Ideei propuse in 2011

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

ceva nou

Mesajde motanitza » Joi Mar 10, 2011 7:47 pm

Mi-ar place ca lady sa stea pe o scena mica rotunda care sa o putem roti ,cand la stanga cand la dreapta cu ajutorul unor sageti sa ii vedem si spatele, parul lung ce atarna si posteriorul :P:P.
Iar la spital sa apara o noua operatie aceea de silicon in posterior, sa folosesc limbaj adecvat , scuze daca am jignit pe cineva folosind alt cuvant pt. posterior, nu am facut cu intentie. :D :D .
O seara placuta.
Ultima oară modificat de motanitza pe Vin Mar 11, 2011 1:34 pm, modificat 1 dată în total.
motanitza
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

biciclete, role si alte idei de primavara

Mesajde yoyo11111 » Sâm Mar 12, 2011 11:57 pm

Ar fi frumos sa putem cumpara biciclete, role :D putem arata ca fetele noastre sunt sportive de exemplu :D:D

Daca pentru iarna avem schiuri, de ce sa nu avem si biciclete si role:D... pentru primavara - vara:D

Astept pareri :D ------>>>> PRO sau CONTRA
Ultima oară modificat de yoyo11111 pe Mar Mar 29, 2011 10:51 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
yoyo11111
Membru

Altfel de ochelari

Mesajde Yoyoely » Mie Mar 30, 2011 2:41 pm

Hei! A venit caldura iar mie imi place sa port ochelari pe post de accesoriu, nu neaparat pe ochi,ci si pe cap http://www.chictopia.com/photo/show/261 ... lack-belt- sau agatati de bluza http://tokyofashion.com/striped-skirt-a ... -harajuku/ si cum am vazut ca in joc nu avem asa ceva m-am gandit ca ar fi o idee buna.Voi ce ziceti?
Imagine

I'm a kitty,baby!
Yoyoely
Membru

Orasul Lady cladire noua

Mesajde motanitza » Vin Apr 22, 2011 7:31 pm

Imagine

Mie mi-ar placea sa avem o Biserica in orasul Lady, ( fiecare oras are o Biserica)iar acolo lady sa mearga din cand in cand sa castige sanatate, pentru ca lady poate castiga sanatate doar cu pastilele acelea.
Asa ne-ar ajuta Divinitatea sa fie lady mai sanatoasa. :o
Si Biserica aceasta sa fie pentru toate religiile la urma urmei toate avem acelasi Dumnezeu , cat despre cele care nu cred , pot sa vina si ele sa mai castige sanatate :o .

Cu ocazia aceasta va doresc un Paste cat mai fericit.
Ultima oară modificat de motanitza pe Vin Apr 22, 2011 8:09 pm, modificat 1 dată în total.
motanitza
Veteran Membru

Cat de destepte suntem?

Mesajde Clemantina » Lun Mai 23, 2011 9:17 pm

Ar fi super cand ne logam sa ne apara un mic testulet cu date de cultura generale la care daca raspundem corect la toate intrebarile primim 10.00iq, iar daca unele domnisoare nu doresc sa-l completeze sa nu o faca.Sa fie 10 exercitii.5 cu A sau F,iar celelalte 5 cu variante de raspuns a., b., c.Si in plus pt domnisoarele care doresc sa existe titluri. :green:

Da ori nu???? :?
Clemantina
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

scoala

Mesajde daiana12 » Dum Iun 19, 2011 5:38 pm

daca am avea o biserica de ce nu si o scoala care sa ne dea iq sa zicem ca o saptamana ar fi clasa 1 apoi clasa 2 .... si intr-o luna treminam ciclul primar apoi 5 6 7 8 terminam scoala apoi liceu si facultate (sa platim o suma de bani ex1000 de dolari si in clasa 1 sa primim teste usoare sa etc dar daca avem 4 absnte adica nu intram in fiecare zi ne exmatriculeaza si incepem din nou clasa respectiva da sau nu
:?
lady karina[url][/url]
daiana12
Membru

Orasul Lady ! O piscina publica !

Mesajde Ang3lLov3 » Lun Iun 20, 2011 10:57 am

Eu zic ca in Oras ar trebuii o piscina publica , in care sa inotam macar 30 minute - 2 ore , Sa nu avem taxa de intrare , si fericirea sa ne creasca 30 - 50 . Sa nu mai mergem la terapeut si sa ne coste si 70$ . Adica jocul nu stie cat inseaman 70$ ?
70 * 3 = 210 lei !!!!!!! Nici mama mea nu da atata la un terapeut . Da intre 10 - 20 de lei da nu 210 lei !!!!
:! :! :! :! Eu zic ca ar fi o idee buna .
Sau sa ne bronzam natural nu ca la solar ! Eu zic ca este o idee bunicica mai ales acum pentru vara ...
Ang3lLov3
Membru

provocari cu animale

Mesajde denisadeny2 » Mie Iun 22, 2011 12:14 pm

mi-ar place sa existe provocari intre animale cum este luptele domnisoarei asa sa fie si luptele animalului si intre
animale diferite ex:pisica-caine sau caine-iepuras ce spuneti?astept pareri si poate mai dezvoltam idea
Imagine
denisadeny2
Banat
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

aceeasi hainuta

Mesajde Zumy » Mar Iun 28, 2011 2:14 pm

Nu stiu daca ati observat dar la magazinul cu hainute de animal poti cumpara aceeasi haina pe aceeasi culoare de multe ori.Eu cand cumpar uneori uit ca am mai cumparat aceeasi haina pe aceeasi culoare si o mai cumpar odata si pierd bani degeaba.
Eu as vrea sa fie cum este la mall, daca ai cumparat odata sa iti apara mesajul "haina cumparata deja" ca m-am saturat sa tot intru mereu in garderopa sa vad ce i-am cumparat si ce nu.
Imagine
id mess zumyb
Zumy
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Parfumuri si multi iubiti!

Mesajde ingerasfrumos99 » Sâm Iul 09, 2011 12:32 pm

Buna.Ce ati zice,daca am avea parfumuri in mall??Sa coste un parfum cam...1000$.Si cand suntem despartite de iubiti,si vrem alt iubit,sa folosim parfumul,si am atrage mai repede iubitii daca folosim parfumul. ;)
Nimic nu ma doboara...chiar daca azi voi plange,maine sigur voi rade!!!Imagine
ingerasfrumos99
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Fantana Arteziana

Mesajde Kethline » Sâm Iul 09, 2011 10:37 pm

[i]Hey.....
pe scurt ....nu v-ati dori sa avem o fantana arteziana in lady popular????Unde sa mergem sa facem poze,,pentru albumul domnisoarei noastre...Lady ar fi mai fericita daca ar askulta susurul apei,,,s-ar simti mai aproape de natura ..Adika cui nui place natura ???Nu ati vrea sa fiti mai aproape de ea??
[/i]
fantana sa fie ceva de genu...

Imagine
Kethline
Membru

Redirectionare automata spre o anumita camera

Mesajde Louise » Mar Iul 19, 2011 4:53 pm

Sugestia mea consta in revenirea modului redirectionarii din versiunea anterioara.Ma refer la redirectionarea de la acel tabel cu statusurile curente.Atunci cand apas pe "energie" sau "igiena", sunt redirectionata spre apartament, nu spre camera necesara (dormitor, respectiv baie).Consider ca ne-ar fi un ajutor demn de luat in seama.
http://www.tvequals.com/wp-content/uploads/2010/09/lie-to-me-season3-poster-thumb.jpg
Louise
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

10% de la provocari

Mesajde andreutzadutza » Joi Iul 21, 2011 5:45 pm

buna
ce ar fi daca ar scoate 10% de la provocari adik nu e corect sa pierdem atatia bani voi ce spuneti?
Imagine
andreutzadutza
Junior Membru

Funky

Mesajde mdm-selle corii » Joi Iul 28, 2011 1:29 pm

Buna . Stim cu totii ca in ziua de azi toata lumea abordeaza frizuri din ce in ce mai ciudate si colorate , bazandu-se pe asa numitul stil "funky" : tunsori scurte , cu denivelari , modele si suvite multicolore . Mie imi plac persoanele acestea indraznete , carora nu le e frica de rezultatul obtinut, dar unii dintre noi , de exemplu eu , nu au atat de mult curaj sa incerce si sa experimenteze atat de mult , de aceea va propun sa adaugati la salonul de frumusete , la coafura ,si acest stil , pentru ca noi ,cei care nu avem curaj sa incercam asa ceva , sa ne putem creea propriul personaj nebunesc , chiar prin domnisoara noastra din Lady Popular. Sper sa placa cuiva ideea mea ,iar daca se vor introduce si asemenea coafuri , eu cred ca multe domnisoare vor aborda acest stil . Multumesc frumos .
Corii
mdm-selle corii
Membru

SA PROBAM HAINE ,FETELOR!!!

Mesajde dyasuper » Sâm Iul 30, 2011 6:53 pm

Buna ! Ce ar fi daca in supremul si minunatul nostru LADY MALL , am avea ,,cabina de proba''! Sa putem sa probam hainele , pentru ca dese ori se intampla sa mai dam gres la creearea unei tinute !
Sunt multe avantaje! Ganditi-va fetelor! Am putea sa facem mii de combinatii de haine chiar si in mall! Chiar daca nu am avea banii , ne-am putea distra in cabina de proba!Ar fi super-tare!
Eu as fi super incantata!
dyasuper
Membru

Următorul

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator