Noul chat

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Noul chat

Mesajde sandybell » Sâm Iun 03, 2017 9:06 am

Nu sunt absolut de acord cu aceasta modificare a chatului din club si a mesajlor private.cred ca majoritatea dorim sa ne intoarcem la vechea versiune de chat....cea noua este foarte "ascunsa",multi dintre membrii clubului nici nu vizualizeaza mesajele si nu urmaresc ceea ce se comunica....sa nu mai spun ca e foarte lent...
Puteau macar sa puna chatul nou in cadrul unde era cel vechi,poate asa era mai usor de vazut.....exprimati-va cat mai multe jucatoare parerea,poate reusim sa gasim o cale de mijloc.
sandybell
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Italy

Re: Noul chat

Mesajde Helena » Sâm Iun 03, 2017 10:05 am

Sunt perfect de acord cu tine. Aceasta schimbare nu isi are rostul, acum, dupa ce ne-am obisnuit cu vechea sectiune de mesaje si cu chat-ul de la club. E foarte greu sa aflii cand o discutie este importata, daca chat-ul este ascuns in partea de jos si mai sunt si mai facem parte si din alte camere. Si in cazul logodnelor va fi mai greu sa depistam noile misiuni, cand ecranul ne este acoperit aproape in totalitate de chat.
Imagine
Helena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Lyvy » Dum Iun 04, 2017 7:25 am

Sunt de acord! Viteza chat-ului este oribilă, sau la mine merge greu de pe telefon și laptop? Acum o sa dureze o veșnicie până trimiți un mesaj privat, este un chin noul update! Ar fi putut exista o alta secțiune în oraș unde ar fi chat-ul și să se readucă secțiunea de mesaje private unde era.
Imagine

"All the stories are true"
Lyvy
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Lyly » Vin Aug 11, 2017 11:08 am

Vechiul chat si mesajele private sunt din nou active.

Imagine
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Idei si Sugestii joc Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator