Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Nu te supara dar...

Mesajde ella24 » Lun Sep 07, 2015 11:47 pm

Krisstyna scrie:Ella....stii bine ca presedintei clubului Fashion Paris i s-a pus aceasta cerinta de catre Motanitza, pe care ai urmat-o in LadiesGossipClub... In lumea femeilor pe internet nimic nu ramane secret.. :)

Eu chiar nu stiu nimic despre treaba asta.Oricum ar fi,e treaba lor.Imi place mult clubul pentru ca sunt multe prietene vechi.Nu imi pare rau ca am urmat-o,chiar ii multumesc si ii voi fi mereu alaturi.
Imagine
ella24
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde alysee » Vin Sep 11, 2015 6:45 pm

Pokemon scrie:Ok deci am fost dat afara din Fashion Paris pe motivul "inactivitate" . Ok,nu oi avea eu chiar tot timpul din lume pentru joc,dar daca ne uitam la progresele mele (referitoare la popularitate) de la sfarsitul lunii iulie precum si la cele de la sfarsitul lunii august sunt diferente imense (ma refer in mare parte la frumusete si generozitate).Nu-mi aduc aminte sa nu fi participat vreodata la vreo lupta de club sau sa nu fi activat bonusuri cand mi s-a cerut. (astept dovezi contrarii referitoare la acest aspect).Iar referitor la protectiile cerute de catre Roxanne- repet: Trebuie sa fiu inteles.Am fost singurul care putea sa o provoace din club.NU SUNT IN PERMAMENTA LA PC CHIAR DACA SUNT ONLINE PE JOC.Insa cand puteam sa o provoc si chiar eram prin zona,puteam sa am si 50.000$ ca tot a asta ,pls) de langa o pare parte din prietenii de pe LP vechi (ratzaaa ;(( ) pe un motiv aproape incredibil.

Dupa cum spunea cineva,omenia se cunoaste in situatii limita ;)

Mai nou am intrat in The Villains :D

Bună Erik, soo motivul a fost inactivitate, pe bune ai impresia ca fetele te-au votat aiurea?
Ai crescut pe ritm de melc pt un club de top. Când te-am scos ,am menționat faptul că poți să revii când vei avea timp. Ca de obicei nu ai citit mesajele. Nu am pretins protecții când nu ești la pc ,dar nici mesaje gen " n-am chef ".
Ciudat ca nu am primit mesaj de la tine cu "de ce? " dar te plângi în alte părți.
Fetele ,clubul te -a votat pentru inactivitate atât cât privește tot, nu doar protecțiile. Uiți de bonusuri? Participări la lupte? Creșterea minima de atribute?
De bibelou nu te tine nimeni.
Spor în alte cluburi
فيAlyseeفي is here.....run!
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Moonlight » Vin Sep 11, 2015 8:08 pm

Uita-te la popularitatea mea de la sfarsitul lunii iulie,si la popularitatea mea de la ultima saptamana cand am fost in club.
Nu imi aduc aminte sa nu fi participat la vreun atac.
Am activat bonusuri de fiecare data cand mi s-a cerut.

Am citit si mesajele (crede-ma pe cuvant) .Dar nu se numeste inactivitate motivul pentru care am fost dat afara, si stii si tu asta ;) Conflictele si-au spus cuvantul,iar voturile au fost date doar datorita relatiei mele cu Roxxane -.-

O zi frumoasa :D
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde alysee » Sâm Sep 12, 2015 9:29 am

Nu ai fost votat doar de Roxanne, care sa descurcat si fara tine,ci de alti 18 membrii clubului.
Ai tu dreptate și au greșit ei. :))
O zi buna
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Moonlight » Vin Sep 18, 2015 2:28 pm

Ok deci deja ma enervez -.-
1.Uita-te la popularitatea mea de la sfarsitul lunii iulie si cea de la sfarsitul lunii august (de cand m-ai dat afara -.- ) .
2. Daca tu imi arati 3 dueluri de vara asta la care nu am participat (pentru ca 1 : am participat la toate,zic si eu 2-3 dueluri neparticipate pentru credit ,2. de cele din primavara nu poti face rost din log,dar crede-ma pe cuvant ca am fost prezent si acolo) eu dau imi dau demisia de la editura :|
3. Am activat bonusuri DE FIECARE DATA CAND MI S-A CERUT!

Nu am dat de fiecare data protectii pentru ca GENIUS!Nu eram mereu la pc!Dar desigur,obsesia de joc nu permite tuturor sa inteleaga asta,corect alysee?Plecarea mea din club s-a bazat pe motivul conflictelor mele cu Roxanne,cu care nu mai tin legatura (o singura data am vorbit cu ea).

Btw,am vazut mai sus ca ai zis "Ciudat ca nu am primit mesaj de la tine cu "de ce? " dar te plângi în alte părți. "
Pentru linistea ta,asta nu e plangere,e revolta ;) Nu m-am plans la tine pentru ca nu am nimic de ascuns!Pentru asta e facut topicul,nu inseamna ca ma plang prin alte colturi!

Continua asa si o sa imi zica din ce in ce mai multi replici precum "Asa se procedeaza acolo" cand o sa ma mai intrebe prietenii de ce nu mai sunt la FP ;)

O zi frumoasa.Am terminat cu mesajele aici.Situatia pe joc e absolut perfecta in momentul de fata.

Edit: am ridicat subiectul ca sa pot modifica cateva greseli.
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde RockStar » Mar Ian 05, 2016 10:45 pm

Pokemon scrie:Ok deci am fost dat afara din Fashion Paris pe motivul "inactivitate" . Ok,nu oi avea eu chiar tot timpul din lume pentru joc,dar daca ne uitam la progresele mele (referitoare la popularitate) de la sfarsitul lunii iulie precum si la cele de la sfarsitul lunii august sunt diferente imense (ma refer in mare parte la frumusete si generozitate).Nu-mi aduc aminte sa nu fi participat vreodata la vreo lupta de club sau sa nu fi activat bonusuri cand mi s-a cerut. (astept dovezi contrarii referitoare la acest aspect).Iar referitor la protectiile cerute de catre Roxanne- repet: Trebuie sa fiu inteles.Am fost singurul care putea sa o provoace din club.NU SUNT IN PERMAMENTA LA PC CHIAR DACA SUNT ONLINE PE JOC.Insa cand puteam sa o provoc si chiar eram prin zona,puteam sa am si 50.000$ ca tot o provocam.(nu pot fi contrazis prin asta,ar minti daca ar spune ca nu castiga dolari din provocarile date de mine).
Nu ma omor eu dupa clubul in care sunt indiferent cat de puternic este.Ma deranjeaza ca am fost dat afara ca pe un caine (fara comentarii la replica asta ,pls) de langa o pare parte din prietenii de pe LP vechi (ratzaaa ;(( ) pe un motiv aproape incredibil.

Dupa cum spunea cineva,omenia se cunoaste in situatii limita ;)

Mai nou am intrat in The Villains :D

Nu trebuie sa fii mereu online ca sa ramai intr-un club .
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Mar Ian 05, 2016 11:14 pm

Sincera sa fiu , si pe mine ma provoaca multe , si cred ca intentionat deoarece de 3 ori pe zi o data la cca. 5h nu cred ca nu este fara intentie . Nu dau nume deoarece sunt pe Forum si incerc sa am un limbaj cat mai elegant si decent .
Eu nu ma cert cu cele care ma provoaca in fiecare zi de 2/3 ori , nu se merita . Eu zic sa le intrebi cu calm de ce te provoaca si sa le rogi sa nu te mai provoace deoarece pierzi .
Unele poate te provoaca sa se razbune , altele pentru bani , altele pentru clasamentul de dueluri castgate si clasamentul de experienta , dar numai intrebandu-le pe ele vei afla cauza.
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Mie Ian 06, 2016 7:52 pm

Parerea mea este ca , nu trebuie sa fii mereu online ca sa ramai intr-un club .
Mai ales daca participi la toate luptele intre cluburi si ti-ai crescut popularitatea pentru club.
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Mie Ian 06, 2016 10:40 pm

Nu jignesc pe cea care te-a dat afara , va rog sa nu interpretati cum nu trebuie , e doar parerea mea , nu e parerea tuturor domnisoarelor , sunt mii de pareri caresunt diferite .
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde andreeamihaela » Joi Ian 07, 2016 4:07 pm

RockStar scrie:Nu jignesc pe cea care te-a dat afara , va rog sa nu interpretati cum nu trebuie , e doar parerea mea , nu e parerea tuturor domnisoarelor , sunt mii de pareri caresunt diferite .

RockStar, ai facut la spamuri.. frte scrie tot intr-un msj sau editeaza-l, ca poti !
Imagine

Breaking bad!
andreeamihaela
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alysee » Vin Ian 08, 2016 3:19 pm

andreeamihaela, ar trebui sa citesti putin regulamentul tu! Nu a incalcat nici o regula!
O zi buna tuturor.
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Alex » Dum Ian 31, 2016 7:48 pm

Eu am cam fost suparata pe dra. RaluB ... :roll: Mai am un cont ( de care am anuntat administratia , dar nu stiam ca am 3 conturi , asa ca l-au banat vreo 8-9 ore cred si dupa mi l-au dat inapoi ... oricum le multumesc din toata inima ca mi l-au dat .. ) in care am fost la logodna lui RaluB si a intrebat o fata in chat cate sm avem .. Eu i-am spus cate aveam si i-am zis ca strang pt. logodna mea !! Alta fata a spus ca mai am destul pan' la lvl. 30 mai am hohoooo( eram lvl. 18 ) si ca sigur logodna mea va fi de c*c** .. Atunci i-am spus ca ,, o doare undeva de mine si de ceea ce fac eu ?? " .. Iar RaluB m-a dat afara si m-a adaugat la ignorati .. Nu stiu de ce ... :cry: :roll:
Imagine
Alex
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Mie Feb 03, 2016 2:27 pm

Si pe mine ma are RaluB la ignorati si chiar nu stiu de ce . Oricum nu ma intereseaza , eu am prietenele mele ^_^ :D
Las' ca nu trebuie sa te superi ca te are la ignorati , las-o !
,,Ignoranta ucide'' ;)
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alex » Vin Feb 05, 2016 5:00 pm

RockStar scrie:Si pe mine ma are RaluB la ignorati si chiar nu stiu de ce . Oricum nu ma intereseaza , eu am prietenele mele ^_^ :D
Las' ca nu trebuie sa te superi ca te are la ignorati , las-o !
,,Ignoranta ucide'' ;)

Da , stiu .. Oricum , nu ma intereseaza .. :roll:
Imagine
Alex
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde RockStar » Dum Feb 07, 2016 4:23 pm

Las' ca multee domnisoare s-au plans ca sunt la ea la ignorati . Baga la ignorati fara motiv...
O zi buna .
RockStar
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator