Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Nu te supara dar...

Mesajde alysee » Mar Feb 24, 2015 5:44 pm

hey dar ce spuneti de cele care se milogesc prin private,zic private ma refer peste tot: facebook,joc,etc? alea da ca-s lady demne de podium, sau cele care fac n conturi iar cand sunt banatate se milogesc de parca au ramas fara vre-o mana? bun exemplu de rapciugi. si ultima moda este "hai sa ne jucam cu sexul domnisoarei" azi pun master ca sa impresionez vre-un copil copac, maine domnisoara ca doar pana mea...mi-s lady =)) a fii lady nu inseamna doar tinute ,nivel si diamante...atitudinea te defineste.
in legatura cu cluburile:
Nu sunteti obligate sa ramaneti intr-un club unde presedinta cere sa oferiti minusuri(sau obliga ,mi se pare exagerat si ireal,la urma urmei nu poate verifca ce faceti voi) ,iar daca o faceti deveniti complici ,nicidecum victime.
Provocarile de club, bineinteles ca toate cluburile tintesc la top 20 ,fiind mai slabut incercand sa urci clar provoci cine-i mai slab...cum sa va plangeti ca ati pierdut faima clubului...hello! este putin aberant. Nu stiu unde erati dar avem un clasament deci exista competitie intre cluburi..ce ati dori sa pierdeti in lupte??? :roll: Poti provoca un club o data la 5 zile si daca-i slabut clar nu ratezi.
provocarile...intradevar e nebunie si competitie intre popularitatile papusii. din pacate crestem cu ajutorul dolareilor. veti primi 5 atacuri la secunda de fiecare data cand veti lasa bani pe cont,indiferent de cine sunteti.
فيAlyseeفي is here.....run!
alysee
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Sabii » Joi Feb 26, 2015 5:58 pm

alysee scrie:hey dar ce spuneti de cele care se milogesc prin private,zic private ma refer peste tot: facebook,joc,etc? alea da ca-s lady demne de podium, sau cele care fac n conturi iar cand sunt banatate se milogesc de parca au ramas fara vre-o mana? bun exemplu de rapciugi. si ultima moda este "hai sa ne jucam cu sexul domnisoarei" azi pun master ca sa impresionez vre-un copil copac, maine domnisoara ca doar pana mea...mi-s lady =)) a fii lady nu inseamna doar tinute ,nivel si diamante...atitudinea te defineste.

Ai mare dreptate cu milogitul. Așa se întâmplă de cele mai multe ori .-. Am văzut că multe domnișoarele își pun la sexul domnișoarei mister :| =))
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Joi Feb 26, 2015 8:24 pm

Azi le-am furat catorva fete de la Kristall vreo 4000$ de bucata :3 Daca tot ma atacau zilnic,am zis sa-mi folosesc bonusurile si sa sar pe ele {:)}

#Copil rautacios
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Isaa » Joi Feb 26, 2015 9:30 pm

Erick scrie:Yupii :rolleyes: Azi le-am furat catorva de la Kristall vreo 4000$ de bucata :3 Daca tot ma atacau zilnic,am zis sa-mi folosesc bonusurile si sa sar pe ele {:)}
#Copil rautacios

nu poti stinge focul cu foc
dar e prea tentant sa nu te joci cu el=))

nu reusesc sa inteleg cum puteti tine evidenta celor ce va ataca =))
Isaa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Ale » Vin Feb 27, 2015 2:26 pm

LauretteElisee scrie:
Erick scrie:[b]

nu reusesc sa inteleg cum puteti tine evidenta celor ce va ataca =))[/font]

Cand te uiti la provocari si vezi ca ai o ditamai lista de provocari de la anumite persoane, aceeasi lista zilnic, deja nu mai trebuie sa tii evidenta, ca stii ce te asteapta =))
Imagine
Ale
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde xTheo » Dum Mar 08, 2015 10:33 pm

Uh.. am vazut si eu acum postarea...Trebuie sa ma bag si eu in discutie :)) {:)}

Pe mine cel mai rau ma enerveaza copilele ce pun intrebari tampe sau tipele care cer conturi/parola. Le-as da ban permanent XD..

La faza cu podiumurile... urasc faptul ca datul de copy/paste la un mesaj e considerat munca :))... PE BUNE... dai doar un amarat de copy/paste....-_-

Altceva..copilele alea mici se cred mai ceva ca vedetele... :mad:
Pe scurt, lasa mesaje cu "urata" dar cand dai pe profilul lor... lvl 8 care arata naspa XD.

Cred ca sunt o gramada de fete care nu ajuns pe podium dar arata superb...
xTheo
Membru

Mesajde andreeamihaela » Lun Mar 30, 2015 1:04 pm

Eu una nu ii suport deloc pe aia de la ♛Royal club♛ .Ma enerveaza la culme!! cu provocarile lor aiurea!
Imagine

Breaking bad!
andreeamihaela
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Serena » Dum Apr 05, 2015 2:13 pm

Wai wai s-o creeat un topic pentru mine? Ce frumos =))
Honestly chiar nu am NIMIC de comentat aici. Si daca intrebati de ce pai sa vedem :Sunt noua pe FA , nu ma prea joc de mult timp ,inca muncesc la popularitate, nu am fost niciodata in vreun club planuiesc sa intru intr-unul mare in orice caz si daca cineva are de comentat o zis odata: Nu are rost sa intri intr-un club apoi sa iesi si apii in altul si apoi iesi tot asa pana la unul mare, e pierdere de timp si smaralde asta zic eu daca cineva nu e de acord, sa ii fie de bine.
Dar cu toata experienta mea mica la FA o sa zic una si aia o sa fie: Nu va mai plangeti ca va provoaca x si y zilnic si va ia toti banii same goes for CLUBS , ASTA E JOCUL , nici mie nu mi-a placut la inceput ideea de aceea nu am jucat dar acum am inceput sa o accept deci pt absolut orice domnisoara , mare in nv, mica, adula, copila, adolescenta, 9anisori =)) Nu va mai plangeti! Puteati alege orice joc in care puteti sa va cumparati toale cu bani care NU POT FI FURATI yet voi a-ti ales LPFA asa ca nu mai incercati sa reinventati voi jocul si sa ii schimbati defectele sau chestiile care VOUA nu va convin/plac facand regulile voastre si impunandu-le altor domnisoare sa nu mai vorbim mai marei ca voi, in lvl, faima si varsta...e efectiv penibil nesimtit si face pe toata lumea sa se enerveze...stiu ca nu toata lumea o sa vada mesajul asta desi mi-as dori ca toate ''ladies'' sa il vada desi BAG MANA IN FOC ca tot nu ar asculta dar as vrea doar sa se simta ele insasi penibile pt o secunda asa cum sunt ele de fapt.
Eu atat am avut de zis...iar despre celalalt subiect cu podiumul HAIDETI sa nu mai comentam ,kay? ca toata lumea stie deja ca podiumul pana si pe LP ajunsese la un moment dat un jeg , ce aveati impresia, noua versiune nou joc nou inceput? GRESIT! Asa va fi mereu eu am zis-o si o mai zic odata ACUM ASA ETE! Vrei podium ''COPY PASTE'' nu tinute , nu diamante, nu nivel nu Nimic ... This is the game.You either play it, or you don't! :|
Imagine
No tale is more compelling than the one that never ends.
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde SellenaG5 » Mie Apr 22, 2015 9:41 pm

Si pe mine ma enerveaza cele care ma provoaca de cate ori pot ele pe zi si am avut probleme cu 5 astfel de domnisoare =)) Si acum sincer nu vreau sa le numesc...si ma enerveaza si cluburile care fac asta (in clubul in care sunt acum nu e cazul).Adica am fost intr-un club si am stat foarte mult in el,iar cele din Chipmunks Club s-au invatat sa sa ne provoace non-stop :| Si pana la urma cateva dintre fetele din clubul meu s-au apucat sa se certe cu presedintii si vice-presedintii din Chipmunks Club =)) Si chiar nu imi plac chestile astea...ca la unii nu sunt in stare sa se lupte cu unii de nivelul lor,si provoaca pe cineva mai slab decat ei fara oprire...Ma rog :green: Cred ca asta urasc cel mai mult la unele.
Imagine
SellenaG5
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Krisstyna » Lun Apr 27, 2015 5:11 pm

Imagine

Initial ma intrebase cine alege castigoarele la concursuri si i-am raspuns ceva de genul ca administratorii jocului, pentru ca noi (SubAdministratorele, Super Moderatorii Forum si Moderator Forum)ne ocupam doar de forum.
Apoi imi trimite mesajul de mai sus, cand sa ii raspund ca a inteles fix invers decat trebuia si ca e urat ca s-a gandit sa ma mituiasca, imi apare mesajul ca m-a bagat in lista de ignorati. :0

Ce ti-e si cu concursurile astea cu premii consistente in diamante, succesc mintile jucatoarelor care dau navala pe forum (90% din concurente posteaza doar la concursuri) apoi nu mai mai le vedem pana la urmatorul concurs. =))
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde LoRy » Lun Apr 27, 2015 7:36 pm

Krisstyna, din pacate ai mare dreptate. Multe fete de genul asta! ( forumul e plin de fete.. dar surpriza.. majoritatea posteaza doar la concursuri)
Dar, cat tupeu a avut sa iti spuna asa ceva =))
Imagine
LoRy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Mady1234 » Lun Apr 27, 2015 7:46 pm

Mi-am cerut scuze ok?! Nu mai aruncati atata cu pietre in mine ca doar nu am facut cine stie ce, si chiar nu am stiut ca o am la ignor eu am vrut sa ii dau cerere de prietenie si probabil am apasat din greseala pe ignor. Eu am stat azi si am asteptat mesaj de la ea si initial am crezut ca nu vrea sa imi raspunda si acum 30 de minute am intrat pe joc si sa vezi ca am primit un mesaj sa ma uit la acest topic, stiu ca nu a fost frumos ce am facut dar nici sa dramatizati atata si sa ma jugniti
Mady1234
Membru

Mesajde Mady1234 » Lun Apr 27, 2015 7:51 pm

Din moment ce o am la prieteni pe forum nu vad rostul pentru care i-asi da ignor pe joc. Asta e am facut o greseala ca i-am zis sa ma ajute mi-am cerut scuze si gata nu trebuie sa ma criticati sa ma badjocoriti atata, fiecare greseste in viata dar asta nu va da voua dreptul de a critica, badjocori, umili sau jigni acea persoana nu sunteti Dumnezeu ok?!
Mady1234
Membru

Mesajde LoRy » Lun Apr 27, 2015 7:58 pm

Mady1234 scrie:Mi-am cerut scuze ok?! Nu mai aruncati atata cu pietre in mine ca doar nu am facut cine stie ce, si chiar nu am stiut ca o am la ignor eu am vrut sa ii dau cerere de prietenie si probabil am apasat din greseala pe ignor. Eu am stat azi si am asteptat mesaj de la ea si initial am crezut ca nu vrea sa imi raspunda si acum 30 de minute am intrat pe joc si sa vezi ca am primit un mesaj sa ma uit la acest topic, stiu ca nu a fost frumos ce am facut dar nici sa dramatizati atata si sa ma jugniti

Calm scumpa mea, nu te-a "jignit" nimeni. Sti ce inseamna a jigni? Eu doar mi-am spus parerea, asa ceva nu se face!! chiar daca iti ceri scuze ( dupa ce ai aflat ca nu e bine ce ai facut) :)
TOATE suntem EGALE, consider ca nu e ok ce ai incercat sa faci. Asta inseamna lipsa de respect pt toate jucatoarele :)
Oricum, good game :)

Aa,, si ai facut dublu post, puteai pur si simplu sa dai pe EDIT in com-ul anterior. Dar deh... daca noi postam doar la concursuri :) nu avem de unde sti
Imagine
LoRy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Mady1234 » Lun Apr 27, 2015 8:11 pm

Da ai dreptate nu intru mereu pe forum pentru ca am facultate de facut am de invatat si nici pe joc nu intru in fiecare zi. Nu stiu cum sa umblu pe forum si nu particip la toate concursurile stai linstita cred ca este al treilea concurs la care particip, asa ca nu iti mai da cu parerea daca nu stii nimic despre mine! ;)
Mady1234
Membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator