His cap..

Moderatori: SubAdministratori, Trial Moderator/Colaborator Revista, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

His cap..

Mesajde Alina02 » Joi Iun 21, 2018 12:02 pm

Tip: Fictiune, dragoste, drama
A nu citi cei sub 12 ani, contine scene cu tenta sexuala. Nu sunt detaliate, deci nu cred ca incalc in vreun fel regulamentul.
Daca incalc regulamentul, rog stergerea topicului si imi cer scuze.

Totul a inceput de la acea sapca neagra, sapca lui. Dupa ceva timp de cautare, l-am gasit: baiatul blond, cu ochii albastrii, bine facut si inalt. Mergea bine.. dar nu atat de bine pe cat credeau toti.

Era pustoaica aia, Mary, de 12 ani. Cea inocenta si draguta, care nu facea rau unei muste. Premianta , cea numai cu Excelenta, care avea sa se mute. Dar n-am mai facut-o, cand am dat de Jack: 15 ani, tipul rau, care mergea la scoala doar pentru amici. Ce cautam eu langa unul care trebuia sa fie a 9-a, desi e a 7-a ?! Nu, imi intorc capul si mai bine il las. Dar i-a cazut sapca. Ma aplec incet si iau sapca.
-Hei, tu, baiatule!
Nu raspunde... Se uita toti baietii, mai putin el. Pastrez sapca, sperand ca o sa-l gasesc la un moment dat.
Vom lasa cateva luni sa treaca.
Din octombrie, este februarie, si tot nu am dat de tip! Oare a murit? Sper ca nu, caci era asa superb... Mi-a luat mintile. Ba chiar, am luat un 6! CE SE INTAMPLA CU MINE?!

* A se scuza greselile gramaticale sau de exprimare
Traiesc. Dar voi muri si azi, ca ieri. Voi muri si maine, ca azi.
Alina02
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Povesti

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator