Nu te supara dar...

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Nu te supara dar...

Mesajde Krisstyna » Mie Feb 18, 2015 8:09 pm

Bonsoir mademoiselles!

Va invit sa comentati, criticati, barfiti pe oricine din joc, topicul avand o singura regula: fara jigniri!
E momentul sa nu va mai ascundeti dupa deget, acum puteti spune totul AICI!

O parte din voi ma cunoasteti de pe prima versiune Lady popular. Cu unele m-am inteles din prima foarte bine, cu altele nu prea bine, dar ne-a trecut in timp reciproc. Ca majoritatea m-am mutat definitiv pe versiunea Arena modei si sunt intr-un club.
Ei, cu aceste cluburi e bataie de cap cu rivalitatea dintre ele, naste tensiuni intre jucatoare. Fashion Paris ❣ si LadiesGossipClub sunt rivale din prima zi in care a fost creat al doilea.
Jucatoarele mai tari ale ambelor cluburi s-au "stresat" prin provocari mereu, de asta sunt nedumerita de atitudinea lui Obssesive, pentru ca nu are motiv sa se ia de mine, sunt o jucatoare pasnica. Trebuia sa il abuzeze cu provocari o jucatoare ca Santzyna, ar fi avut ce comenta. =))

Nu te supara Obssesive dar te-ai luat degeaba de mine pe privat ca te provoc des, continuand sa bombani in privat cand de fapt nu este chiar asa... Poti sa spui ca ai primit vreo provocare de la mine data la secunda? Sigur ca nu! Eu joc relaxat, nu pandesc, nici caut domnisoare cu bani, joc doar intrand la "Cautare" pe "Mai incet". Ca ai popularitatea mai mica decat a mea si jocul te da des (cateodata) la "Cautare" nu e problema mea. :)

Fetelor voi ce probleme ati intampinat cu alte domnisoare? Ce barfe mai circula pe joc despre domnisoarele populare?
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Nu te supara dar...

Mesajde Moonlight » Mie Feb 18, 2015 8:18 pm

Mie imi place ca de cand cu Obsessive si Lyly,Santzina mi-a dat ignor =)) patetic..Si da!Fashion paris si "Ladies"GossipClub au fost rivale inca din prima zi =)) nu inteleg de ce,dar asa e cand ti se urca faima la cap cand te aflii in fruntea clasamentului :rolleyes:
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde alysee » Mie Feb 18, 2015 8:39 pm

=)) =)) ingeras glumesti? Asa ceva?!! =))
Din pacate nu reprosez ,nu barfesc si nu scot ochi nimanui. Nu ,ca nu as avea cui =)) fac o lista infinita cu "domnisoare" de 2 bani. doar ca incerc sa-mi patrez valoarea ridicata :ugeek:
o sa fie un topic foarte cautat,buna idee!
فيAlyseeفي is here.....run!
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Krisstyna » Mie Feb 18, 2015 8:52 pm

alysee scrie:=)) =)) ingeras glumesti? Asa ceva?!! =))
Din pacate nu reprosez ,nu barfesc si nu scot ochi nimanui. Nu ,ca nu as avea cui =)) fac o lista infinita cu "domnisoare" de 2 bani. doar ca incerc sa-mi patrez valoarea ridicata :ugeek:
o sa fie un topic foarte cautat,buna idee!

Nu iti scade valoarea daca arati fata nevazuta a altor jucatoare care se cred "domnisoare" dar nu gandesc inainte de a bate tastele degeaba. Indemn pe oricine a fost nedreptatit de anumite domnisoare mai cu mot, sa scrie aici ce si cum s-a intamplat din trecut sau prezent.
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alysee » Mie Feb 18, 2015 8:58 pm

Mai egoista din fire las pe celelate sa experimenteze pe propia piele...Important ca stiu cele aproape mie ,cine sunt "domnisoarele".
hehehe, ma simt cu mot si astept reprosuri din partea altora =)) e mai interesant sa fiu acuzata ,decat sa acuz =))
poate intr-un final ma razgandesc :0 ramane de vazut puterea ta de convingere...ca de obicei :blush:
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Moire » Mie Feb 18, 2015 9:42 pm

=)) Nu serios,dar voi chiar credeti ca va posta cineva aici? Adica Krisstyna,tu esti o persoana sincera si o spui pe fata aici,ca sa vada toata lumea,dar crezi ca mai exista persoane sincere? Prea putine iti zic eu.
Imagine
Moire
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Loren » Joi Feb 19, 2015 1:04 am

Lolicel din cate vad se cam fac postari care incearca sa ma "atace" chiar crezi ca imi e rusine sa zic ca unele fete din fashion paris s-au cam "abonat" la mine ? Sincer chiar nu imi este, inteleg sa fi provocat o data pe zi de 2 ori dar in fiecare zi? :)) .
Asa multi bani va dau mai de stati si ma vanati? :)) e practic aiurea sa stati atata sa vanati persoanele .... :roll: . Cele care stiu ca ma provoaca in exces sper se fi simtit .
Cand osa intelegeti si voi ca chiar nu imi pasa ce cred alti despre mine si ce spuneti? Si cu asta nu mai am nimic de spus v-am pupat si joc placut fetelor :)
Imagine
Loren
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alysee » Joi Feb 19, 2015 9:27 am

Loren scrie:Lolicel din cate vad se cam fac postari care incearca sa ma "atace" chiar crezi ca imi e rusine sa zic ca unele fete din fashion paris s-au cam "abonat" la mine ? Sincer chiar nu imi este, inteleg sa fi provocat o data pe zi de 2 ori dar in fiecare zi?

eu inca ma chinui sa aflu cine esti ca sa vad daca ma "simt" =)) draga, pune nume si eventual prenume =)) tot clubul cam greu te poate provoca.
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Krisstyna » Joi Feb 19, 2015 8:08 pm

alysee scrie:
Loren scrie:Lolicel din cate vad se cam fac postari care incearca sa ma "atace" chiar crezi ca imi e rusine sa zic ca unele fete din fashion paris s-au cam "abonat" la mine ? Sincer chiar nu imi este, inteleg sa fi provocat o data pe zi de 2 ori dar in fiecare zi?

eu inca ma chinui sa aflu cine esti ca sa vad daca ma "simt" =)) draga, pune nume si eventual prenume =)) tot clubul cam greu te poate provoca.

Este Obssesive de care povesteam in primul post.

Loren/Obssesive, dar colegelor mele din club le-ai dat mesaj sa te plangi de ce esti provocat prea des? Oare de ce s-or fi inventat provocarile cu pierderi de bani? :confused: Aaaaa, pentru un plus de competitate si distractie (ori tu nu te bucuri cand invingi domnisoare si strangi bani pentru practica si ce mai vrei).
Si ce e asa greu de inteles ca la nivelul 30 (de maine la 31) cu popularitatea care o am, asa cum e, datorita popularitatii tale imi poti aparea zilnic sau de mai multe ori pe zi la "Cautare"?
Asa se joaca jocul! Eu nu ma supar pe nimeni care ma ataca, fiecare sa joace cum vrea; agresiv sau foarte relaxat ca mine. :cool:
Imagine

Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Ale » Joi Feb 19, 2015 8:24 pm

Loren scrie:Asa multi bani va dau mai de stati si ma vanati? e practic aiurea sa stati atata sa vanati persoanele .... . Cele care stiu ca ma provoaca in exces sper se fi simtit .
Cand osa intelegeti si voi ca chiar nu imi pasa ce cred alti despre mine si ce spuneti? Si cu asta nu mai am nimic de spus v-am pupat si joc placut fetelor

Sa se simta in ce sens? Adica ce au facut "ilegal" pentru a se simti cumva anume? =)) S-a dat dreptul pe joc de a provoca o persoana de 5 ori pe zi, deci nu inteleg care ar fi problema :)) Plus de asta, pana acum nu ai fost provocata cu intentie, ci din cauza faptului ca nu erau jucatoare de provocat si la Arena modei apareai neprovocata. Si eu, provocand in fiecare ora, imi apareau aceleasi fete. Trebuia sa le evit doar pentru ca le-am mai provocat? Voiam inimioare =)) Imi pare rau daca ti-am spulberat parerile despre propria persoana, in care te credeai importanta :roll: Si daca pana acum nu ai fost provocata cu intentie, dar te-ai plans, poate o sa ti se faca pe plac din punctul asta de vedere... =))
Imagine
Ale
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde MariaIoana » Joi Feb 19, 2015 8:46 pm

EmanueIa din gossip dacă mă prindea în timp ce practicam,mă trezeam cu doar 5 provocări pe zi de la ea =))
Edit: Înainte să-şi ia Bluemuna trofeele la aparatament,am vorbit să ne susţinem ,reciproc.Next week nu m-a susţinut,şi şi-a mai pus şi charisma să se detaşeze...eu am mai auzit că la ea în club cine a vrut să fie vice trebuia să-şi facă mai multe conturi şi să voteze cu minus adversarele ei...
nu spun că e adevărat,aşa am auzit
MariaIoana
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Meliynda » Joi Feb 19, 2015 9:03 pm

Aici se va face cearta,va zic eu...
Si pe mine ma deranjeaza rivalitatea intre cluburi...Altadata nu era chiar asa,dar acum sunt prea multe dependente de faima...
Imagine
Meliynda
Senior Membru

Mesajde Isaa » Joi Feb 19, 2015 9:09 pm

MariaIoana scrie:trebuia să-şi facă mai multe conturi şi să voteze cu minus adversarele ei...
nu spun că e adevărat,aşa am auzit

am fost intr-un club ca asta, in care erai obligat sa votezi cu minus pe celelalte candidate la podium, doar pentru ca presedinta isi dorea un trofeu..
Isaa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Joi Feb 19, 2015 9:39 pm

Cand am fost in AQUA, "Ladies"GossipClub ne provocau incontinuu -.- de cate ori aveau ocazia,hop la AQUA.Niciodata nu am avut o parere asa buna despre acest club (LGC),iar EmanueIa imi pare foarte suspecta.Nu imi pasa daca voi fi judecat pentru ce am spus acum.
Imagine
Moonlight
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Kinderrr » Joi Feb 19, 2015 10:34 pm

Eu n-am prea simtit razboaiele dintre cluburi =)) io-s mai nesimtita. Dar vad in ultimul timp ca sunt atacata la secunda, nu ma uit la cine si din ce club, mi se pare irelevant si nici n-am chef, sa ma atace ca nu omor pentru 1,000 care ii iau inapoi. S-a intamplat de 2 ori s-o atac pe Deni si sa se supere ca i-am luat multi bani, dar eu dau provocari random deci sorry, si i-am zis de ambele dati cand mi-a cerut socoteala.

Pe forum trebuie sa recunosc ca nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu cateva persoane.. Dar trecem cu vederea =))

Nimeni nu o sa isi spuna "oful" sincer, o sa se caute doar motive de scandal. Vom "dezbate" aici subiecte in care inafara de persoanele implicate vor veni 38629 de prieteni care nu conteaza cine are dreptate, vor tine partea cunostintei. Mai nimeni nu o sa indrazneasca sa spuna daca are ceva cu o persoana care este cunoscuta pe forum. (cunoscuta, nu neaparat indragita dar asa e chestia, poti tu sa nu placi persoana nu o sa zici nimic pentru ca e vorba de alti care "venereaza" persoana). Nu stiu daca ma intelegeti, e parerea mea.
Imagine
Kinderrr
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Următorul

Înapoi la Barfe si Critica Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori