Idei noi pentru joc

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Idei noi pentru joc

Mesajde KwangMihaela » Mie Ian 04, 2017 10:08 pm

Bună, vreau să dau multe idei pentru a evolua jocul. Voi enumera ideile şi să îmi spuneţi părerile voastre.

1. Să fie un mini joc pentru a câştiga diamante, motivul este clar că unele din noi nu putem cumpăra cu bani deoarece nu avem şi nu vrem să dăm bani aiurea. Şi să fie separat de celelalte mini jocuri.
2. La un event să fie trei sau patru căsuţe în care să nu fie amestecate ceea ce primim, mă refer la bani şi smaralde, şi să mai adauge şi diamante ca să putem câştiga.
3. Îmbrăcămintea din evenimente să fie la shooping timp de o săptămână ca să putem cumpăra că unele îmbrăcăminte îmi plac şi greu reuşesc să le am, dar dacă se poate acest lucru să pună îmbrăcămintele din event-uri la shooping ca să le cumpărăm.

Şi cam atât, când o să mai vină o idee despre Lady Popular, o să vă spun.
Mulţumesc!
KwangMihaela
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Re: Idei noi pentru joc

Mesajde RazZuzu » Joi Ian 05, 2017 5:02 pm

Daca tot avem logodnic, si va urma sa devina sot ca se vor adauga nuntile, sa avem si copii =)) =))
RazZuzu
Junior Membru

Mesajde Moonlight » Joi Ian 05, 2017 9:24 pm

Din cate stiu eu nuntile chiar vor fi =)) Dupa ce faci logodna apare acolo ceva referitor la o nunta.
Imagine
Moonlight
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Ireland

Mesajde Helena » Joi Ian 05, 2017 10:06 pm

KwangMihaela scrie:Bună, vreau să dau multe idei pentru a evolua jocul. Voi enumera ideile şi să îmi spuneţi părerile voastre.

1. Să fie un mini joc pentru a câştiga diamante, motivul este clar că unele din noi nu putem cumpăra cu bani deoarece nu avem şi nu vrem să dăm bani aiurea. Şi să fie separat de celelalte mini jocuri.
2. La un event să fie trei sau patru căsuţe în care să nu fie amestecate ceea ce primim, mă refer la bani şi smaralde, şi să mai adauge şi diamante ca să putem câştiga.
3. Îmbrăcămintea din evenimente să fie la shooping timp de o săptămână ca să putem cumpăra că unele îmbrăcăminte îmi plac şi greu reuşesc să le am, dar dacă se poate acest lucru să pună îmbrăcămintele din event-uri la shooping ca să le cumpărăm.

Mulţumesc!

Accept prima si ultima idee,dar a 2a nu...stiu,toate vrem sa castigam diamante,dar avem la roata deja. E bine sa mai fie si un joc mini,dar sa nu exageram. In ritmul asta fiecare ar avea sute de diamante in cateva luni. Cred ca te referi la teleport. Dupa ce ca castigam atatea + coafura ar fi prea mult si bani si smaralde si diamante.
Imagine
Helena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde KwangMihaela » Vin Ian 27, 2017 10:18 pm

Helena scrie:
KwangMihaela scrie:Bună, vreau să dau multe idei pentru a evolua jocul. Voi enumera ideile şi să îmi spuneţi părerile voastre.

Mulţumesc!

Accept prima si ultima idee,dar a 2a nu...stiu,toate vrem sa castigam diamante,dar avem la roata deja. E bine sa mai fie si un joc mini,dar sa nu exageram. In ritmul asta fiecare ar avea sute de diamante in cateva luni. Cred ca te referi la teleport. Dupa ce ca castigam atatea + coafura ar fi prea mult si bani si smaralde si diamante.

Înţeleg, dar în eventuri măcar să pună şi diamante că sunt unele haine foarte faine şi trebuie să cumpăr cu diamante şi eu nu am diamante că smaralde pot strânge, dar diamante nu. Deoarece nu vreau să dau bani pe diamante. Dar, na.... la roată primesc trei în care dau pe maşină de joc cred că ştii la ce mă refer. Dar îţi mulţumesc că mi-ai răspuns. O zi minunată.
KwangMihaela
Junior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Emma1607 » Sâm Ian 27, 2018 4:22 pm

Sunt o jucatoare fidela a acestui joc. M-ati surprins de fiecare data cu ceva nou. am urmarit pe forum o anumita propundere si mai precis cea de a putea avea copii in acest joc. Sugestia mea ar fi sa putem avea obtiundea ca dupa nunta sa putem avea copilasi. si magazine de hainute, accesorii, si coafor pentru acestia. Iar magazinele sa fie deblocate odata cu cresterea in varsta a copilului. Sper dint tot sufletul sa tineti cont de aceasta obtiune.
Emma1607
Membru

Mesajde Lyly » Lun Apr 16, 2018 4:16 pm

Imagine
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Idei si Sugestii joc Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator