Podium FTV - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Podium FTV - Lady popular

Mesajde LEIA » Lun Ian 02, 2012 9:02 pm

Asa cum este normal intr-o comunitate de lady, castigatoarele podiumurilor sant in centrul atentiei si mi se pare normal sa fie comentate, laudate sau criticate pentru outfiturile zilnice.
Nu este de ajuns sa dai comentarii sau mesaje zilnic ca sa ajungi pe podium ci trebuie sa ai, macar atat timp cat stai in ''lumina reflectoarelor'', tinute demne de trofeul castigat.

Puteti posta orice tinuta a castigatoarelor cu care se prezinta pe podium si sa o comentati .Printurile cu podiumurile sau tinutele pe care doriti sa le comentati vor fi incarcate printr-un site de incarcat imagini si nu va fi luat link direct din galerie sau de la profilul jucatoarei

In fiecare luna ,editura va acorda doua trofee:

Trofeul Fashion girl si
Trofeul Antifashion girl

...asa ca liber la barfa .... :;
Imagine

Regulament Podium - FTV :

`Postarea imaginilor cu podiumul se va face de catre moderatorii Allex si MymyTheBest sau ocazional de catre alt membru al staffului/editurii o data pe luna , in ziua in care acesta se reseteaza .

`Nu se accepta posturi precum “imi place” sau “e urata”.Trebuie sa dati argumente si la final sa scrieti concluzia "bine imbracata" sau "prost imbracata" pentru fiecare ocupanta de podium!

`Rezultatul de "bine" sau "prost" imbracata se va da calculandu-se voturile pentru fiecare ocupanta de podium.

`Nerespectarea regulamentului duce la ignorarea comentariului!
Ultima oară modificat de Krisstyna pe Dum Iun 23, 2013 9:48 pm, modificat de 5 ori în total.
Motiv: Update nume topic.
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Podium FTV

Mesajde Corina » Lun Ian 02, 2012 10:13 pm

Motanitza: imi plac mult tinutele ei. tinuta asta o reprezinta asa cum e ea ~~o pisicuta jucausa~~
Rauquelle: tinuta asta e frumoasa, dar nu toate sunt reusite. o sa fiu sincera ... nu cred ca merita pe acest podium. X
Alexandra.nice: e o fata rafinata dupa parea mea. are tinute destul de frumoase.
Ultima oară modificat de Corina pe Lun Ian 02, 2012 10:24 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde MaDDieZ » Lun Ian 02, 2012 10:20 pm

Motanitza...o lady care are un talent,e..robace la asortare!Mereu a avut tinute de `million`!
Rauquelle...se pricepe la haine,dar nu intodeauna.De exemplu,nu vad asortarea pantofilor cu restul accesorilor!X
alexandra.nice...mmm...o lady eleganta,foarte frumoasa!
Imagine
MaDDieZ
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Lun Ian 02, 2012 11:19 pm

Azi, eram obijnuita ca Raquelle sa fie pe locul 1, si nu m-amuitat la nume, grabita am zis: - Oooo...s-a imbracat azi Raquelle superb!Cu ce ocazie? =))
Asa, tinutele:

Motanitza: E superba*
Raquelle:Nu e e poiumul FTV: x
Alexandra: Frumoasa: *
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde AnyysCM » Mar Ian 03, 2012 12:57 am

In acest podium mai gasesc ceva imaginatie si ceva creativitate si aceste lucruri le vad in tinuta 1 si tinuta 3, motanitza are un stil aparte ,multe din tinutele ei au un aer de "nimeni nu ii ca mine " =)) ,mai pe scurt foarte originala ,desi fiind pe podium asi fi schimbat putin tinuta ,fiinca stiu ca nu duce lipsa de imaginatie :D .
Tinuta 2 - Rochia neagra prost accesorizata , :(
Tinuta 3 - Foarte frumoasa rochia ,la fel si coafura ,asi fi renuntat la acel colier fiinca acel detaliu de la rochie era suficient ca accesoriu insa imi place tinuta nu ii foarte wow dar ii ok :D

Imagine
Imagine
AnyysCM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde bRunetahc » Mar Ian 03, 2012 11:07 am

Podium FTV:
1.Motanitza:Superba,creativitate,originalitate.BRAVO!Meriti locul 1 ! <3:xFelicitari!10 cu felicitari!
2.Raquelle:arata..groaznic :eek: pantofii nu se potrivesc,nici topul,accesoriile nici coronita din cap..praf dupa parerea mea.De cand a urcat pe podium nu mi'a placut cum se imbraca.Pentru ce dumnezeu a primit acele 3000 si acum 2000 de diamante?Nu poate face o tinuta calumea?Nu stiu cum a reusit sa ajunga pe podium cu asa haine si combinatii,are cateva rochii pe care le invarteste.Nu a meritat podiumul FTV si nu-l va merita niciodata daca va continua sa faca asa tinute.Nu mai zic nota ca sa nu iasa cu scandal :roll:
3.Alexandra nice: Imi plac tinutele ei,haine pe diamante,foarte bine asortate si accesorizate.Ii dau 10.Chiar merita podiumul.
Imagine
bRunetahc
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Grrunge » Mar Ian 03, 2012 11:54 am

s-au schimbat tinutele... (2 dintre ele...)
http://i42.tinypic.com/286mi9.jpg
-Motanitza- ORIGINALA total- nota 10
-Alexandra.nice-frumoasa si ea, dar parca prea albastrita... -nota 8
-Rauquelle- nu e tinuta de FTV- nota 5...
Imagine
Grrunge
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeeaAndreea97 » Mar Ian 03, 2012 12:22 pm

Motanitza:mereu vine cu ceva nou si original ...se pricepe la haine si face niste combinatii frumoase :)/10
Alexandra:stie cum sa asorteze haine in asa fel incat sa iasa o tinuta de milioane/10
Rauquelle:habar nu am cum a ajuns pe podium..daca as fi castigat eu 5000 de diamante as fi cumparat niste haine ...de :O :O nu stiu de ce cumpara haine pe $ avand in vedere ca a ajuns pe Podiuml FTV ...e o tinuta nereusita si dupa parerea mea nu merita pe podiumul FTV :roll: :roll: Fara suparare
Imagine
DeeaAndreea97
Junior Membru

Mesajde AnyysCM » Mar Ian 03, 2012 1:44 pm

Asa da Moty ,poi nu se cuvenea sa nu ai o rochie demna de un podium ,imi place felicitari pentru exemplul pe care il dai in ceea ce privesc tinutele tale.
Locul 2 - vesnica rochie neagra ,cred ca incep sa urasc acesta rochie prost accesorizata , =))
Locul 3 - o tinuta frumoasa ,demna de podium cu mici minusuri insa le trec cu vederea fiinca imi place extrem de mult rochia .
Felicitari locul 1 si 3 va mentineti pe pozitii si bravo fiinca asa trebuie sa arate o castigatoare :D

Imagine
Imagine
AnyysCM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Mar Ian 03, 2012 1:51 pm

1. Motanitza- superba... nimic de comentat.
2.Rauquelle- nu imi place...n-are rost sa zic de ce. X
3. Alexandra.nice- foarte frumoasa... imi place tinuta..
Imagine
Corina
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rodycute » Mar Ian 03, 2012 1:53 pm

Motanitza-imi place , o tinuta perfecta ✔
Rauquelle- mereu aceeasi coafura.....accesoriile nu sunt imbinate frumos... X
Alexandra.nice- coafura nu ma incanta in ret e frumoasa ✔
ImagineImagineImagineImagine
Rodycute
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rozy. » Mar Ian 03, 2012 3:03 pm

Motanitza-parca de data asta nu s-a ridicat la asteptarile mele..nu imi place cum vin pantofii,in rest este frumusica..
Rauquelle-nu si-a mai schimbat coafura de cateva zile,si nu imi dau sema ce a facut cu diamantele..nu se vede ca le-a folosit intr-un fel..papucii sunt primiti,rochia este ieftina iar topul..il are oricine..nu prea este tinuta de podium FTV..
Alexandra.nice-este draguta tinuta..nu am ce comenta
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Mar Ian 03, 2012 3:14 pm

• Motanitza = o tinuta originala si foarte frumoasa. Motanitza are un look lejer si la moda, iar asta este un lucru pe care eu il apreciez la ea. Ma bucur ca este pe acest Podium. :x

• Rauquelle = Rauquelle este recunoscuta pentru aceasta coafura. Mereu aceeasi :roll: In ultima vreme, m`a dezamagit. Am asteptari mult mai mari de la ea !
  • Alexandra.nice = dragutza tinuta. Sincer, imi place look`ul ei ! :x

• Fetele de pe acest Podium sunt frumushele, dar avem pretentii mai mari de la ele, nu ? :rolleyes:
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Mar Ian 03, 2012 3:44 pm

Motanitza : o tinuta superba :x, imi place cum a imbinat acea bluza cu rochita :x. prima tinuta cu care a fost pe podiumul FTV a fost minunata, o iubesc :x, a facut o pereche de pantaloni care nu`mi plac sa arate super :x

Raquelle : nu inteleg ce legatura au acei pantofi cu tinuta, culoare nu se potriveste cu nimic. Si cu bluza ce e ?! =)) Daca vroia rochie cu bretele de ce nu si`a luat alta? Tinute e prea simpla, ma mir ca nu i`a dat iar acel buchet cu trandafiri de la eventul cu mireasa.. Are aceiasi freza si machiaj de cand a fost pe primul loc la FTV si si`a cumparat`o.. Ma intreb daca nu s`a plictisit de ea.. A castigat 5000 de diamante degeaba, ca tot ca inainte se imbraca...

Alexandra.nice : foarte frumoasa :x. imi place ca rochia se asorteaza cu ochii ei albastrii :x. si tinuta de ieri mi`a placut, chiar daca avea cam mult sclipici ;))
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Mar Ian 03, 2012 3:46 pm

Motanitza:Ca de obicei ne uimeste
Raquelle: La fel ca ierix
Alexandra: Imi place

Edit:

Raquelle,inecarca sa ne uimeasca, oare a reusit?

http://imageshack.us/photo/my-images/4/raqyelle.png
Imagine

Eu zic, ca asa mai vii de acasa :))
Ultima oară modificat de Nadya pe Mar Ian 03, 2012 4:16 pm, modificat de 2 ori în total.
Motiv: afisare imagini
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Următorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori