Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Nu te supara dar...

Mesajde laffy11 » Vin Feb 20, 2015 12:04 am

deutza4you scrie:Draguta noi provocam tot ce este sub noi....de la locul 5 in jos,pana unde ne lasa :roll: dar pentru ca majoritatea cluburilor sunt deja provocate de altcineva provocam ce club gasim liber =)) Ok,am zis,lupta de azi va fi ultima impotriva voastra si cu asta am incheiat subiectul :ugeek:

Puteti sa provocati si mama cluburilor,ideea era ca voi provocati cu disperare acelasi club.
Inteles?
Nu v-am interzis nicidecum sa ne provocati.
Eu doar mi-am zis parerea de la inceput cu privire la aceasta sete de faima.
Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Krisstyna » Vin Feb 20, 2015 12:10 am

Despre bataliile de club:
- Fiecare trebuie sa faca ce crede ca este mai bine pentru propriul club, asa este normal.
- Daca vreti sa nu mai fiti o tinta luata mereu la ochi, straduiti-va deveniti niste jucatoare mai bune, crescand invidual popularitatea (un club e puternic datorita membrilor).
- Provocarea cluburilor mai mici nu se va opri niciodata pentru doar asa poti creste sau sau mentine clubul in top. (Nu e suficient sa te iei la tranta doar cu cele mari, cu care poti pierde.)

Astea fiind spuse ce alte suparari sau barfe mai aveti in afata de bataliile de club?
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde LoRy » Vin Feb 20, 2015 12:13 am

Eu mai am una :) > Cele care ajung pe podium :confunz: , Ai vazut cu ce tinute urca pe podium? :( A ajuns podiumul sa fie mai trist ca niciodata. Iar podiumul FTV.. acolo sunt numai tinute de top.. tinute originale si foarte frumoase.
Nu inteleg... cum ajunge-ti fetelor pe podium imbracate asa? :cry:
Imagine
LoRy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Vin Feb 20, 2015 7:41 am

Sunt din clubul Aqua si mi se pare normal sa provocam un club pe care il putem bate :; :;
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Kinderrr » Vin Feb 20, 2015 1:17 pm

Daca topicul nu ar fi fost deschid de Krysstina ar fi fost un scandal.. si nu ar fi fost nici un comentariu pozitiv. Nu intelegeti gresit, o respect pe Krysstina, si ideea e buna. Dar cand se deschide un topic nu prea conteaza subiectul.. conteaza cine il deschide.
Imagine
Kinderrr
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sabii » Vin Feb 20, 2015 2:12 pm

LoRy scrie:Eu mai am una :) > Cele care ajung pe podium . Ai vazut cu ce tinute urca pe podium? :( A ajuns podiumul sa fie mai trist ca niciodata. Iar podiumul FTV.. acolo sunt numai tinute de top.. tinute originale si foarte frumoase.
Nu inteleg... cum ajunge-ti fetelor pe podium imbracate asa?

Sunt de acord, dar gusturile nu se discuta...Pe podium ajunge cine merită, și cine a muncit. Unele ținute chiar sunt frumoase :D Și eu am candidat, dar :geek:
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Vin Feb 20, 2015 2:22 pm

Sabii scrie:
LoRy scrie:Eu mai am una :) > Cele care ajung pe podium . Ai vazut cu ce tinute urca pe podium? :( A ajuns podiumul sa fie mai trist ca niciodata. Iar podiumul FTV.. acolo sunt numai tinute de top.. tinute originale si foarte frumoase.
Nu inteleg... cum ajunge-ti fetelor pe podium imbracate asa?

Sunt de acord, dar gusturile nu se discuta...Pe podium ajunge cine merită, și cine a muncit. Unele ținute chiar sunt frumoase :D Și eu am candidat, dar :geek:

Degeaba "muncești", adică trimiți mesaje și comentarii în prostie, îți pui tăt clubul să te voteze pe tine cu plus și pe altele cu minus, dar te îmbraci cu enșpemii de culori și stiluri în aceeași ținută.
Plus că unele mai au și noroc dacă sunt pe locul 4 în clasament și cea care e pe 3 a fost deja pe podium pe al treilea loc. Mie chestia asta nu mi se pare corectă..
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde bella » Vin Feb 20, 2015 3:28 pm

Sabii scrie:
LoRy scrie:

Da,gusturile nu se discuta,dar nu poti face tinute cum avea alina mo pe podium.Pe podium,mai ales pe primul loc,trebuie sa te imbraci elegant,sa stii sa asortezi culori,nu sa pui la nimereala cate un obiect vestimentar din garderoba,doar ca sa zici ca te-ai schimbat.Sa nu mai mentionam ca avea nivel mare,deci isi permitea haine mai de Doamne-Ajuta.
Cat despre voturi,sunt atatea alte fete care merita sa fie pe podiumuri si care chiar isi aduna voturile corect,dar sunt detronate din clasament de trisoare,care dau cu minus peste tot,lasand mesaje de genul :"Maxim.Returneaza".Iar daca iti dai seama ca ti-a dat cu minus si ii spui chestia asta,apoi Fereasca Sfantul!Iese scandal ca la reality-show-uri.
Deci,Sabii,pe podium nu ajunge doar cine merita si munceste.Este dovedit. :o
Imagine
bella
LADY butterfly
LADY butterfly

Mesajde Moonlight » Vin Feb 20, 2015 6:00 pm

Kinderrr scrie:Daca topicul nu ar fi fost deschid de Krysstina ar fi fost un scandal.. si nu ar fi fost nici un comentariu pozitiv. Nu intelegeti gresit, o respect pe Krysstina, si ideea e buna. Dar cand se deschide un topic nu prea conteaza subiectul.. conteaza cine il deschide.

Clar!Daca e vorba de un concurs e tot jocul pe forum.Dar daca e un joc fashion nou,atunci abea se fac 5 pagini intr-o saptamana -_-

Si o alta chestie care ma deranjeaza,nu-mi convine ca multe au prins tupeu -_- Doamne fereste s-o banezi pe una populara (pe forum vorbim) ,ca tot jocul ti se sparge-n cap! "Nu-i corect!Da' pe x de ce nu ai banat-o/avertizat-o?"
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Kinderrr » Vin Feb 20, 2015 6:26 pm

Eu am avut probleme cu Paty763 ... :roll: ce m-a enervat a fost la un concurs.. Am facut o semnatura sau nu mai stiu exact despre ce a fost vorba, si am vrut sa schimb cateva texturi/culori. Ok, mi-am pastrat ideea aproape tot. (ea postase dupa mine). Si imi anulez eu postul si pun ce am vrut. Si ea tare suparata "M-ai copiat" =)) bai fata mea... Si nu e prima data.. Facea ce facea si la mine tragea.. Nu era bine cu, dar nici fara. Am avut impresia ca vroia sa fie ca mine.. =)) dar nu ii iesea
Imagine
Kinderrr
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sabii » Lun Feb 23, 2015 5:38 pm

bella scrie:
Sabii scrie:
LoRy scrie:

Da,gusturile nu se discuta,dar nu poti face tinute cum avea alina mo pe podium.Pe podium,mai ales pe primul loc,trebuie sa te imbraci elegant,sa stii sa asortezi culori,nu sa pui la nimereala cate un obiect vestimentar din garderoba,doar ca sa zici ca te-ai schimbat.Sa nu mai mentionam ca avea nivel mare,deci isi permitea haine mai de Doamne-Ajuta.
Cat despre voturi,sunt atatea alte fete care merita sa fie pe podiumuri si care chiar isi aduna voturile corect,dar sunt detronate din clasament de trisoare,care dau cu minus peste tot,lasand mesaje de genul :"Maxim.Returneaza".Iar daca iti dai seama ca ti-a dat cu minus si ii spui chestia asta,apoi Fereasca Sfantul!Iese scandal ca la reality-show-uri.
Deci,Sabii,pe podium nu ajunge doar cine merita si munceste.Este dovedit. :o

Unele sincer chiar nu merită, probabil că își merită locul dar nu fac ținute adecvate. :|
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Ale » Lun Feb 23, 2015 7:28 pm

Diiu scrie:
Sabii scrie:Plus că unele mai au și noroc dacă sunt pe locul 4 în clasament și cea care e pe 3 a fost deja pe podium pe al treilea loc. Mie chestia asta nu mi se pare corectă..

Si in cazul asta, cine ti s-ar parea normal sa ramana pe podium? Daca tu ai trofeul, nu poti sa-l mai iei inca o data. Daca lucrul asta ar fi posibil, gandeste-te ca am candida la nesfarsit si am lua podiumul de nenumarate ori...
Se intampla ca persoana de pe al 4-lea loc sa merite sa ajunga pe podium mai mult decat celelalte, sa aibe cele mai frumoase tinute si originale. Sau dupa ce criterii ar trebui sa se ia trofeele, daca dupa voturi nu?
Imagine
Ale
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Lun Feb 23, 2015 8:12 pm

Ale scrie:
Diiu scrie:
Sabii scrie:Plus că unele mai au și noroc dacă sunt pe locul 4 în clasament și cea care e pe 3 a fost deja pe podium pe al treilea loc. Mie chestia asta nu mi se pare corectă..

Si in cazul asta, cine ti s-ar parea normal sa ramana pe podium? Daca tu ai trofeul, nu poti sa-l mai iei inca o data. Daca lucrul asta ar fi posibil, gandeste-te ca am candida la nesfarsit si am lua podiumul de nenumarate ori...
Se intampla ca persoana de pe al 4-lea loc sa merite sa ajunga pe podium mai mult decat celelalte, sa aibe cele mai frumoase tinute si originale. Sau dupa ce criterii ar trebui sa se ia trofeele, daca dupa voturi nu?

Dacă ar fi să ne luăm după ce mi se pare mie normal să fie pe podium, puține ar fi pretendentele.
RAR se întâmplă ca cea care e pe 4 să merite să fie pe podium și să aibă ținute mai frumoase decât cele din fața ei.
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde LoRy » Lun Feb 23, 2015 11:10 pm

Ok daca tot se discuta despre subiectul asta. Vi se pare normal, ca la lv 13 sa ajungi pe locul 4? ( Si sanse ff mari sa ajungi pe 3) :0 Mie una nu!. Si eu am incercat intr-o perioada ca candidez. Dar nu am avut timp sa trimit zeci de mesaje. Asa ca am lasat-o balta :)) Cam asa se ajunge acum pe podium. Zeci de mesaje, prietene care dau cu - pentru tine :) si asa mai depare. Am dat un exemplu.Nu prea mai conteaza tinutele... gusturile.. doar zecile de mesaje zilnic. Voua vi se pare normal? Mie nu :roll: Podiumul nu a fost mai trist ca acum... Sincer, pe mine tinutele de pe podium nu ma inspira cu absolut nimic. Sunt BANALE! F rar tinute frumoase... Ok... canidezi.. trimiti muulte mesaje...dar sa se mai tina cont si de gusturi!!..... De ex, cum sa permis ca alina mo sa ajunga pe podium? :cry:
Imagine
LoRy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Mar Feb 24, 2015 12:15 am

Doamne,fratilor -.- Eu am luat trofeele la apartament si podium in ordinea: bronz,aur,argint.Desigur ca nu am fost pe 4 cand am luat bronzul,ci pe 3.Dar mi-am luat revansa fiind 2 saptamani la rand pe 1 -.-

Pana la urma ce conteaza cine ia podiumul?Oricum nimeni nu asculta de sfaturi (asta daca nu e cineva de pe forum). :roll:

Si chiar si asa :Oricat de urate ar fi tinutele fetelor de pe podium,suntem printre primele locuri la cele mai stilate tinute dintre toate versiunile -.- Daca mergeti pe bg o sa vedeti doar clowni.
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori