ca in clubul in care sunt Vice, președinta a avut examene si încă are si nu a putut intra 20 de zile. Si după perioada asta a fost pusă ca președinte Alice10, si acum fosta președinta își dorește clubul înapoi, pentru ca Alice provoacă in fiecare zi cluburi si am ajuns la o popularitate de 3,000 , avem doar 2 smaralde -.- si nu donează nimeni nimic ... ceea ce e destul de revoltător. :cry: Si la cat de (...) este Alice, nu cred ca o sa mai dea clubul fetei care s-a muncit o vara ca sa adune 300 smaralde din ședințe foto. Mi se pare un lucru nefericit, atât pentru noi cat si pentru ea. Si pot spune ca fosta președinta e mega de treaba, in vreme ce noua președinta e (...). :blush:

O zi frumoasa tuturor. :*

am patit chestia asta si chiar clubul meu muncit cu niste fete a fost sters
Imagine
Loren
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde EmilyNesson » Mar Iun 21, 2016 9:10 pm

Nu stiu ce sa zic despre acest topic,e frumos ceea ce faci ca domnisoare sa-si spuna oful,dar nu e frumos sa aratam cu degetul,daca avem probleme cu unele fete putem sa rezolvam in privat,pana la urma nimeni nu-i perfect!
Imagine
EmilyNesson
Junior Membru

Mesajde Asneidy » Lun Iul 04, 2016 10:42 am

RockStar scrie:Si pe mine ma are RaluB la ignorati si chiar nu stiu de ce . Oricum nu ma intereseaza , eu am prietenele mele ^_^ :D
Las' ca nu trebuie sa te superi ca te are la ignorati , las-o !
,,Ignoranta ucide'' ;)

Nu stiu pe care dintre noi doua o ucide , tu te plangi pe aici, nu eu. ;) Si ca sa fiti toate lamurite, am cerut frumos sa nu va certati si sa nu faceti circ pe chatul logodnei, ceva de bun simt. Restul sunteti acolo ori pentru cersit de poze, ori pentru jigniri. Degeaba nu e niciuna.
Asneidy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
United KingdomUnited Kingdom

Mesajde Alex » Dum Iul 10, 2016 6:42 pm

Cred ca nu eu am inceput atunci circul .. ;)
Imagine
Alex
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeniM » Mie Sep 14, 2016 10:28 am

Pokemon scrie:

Si chiar si asa :Oricat de urate ar fi tinutele fetelor de pe podium,suntem printre primele locuri la cele mai stilate tinute dintre toate versiunile -.- Daca mergeti pe bg o sa vedeti doar clowni.

Sincera sa fiu, am cont pe bg, am urmarit tinutele celor de pe podium si crede-ma, au mult mai mult stil cele de pe bg..Dar .. mna, timpu' a trecut , haine noi, dar si pe ro au mai aparut colectii, evenimente! E parerea mea asta, dar nu am mai vazut tinute la fel de bune ca ale Aadynei, ale lui Holo, Anais , Zenet etc.. Cu ele ,podiumul era muult mai frumos, mai stilat!Acum urca orice domnisoara de lvl 13 pe podium!
Imagine
DeniM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Helena » Lun Oct 10, 2016 5:06 pm

Asta este...
Am si eu sa va povestesc ceva . Azi am primit de la cineva un comentariu . Acesta incepe cu : ,,urato,, si continua cu alte jigniri. In acel mesaj se afla si cateva greseli gramaticale... nu pun la suflet,caci stiu ca pot crea tinute destul de dragute ,dar spun si eu,doar asa. :roll:
Imagine
Helena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeniM » Mar Oct 18, 2016 8:14 am

Stiti faza aia cu " ma tot provoaca la arena modei" , paii stim cu totii ce greu strangem dolari si ce greu se gasesc fetele care isi lasa multi dolari in cont, peste seara, sau zi. Nu ziceti ca voi nu provocati tot timpul o domnisoara care are multi dolari! Ca va provoaca pe voi este vina numai a voastra ca va lasati multi dolari in cont! Consumatii cumparand haine/mobila/cresteti-va popularitatea... Daca voi ii lasati gramada in cont, si suma mare, normal ca va vor provoca tot timpul! Nu mai veniti aici si va plangeti. Pariu pe orice ca si voi faceti la fel!
Imagine
DeniM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Lyvy » Mar Oct 18, 2016 9:48 am

Eu personal nu prea provoc, doar atunci cand mi s-au terminat banii sau sunt evenimente care necesita bani (cartile norocoase sau evenimintele mai rare de provocat persoane pt. anumite cadouri). In fiecare zi am o suma decenta de bani (15000$), ei sunt banii pe care ii fac pe parcursul nopții (apartament-512$/ora, salariul de la club...etc.)
Este bine atunci cand va duceti la somn sa lasati cateva bonisuri de popularitate activete (fetele care va provoaca vor avea: ori sanse mai mici de a va castiga banii ori nule). Este normal sa vreti o suma cat mai mare de bani in cont dar ar fi bine sa fie decenta (sa nu treaca de 20000-30000$).
Imagine

"All the stories are true"
Lyvy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeniM » Mie Oct 19, 2016 9:36 am

Lyvy scrie:Eu personal nu prea provoc, doar atunci cand mi s-au terminat banii sau sunt evenimente care necesita bani (cartile norocoase sau evenimintele mai rare de provocat persoane pt. anumite cadouri). In fiecare zi am o suma decenta de bani (15000$), ei sunt banii pe care ii fac pe parcursul nopții (apartament-512$/ora, salariul de la club...etc.)
Este bine atunci cand va duceti la somn sa lasati cateva bonisuri de popularitate activete (fetele care va provoaca vor avea: ori sanse mai mici de a va castiga banii ori nule). Este normal sa vreti o suma cat mai mare de bani in cont dar ar fi bine sa fie decenta (sa nu treaca de 20000-30000$).

Sau si cu bonusuri, cum a spus Lyvy. Asa ca degeaba veniti aici si va plangeti;)
Imagine
DeniM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Anterior

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 3 vizitatori