Ban !

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Ban !

Mesajde CataCatalina2005 » Vin Sep 16, 2016 11:56 pm

Contul ღღCristina95ღღ a luat ban din cauza ca eu v-am adus playeri?Eu doar am facut cont la alte 3 colege de-ale mele si am fost rasplatita cu ban!Nu mi se pare corect,Pe cont aveam haine frumoase,etc.Acum trebuie sa o iau de la 0?Am stat 3 ani degeaba?Eu vreau o scurtare a perioadei ca nu mai stau pana in 2020,sa se puna 2017.01.01 ora 13:00 pentru ca am stat destul 3 ani fara cont!Si chiar va rog sa imi raspundeti la topic si chiaar sa puneti in aplicare acesta
CataCatalina2005
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Ban !

Mesajde Lyly » Sâm Sep 17, 2016 10:11 pm

Moderatorii de pe forum nu pot sa decida scoaterea banului din joc.

Înregistrarea multiplă înseamnă înregistrarea a mai mult de un cont de către un jucător. Acest lucru este strict interzis şi sancţiunile pentru încălcarea acestei reguli se aplică indiferent dacă nivelul conturilor este zero sau foarte avansat.

Participanții care folosesc același calculator trebuie să anunțe administratorul imediat după înregistrarea a mai mult de un cont, prin trimiterea unui bilet (Feedback). Jucătorii care nu au anunțat administratorul că folosesc același calculator vor fi pedepsiți. În timpul jocului pe același calculator, jucătorii nu au dreptul să :

să se voteze reciproc;
să se dueleze reciproc;
să asigure orice ajutor conturilor de pe același calculator;
să participe la orice acțiune coordonată de jucătorii de pe același calculator împotriva altor utilizatori;
să intre pe ambele conturi simultan.

Este, de asemenea, considerată înregistrare multiplă crearea unui cont de pe o altă adresă IP, cu scopul de a sprijini în orice mod contul principal, de exemplu, prin votare sau provocare.

Notă: Acestea sunt doar câteva exemple de înregistrare multiplă directă sau indirectă.

Înregistrarea multiplă este pedepsită cu blocarea permanentă a conturilor fără niciun avertisment.

Ai incalcat regulamentul si ai fost pedepsita. Daca consideri ca acest lucru nu este corect, trimite feedback pe joc.
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Re: Ban !

Mesajde Lyly » Dum Oct 30, 2016 2:08 pm

Imagine
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Discutii ban joc Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator