Buguri peste buguri!

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Buguri peste buguri!

Mesajde Mysterious woman » Dum Ian 08, 2017 8:13 pm

Nu este prima data cand uit ceva in cosul de cumparaturi si ies afara din joc,iar cand revin obiectul respectivnu mai este de gasit nicaieri.In cos normal ca odata ce am iesit el nu mai ramane acolo,dar totusi oameni buni ar trebui sa-mi apara in magazinul respectiv.Un alt bug,daca votez,nu pot sa votez fara sa fiu intrerupta tot timpul de un mesaj idiot si fara nici un rost,ca deja am votat,cand eu tocmai atunci dau votul,sau la salonul de frumusete un alt mesaj tembel care incetineste procesul.De fiecare data trebuie sa te opresti din ceea ce ai de facut pentru a inchide aceste mesaje tembele atat la votare cat si la salonul de frumusete.Mi se pare ca pe zi ce trece nimanui nu-i pasa si jocul a intrat de mult timp in derizoriu.
Mysterious woman
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Re: Buguri peste buguri!

Mesajde YOLO » Dum Ian 08, 2017 8:53 pm

Recomand sa va reinstalati windowsul. Avand in vedere ca doar dumneavoastra patiti asta, este probabil o problema de procesare. Si eu daca apas de doua ori atunci cand votez, primesc mesajul "Ai votat-o deja pe aceasta domnisoara". Si drept dovada pentru problema de procesare a calculatorului, chiar si acum ati creat doua subiecte pentru aceeasi problema.
Imagine
YOLO
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Italy

Mesajde Mysterious woman » Dum Ian 08, 2017 9:54 pm

Cred ca cel mai bun lucru pe care-l pot face este sa renunt la acest joc care nu-mi mai aduce nici un pic de relaxare si de placere.Am apasat din greseala de 2 ori pe mouse cand am trimis mesajul,de aceea a aparut de doua ori.Cand ai probleme cu calculatorul,ai probleme si pe alte pagini,probleme am numai pe joc.Cu smaraldele la sedintele foto am probleme de mult timp,am dat si feedback,dar nimanui nu-i pasa.Probabil voi face curand ce am facut si in vechea versiune,desi acolo a fost mult mai frumos.
Oricum nici o copie nu va reusi sa inlocuiasca originalul.Au desfiintat originalul ca sa-si bata joc de noi si de banii pe care noi i-am investit acolo.Au facut o copie oribila a jocului,prin care nu urmaresc decat imbogatirea.Oribila copie a jocului.Votez cu minus infinit aceasta copie.
Eu nu voi da bani din buzunar sa cresc atributele intr-un joc.Cresc ce pot si cand ma plictisesc abandonez jocul si gata.
Mysterious woman
Junior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde YOLO » Dum Ian 08, 2017 11:28 pm

Eu v-am propus solutia care cred eu ca este cea mai buna. Va recomand in continuare sa va reinstalati windowsul pentru ca erorile jocului pe care dumneavoastra le acuzati le-am sesizat si pe forum la crearea de subiecte identice la interval de cateva secunde, acest lucru nefiind obligatoriu sa se intample pe toate site-urile pe care le accesati dumneaovastra, iar daca si dupa reinstalare veti intampina probleme, va rog sa reveniti si voi inainta aceste mesaje superiorilor mei.
Imagine
YOLO
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Italy

Mesajde Mysterious woman » Lun Ian 09, 2017 9:00 pm

Iar eu iti spun ca daca ar fi din calculatorul meu ceva ar trebui sa faca la fel si pe celelalte site-uri pe care joc fashion.Pe com si la bulgari nu patesc asa ceva,cum imi explici asta?
Mysterious woman
Junior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde YOLO » Mar Ian 10, 2017 11:46 am

Virusii actioneaza diferit. Pe moment ce si pe forumul jocului intampinati probleme asemanatoare, refuz sa cred ca este o problema a serverului. Eu nu am patit si nici nu am auzit de nimeni altcineva care a acuzat vreodata aceleasi dificultati de navigare ca ale dumneavoastra. Si acum intreb: de ce?

Solutia pe care eu v-o recomand este aceeasi. In cazul in care nu va functiona, voi inainta problema, desi sunt convins ca dificultatile dumneavoastra de navigare au ajuns de multe ori la urechile administratorilor jocului. Daca ei nu au reusit sa rezolve ceva, inseamna ca problema este la dumneavoastra.
Imagine
YOLO
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Italy

Mesajde Mysterious woman » Mie Ian 11, 2017 2:01 am

Te tot referi la forum,iar eu am spus mai sus ca atunci cand am trimis mesajul pe forum am apasat de doua ori pe mouse din greseala.Problema o am doar aici pe joc,hai sa fim seriosi cu virusii,am antivirus original in calculator si nu am nici un fel de virus.Eu zic sa dai problema mai departe celor care se ocupa de aceste lucruri ca iti spun sigur nu este de la mine,cu siguranta antivirusul depista daca era un virus.Nu am antivirus gratuit descarcat de cine stie unde,ci am antivirus original cumparat.
Mysterious woman
Junior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde DeniM » Lun Ian 16, 2017 11:24 am

Scuze ca ma bag,dar problema cu votatul si mesajul acela idiot imi apare si mie. Si am windows reinstalat de curand. La fel si cu sedintele foto. Castig o data, ca prin minune, doua smaralde, o data un smarald, si dupa fie ca sunt si 90% sanse sa castig 2 smaralde ,nu castig nimic..
Cat despre treaba cu salonul...nu mi se intampla prea des,dar imi mai arata si acolo mesaje stupide. :confused:
Imagine
DeniM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Mysterious woman » Vin Feb 24, 2017 12:30 am

Intre timp problema cu acele stupide mesaje a fost rezolvata ceea ce denota ca ne aruncati niste raspunsuri,exact ca sarea in ochi...tot timpul ne dati raspunsuri de genul;vai este de la computerul tau,vai ai virusi in calculator.Mai oameni buni nu suntem toti niste tembeli.
Problema cu smaraldele este constanta,la feedback mi-au raspuns dragalasele de acolo ca este vorba de noroc....mai al dracului noroc,cum se face ca altii castiga tot timpul si altii mai mult nu decat da.
Este o bataie de joc inimaginara.Bani cheltuiti pe echipamente,timp pierdut aiurea.Eu am zis si in feedback cred ca sunt aranjate din server dupa simpatii aceste lucruri.Hai sa fim seriosi mie sa nu-mi spuna nimeni ca daca cei care se ocupa de server nu joaca,nu inseamna ca nu au cunostinte,prieteni....se poarta in Romania.De ce nu se intampla acelasi lucru si pe alte servere pe care mai joc...de ce numai aici?!Cum sa-mi explic altfel faptul ca uneori cate 10-15 sedinte la rand castig zero smaralde?E cam tras de par totul.
Am zis si o repet niciodata o copie nu va fi ceea ce a fost originalul.
Mysterious woman
Junior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Probleme bug-uri joc Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator