Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Nu te supara dar...

Mesajde Krisstyna » Lun Apr 27, 2015 8:27 pm

Cred ca de aici inainte Mady1234 o sa fie fata cuminte, nu-i asa? Si sper ca restul jucatoarelor si utilizatoarelor ale forumului vor vedea si vor intelege ca administratia forumului nu e aceeasi ca a jocului, suntem doar niste ajutoare pe forum.
In ultima propozitie ma refeream la majoritatea "portocaliilor" (utilizatori recenti inregistrati) nu strict la Mady1234.
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde andreeamihaela » Mie Mai 13, 2015 2:26 pm

Am spus mai demult ca ma enerveaza aia de la Royal ca ne provoaca intr-una si presedintele clubului meu a primit o "reclamatie" cum ca eu as face cluburile de ras. What??? :| Aici fiecare isi spune opinia. Cu ce am facut CLUBURILE de ras ca mi-am spus offul? :confunz:
P.S. Asta e pt presedinta clubului Royal -> Doar pt ca am zis ca ne provocati nu insemana ca fac cluburile de ras!
Imagine

Breaking bad!
andreeamihaela
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde vasileiustina » Dum Mai 17, 2015 10:14 am

O sa continui eu topicul, sper sa nu existe supărări, e doar părerea mea :

Ma deranjează ca in clubul in care sunt Vice, președinta a avut examene si încă are si nu a putut intra 20 de zile. Si după perioada asta a fost pusă ca președinte Alice10, si acum fosta președinta își dorește clubul înapoi, pentru ca Alice provoacă in fiecare zi cluburi si am ajuns la o popularitate de 3,000 , avem doar 2 smaralde -.- si nu donează nimeni nimic ... ceea ce e destul de revoltător. :cry: Si la cat de (...) este Alice, nu cred ca o sa mai dea clubul fetei care s-a muncit o vara ca sa adune 300 smaralde din ședințe foto. Mi se pare un lucru nefericit, atât pentru noi cat si pentru ea. Si pot spune ca fosta președinta e mega de treaba, in vreme ce noua președinta e (...). :blush:

O zi frumoasa tuturor. :*

Imagine

vasileiustina
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde SellenaG5 » Lun Mai 18, 2015 11:34 am

Eu as vrea sa deviez de la subiectul "cluburi" si sa ma plang de altceva. =)) Pe mine ma enerveaza extrem de mult,acele fete care incearca sa iti fure contul...Si folosesc tot felul de replici prin care sa te mituiasca sau ceva.Eu am avut probleme cu vreo 7 astfel de fete,si una chiar a reusit sa imi fure contul (dar bine ca mi-a dat un alt cont mai prost,pe care eu chiar nu il voiam,si din prostia ei,a lasat pe acel cont un mesaj unei fete cu parola de la contul meu =)) si asa l-am recuperat),dar ma deranjat si faptul ca dupa acea,a vrut contul pe care mi l-a dat mie inapoi.Ma enervat ca nici nu recunostea ca mi-a furat contul spunand ca este pocaita :( Ohh,cum te pot minti unele in fata.Si acum doua zile a venit inca una care cica voia sa ne vedem rochiile reciproc (ea avea lvl 7,iar eu 28),si mi-a spus ca jura ca nu mi-l fura pt. ca cica e pocaita,si apoi a zis ca in poza ei de profil este fratele ei care se pocaieste :mad: Si am mai avut de a face cu astfel de specimene,care ba imi dadeau cica un cont de lvl 30,ba care spuneau ca au hack si ca imi bagau diamante in cont,ba care voiau sa facem schimb...Ma dispera fetele de genul asta si scuzele lor tampite. :mad:
Imagine
SellenaG5
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde MariaIoana » Lun Mai 18, 2015 2:26 pm

Pe mine mă enervează cele care se cred mari dacă ... câştigă bani mulţi de la duele şi după pun pe profil despre 'bisericuţele' celorlalte...adică ms.tasty a fost prima care a pus ceva de genu',iar acum sunt tot mai mulţi/multe care cred că impresionează dacă pun asta la profil
MariaIoana
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde vasileiustina » Lun Mai 18, 2015 2:28 pm

SellenaG5 scrie:Eu as vrea sa deviez de la subiectul "cluburi" si sa ma plang de altceva. =)) Pe mine ma enerveaza extrem de mult,acele fete care incearca sa iti fure contul...Si folosesc tot felul de replici prin care sa te mituiasca sau ceva.Eu am avut probleme cu vreo 7 astfel de fete,si una chiar a reusit sa imi fure contul (dar bine ca mi-a dat un alt cont mai prost,pe care eu chiar nu il voiam,si din prostia ei,a lasat pe acel cont un mesaj unei fete cu parola de la contul meu =)) si asa l-am recuperat),dar ma deranjat si faptul ca dupa acea,a vrut contul pe care mi l-a dat mie inapoi.Ma enervat ca nici nu recunostea ca mi-a furat contul spunand ca este pocaita :( Ohh,cum te pot minti unele in fata.Si acum doua zile a venit inca una care cica voia sa ne vedem rochiile reciproc (ea avea lvl 7,iar eu 28),si mi-a spus ca jura ca nu mi-l fura pt. ca cica e pocaita,si apoi a zis ca in poza ei de profil este fratele ei care se pocaieste :mad: Si am mai avut de a face cu astfel de specimene,care ba imi dadeau cica un cont de lvl 30,ba care spuneau ca au hack si ca imi bagau diamante in cont,ba care voiau sa facem schimb...Ma dispera fetele de genul asta si scuzele lor tampite. :mad:

Te înțeleg perfect, si eu am avut la prieteni astfel de fete, deci îți dai seama cat de urat a fost. Bine ca le-am "raportat". Data viitoare eu zic sa raportezi din prima, chiar dacă un lucru pare minor,tot e necurat. Si eu zic sa nu mai accepți astfel de cereri.

Imagine

vasileiustina
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde SellenaG5 » Lun Mai 18, 2015 2:34 pm

vasileiustina scrie:
SellenaG5 scrie:Eu as vrea sa deviez de la subiectul "cluburi" si sa ma plang de altceva. =)) Pe mine ma enerveaza extrem de mult,acele fete care incearca sa iti fure contul...Si folosesc tot felul de replici prin care sa te mituiasca sau ceva.Eu am avut probleme cu vreo 7 astfel de fete,si una chiar a reusit sa imi fure contul (dar bine ca mi-a dat un alt cont mai prost,pe care eu chiar nu il voiam,si din prostia ei,a lasat pe acel cont un mesaj unei fete cu parola de la contul meu =)) si asa l-am recuperat),dar ma deranjat si faptul ca dupa acea,a vrut contul pe care mi l-a dat mie inapoi.Ma enervat ca nici nu recunostea ca mi-a furat contul spunand ca este pocaita :( Ohh,cum te pot minti unele in fata.Si acum doua zile a venit inca una care cica voia sa ne vedem rochiile reciproc (ea avea lvl 7,iar eu 28),si mi-a spus ca jura ca nu mi-l fura pt. ca cica e pocaita,si apoi a zis ca in poza ei de profil este fratele ei care se pocaieste :mad: Si am mai avut de a face cu astfel de specimene,care ba imi dadeau cica un cont de lvl 30,ba care spuneau ca au hack si ca imi bagau diamante in cont,ba care voiau sa facem schimb...Ma dispera fetele de genul asta si scuzele lor tampite. :mad:

Te înțeleg perfect, si eu am avut la prieteni astfel de fete, deci îți dai seama cat de urat a fost. Bine ca le-am "raportat". Data viitoare eu zic sa raportezi din prima, chiar dacă un lucru pare minor,tot e necurat. Si eu zic sa nu mai accepți astfel de cereri.

Le-am raportat din start,dar nu am putut sa nu ma cert cu ele .
Imagine
SellenaG5
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde vasileiustina » Vin Mai 22, 2015 4:40 pm

Sellena, data viitoare lasa-le pe toate in pace, nu merita atentia ta, + ca mai mereu cei buni pica de pr*sti...

Imagine

vasileiustina
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde sandybell » Joi Iun 11, 2015 2:36 pm

vreau sa lamuresc un lucru,multe dintre cluburi se plang ca sunt provocate in mod intentionat si ripetitiv...noi,cele de la royal nu avem nimic cu nimeni si daca provocam vreun club este pentru ca de aceea exista o competitie intre cluburi,un clasament...si daca acest clasament ne permite sa provocam cluburi cu minim 50% din faima,aceasta este o regula care se aplica tuturor...noi nu ne axam pe un club anume,dar fiincda faima nu permite sa atacam asa multe cluburi,fiecare este facut prin rotatie...
acum nu pot sa spun "vai doamne nu provocam cutare club ca se supara cutarica"...pai atunci ce facem?se fac favoruri doar ca sa nu pierdeti din faima?nu trebuie sa o ia nimeni personal,nu atacam un club ptr ca avem ceva cu cineva...doar ca asta e competitia intre cluburi.
si noi suntem provocate la randul nostru ..dar nu incepem sa barfim.."OMG..cutare club ne ataca mereu si ma enerveaza atacurile lor aiurea".
sandybell
Junior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde vasileiustina » Joi Iun 11, 2015 3:58 pm

sandybell scrie:vreau sa lamuresc un lucru,multe dintre cluburi se plang ca sunt provocate in mod intentionat si ripetitiv...noi,cele de la royal nu avem nimic cu nimeni si daca provocam vreun club este pentru ca de aceea exista o competitie intre cluburi,un clasament...si daca acest clasament ne permite sa provocam cluburi cu minim 50% din faima,aceasta este o regula care se aplica tuturor...noi nu ne axam pe un club anume,dar fiincda faima nu permite sa atacam asa multe cluburi,fiecare este facut prin rotatie...
acum nu pot sa spun "vai doamne nu provocam cutare club ca se supara cutarica"...pai atunci ce facem?se fac favoruri doar ca sa nu pierdeti din faima?nu trebuie sa o ia nimeni personal,nu atacam un club ptr ca avem ceva cu cineva...doar ca asta e competitia intre cluburi.
si noi suntem provocate la randul nostru ..dar nu incepem sa barfim.."OMG..cutare club ne ataca mereu si ma enerveaza atacurile lor aiurea".

Am auzit de lucrul acesta, chiar daca mi se pare o pr*stie. Este ca provocatul domnisoarelor la arena - unele fete care au nivelul 30 nu prea au pe cine provoca, iar altele, vazand ca sunt provocate si infrante, se plang si nu sunt de acord cu situatia. Ei bine, acum depinde si de presedinte/unii membri :; Si noi trecem printr-o situatie asemanatoare.

Imagine

vasileiustina
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Krisstyna » Sâm Sep 05, 2015 3:46 pm

Ati vazut ca nu mai exista LadiesGossipClub ci acum se numeste ~ SofistiCat ~ ? :O
Oricare ar fi strategia din spatele schimbarii, noul nume nu le defineste deloc pe membrele vechi ale clubului. Numele vechi avea o anumita prestanta, de ladies "periculoase" si de temut. :! Cel nou i-se potriveste doar Motanitzei... :)

Ce parere aveti de "barfa saptamanii", daca nu cumva a anului? =))
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Damien » Sâm Sep 05, 2015 4:01 pm

Mhm... după părerea mea, cred că Motanitza a dat o ,,condiție`` pentru a intra în club... e doar părerea mea, dar dacă e și adevărată, nașpa... :/

edit: Se pare că s-a schimbat iar numele în cel vechi. =))
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde ella24 » Lun Sep 07, 2015 8:01 pm

Fetelor nu mai fiti rele...Interesati-va inainte de a comenta,nu mai aruncati cu vorbe aiurea.Nimeni nu a pus nici o conditie pentru a intra in club!Nu iau apararea nimanui,dar nici nu pot sa tac cand vad unele rautati!Mai bine ar fi ca fiecare sa isi vada de treaba lor sau sa spuna lucruri confirmate...O seara frumoasa dragelor. ;)
Imagine
ella24
Junior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Krisstyna » Lun Sep 07, 2015 9:55 pm

Ella....stii bine ca presedintei clubului Fashion Paris i s-a pus aceasta cerinta de catre Motanitza, pe care ai urmat-o in LadiesGossipClub... In lumea femeilor pe internet nimic nu ramane secret.. :)
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Lun Sep 07, 2015 10:23 pm

Ok deci am fost dat afara din Fashion Paris pe motivul "inactivitate" . Ok,nu oi avea eu chiar tot timpul din lume pentru joc,dar daca ne uitam la progresele mele (referitoare la popularitate) de la sfarsitul lunii iulie precum si la cele de la sfarsitul lunii august sunt diferente imense (ma refer in mare parte la frumusete si generozitate).Nu-mi aduc aminte sa nu fi participat vreodata la vreo lupta de club sau sa nu fi activat bonusuri cand mi s-a cerut. (astept dovezi contrarii referitoare la acest aspect).Iar referitor la protectiile cerute de catre Roxanne- repet: Trebuie sa fiu inteles.Am fost singurul care putea sa o provoace din club.NU SUNT IN PERMAMENTA LA PC CHIAR DACA SUNT ONLINE PE JOC.Insa cand puteam sa o provoc si chiar eram prin zona,puteam sa am si 50.000$ ca tot o provocam.(nu pot fi contrazis prin asta,ar minti daca ar spune ca nu castiga dolari din provocarile date de mine).
Nu ma omor eu dupa clubul in care sunt indiferent cat de puternic este.Ma deranjeaza ca am fost dat afara ca pe un caine (fara comentarii la replica asta ,pls) de langa o pare parte din prietenii de pe LP vechi (ratzaaa ;(( ) pe un motiv aproape incredibil.

Dupa cum spunea cineva,omenia se cunoaste in situatii limita ;)

Mai nou am intrat in The Villains :D
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator