DIAMANTE NEPRIMITE

Aici raportati existenta problemelor cu plata, fie prin SMS, fie prin transfer bancar, fie prin Paypal.

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

DIAMANTE NEPRIMITE

Mesajde Morphinex3 » Lun Sep 02, 2013 3:16 pm

Bună . Sâmbătă , am cumpărat o cartelă de 7 euro pentru a-mi cumpăra diamante . Mă rog , am primit 2 mesaje unul în care am fost întrebată dacă doresc sau nu să cumpăr diamante. În fine am cumpărat diamante de 6,99 euro , şi încă nu le-am primit dar 6,99 euro mi-au fost extraşi din cont :)) . Anyway sper să rezolvaţi problema .
Morphinex3
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: DIAMANTE NEPRIMITE

Mesajde Allex » Lun Sep 02, 2013 10:15 pm

Buna, e foarte simplu .. te duci la banca si vei gasi sectiunea "Profil si Suport" chiar imediat dupa "Dobandeste Diamante" .. dai click acolo si apoi te duci pe "Suport plati" apoi pe trimite plangerea .. acolo o sa ai un formular iar la mod de plata va trebui sa selectezi SMS, treci acolo numarul de telefon, email-ul, ID tranzactie, data si ora cand s-a creat tranzactia si le explici amanuntit probema.

Ca sa vezi id-ul tranzactiei, data si ora te duci tot la "Profil si Suport", apoi la "Vizualizare cont" si la tranzactii o vei gasi :; .
Allex
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Înapoi la Probleme Plati

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator