Podium FTV - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium FTV

Mesajde Dede450 » Mie Ian 04, 2012 11:52 am

rozy. scrie:alexandra.nice are o noua tinuta: http://i39.tinypic.com/2hqcx8x.jpg .mie imi placea mult acel costum..dar acum,avand in vedere ca il are aproape toata lumea,nu mi se pare ca este tinuta de podium FTV..deci dupa parerea mea,ea nu a adaugat nimic nou acelei tinute.Prost imbracata

:)) Scumpa dupa parerea mea Podiumul FTV nu poaet fi comandat de o lady care nu e pe el..Lasa fetele sa se imbarce cum vreau ele deoarece ele au muncit pt el..Altele nu il au :D Ca mine..Asa ca inainte sa deschizi un topic pt a critica o tinuta gandestete cum a optinuta.. :)
Imagine
Dede450
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Mie Ian 04, 2012 11:58 am

Motanitza : o tinuta :0 . e foarte frumoasa :x, dar eu as fi ales alta pereche de ochelari si poate i`as fi pus si niste cercei :x. Totusi, mie, mi se pare ca este Bine imbracata

Alexandra.nice : putin cam simpluta tinuta, cum i`a dat`o asa a si pus`o, doar ca a schimbat manusile. Eu zic ca e Bine imbracata

Raquelle : adaug doar Prost imbracata pt ca tinuta ei am comentat`o deja :rolleyes:
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 12:03 pm

Offtopic :
Dede450 scrie:
rozy. scrie:alexandra.nice are o noua tinuta: http://i39.tinypic.com/2hqcx8x.jpg .mie imi placea mult acel costum..dar acum,avand in vedere ca il are aproape toata lumea,nu mi se pare ca este tinuta de podium FTV..deci dupa parerea mea,ea nu a adaugat nimic nou acelei tinute.Prost imbracata

:)) Scumpa dupa parerea mea Podiumul FTV nu poaet fi comandat de o lady care nu e pe el..Lasa fetele sa se imbarce cum vreau ele deoarece ele au muncit pt el..Altele nu il au :D Ca mine..Asa ca inainte sa deschizi un topic pt a critica o tinuta gandestete cum a optinuta.. :)

draga mea,daca stii sa citesti,acest topic a fost facut pentru ca noi sa comentam tinutele celor de pe podium.nu a spus nimeni ca are voie sa critice doar cele care au fost deja pe acel podium.si in plus nu eu am deschis acest topic,daca ai ceva cu el ,cearta-te cu cel care l-a facut.data viitoare te rog sa citesti mai bine intrebuintarea unui topic,sau ce este asta..
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Dede450 » Mie Ian 04, 2012 12:07 pm

rozy. scrie:
Offtopic :
Dede450 scrie:

draga mea,daca stii sa citesti,acest topic a fost facut pentru ca noi sa comentam tinutele celor de pe podium.nu a spus nimeni ca are voie sa critice doar cele care au fost deja pe acel podium.si in plus nu eu am deschis acest topic,daca ai ceva cu el ,cearta-te cu cel care l-a facut.data viitoare te rog sa citesti mai bine intrebuintarea unui topic,sau ce este asta..

Scumpa ,nu ma cert cu nimeni ,si nici nu vreau..Eu mi'am spus parera despre comentariul tau atat tot..Alexandra.nice este o lady de niv mare cu stilul ei..Dar intotdeuna se imbraca fain..
Imagine
Dede450
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Allex » Mie Ian 04, 2012 12:21 pm

Sa nu va certati doar, altfel se ajunge la avertismente :;

Motanitza - Nimic de reprosat, totusi as fi ales alti ochelari .. foarte draguta profesoara :green: Bine imbracata.

Rauquelle - imi place in mare parte tinuta, reusita, ar fi fost foarte reusita daca ar fi folosit accesorii asemanatoare intre ele, sau mov ca tinuta .. clema din cap din punctul meu de vedere nu isi are rostul. Ramane totusi Bine imbracata.

Alexandra.nice - ador acest costum insa as fi preferat ceva accesorii in plus pe langa .. mi-e greu .. nu pot alege fifti` fifti`? =))
Allex
Veteran Membru

Mesajde LEIA » Mie Ian 04, 2012 12:54 pm

Dede450 scrie: :)) Scumpa dupa parerea mea Podiumul FTV nu poaet fi comandat de o lady care nu e pe el..Lasa fetele sa se imbarce cum vreau ele deoarece ele au muncit pt el..Altele nu il au :D Ca mine..Asa ca inainte sa deschizi un topic pt a critica o tinuta gandestete cum a optinuta..

Nimeni nu comanda cum sa se imbrace o lady de pe podium dar dreptul de a comenta tinutele de pe podiumul jocului il are orice jucator .....mi se pare normal ...aici nu este nevoie de linguseli doar sa nu primesti minusuri asa cum se intampla pe joc ...este totusi un podium ''lady popular'' nu lady vanzatoarea de la coltul strazii,daca ai ajuns pe podium tre sa demonstrezi ca meriti acel loc ....asta daca ai respect pentru cele ce ti-au dat votul sa ajungi acolo,ar trebui sa fi lady fashion nu sa lasi o tinuta toata saptamana ca doar ai castigat trofeul ....ce conteaza ...poti sta si in lenjerie =))

Asa ca inainte sa deschizi un topic pt a critica o tinuta gandestete cum a optinuta
Eu am deschis topicul si exact pentru ca stiu cum a fost ''OBTINUTA'' am deschis aceasta sectiune ....sant super extra fan lady popular si ma deranjaza ca trofeele din acest joc sant obtinute dupa niste criterii absolut stupide....trimiti mesaje ,comentarii si provocari pana iti zapacesti mousul ,mesaje luate cu copy paste, cretine si lingusitoare asa cum fiecare dintre noi vedem zilnic pe toate profilele din joc .

Avem o multime de colectii absolut fabuloase din real life asa ca lady popular este la urma urmei un joc pentru fashion girl nu un joc de dat clickuri pana zapacesti mousul....sant destule jocuri pe net pentru a face asa ceva {:)}
Cine intra in cursa de podium tre sa stie acest lucru si sa aibe mai mult decat un mouse de rezerva ....sa demonstreze ca sant 'niste fashioniste :;
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde pitikot28 » Mie Ian 04, 2012 1:05 pm

Motanitza- de data asta tinuta ei mi se pare banala, uzuala nu dau decat 8-9.
Raquelle-vesnicul mov , vesnica tinuta, desi i-am spus si personal ca nu e deloc bine imbracata...no comment!
Alexandra- frumoasa dar ...fara acea sclipire pentru un podium FTV ca si la Motanitza-banala. Dau nota 8.
Si prapadul vine in seria urmatoare! Am urmarit fetele care sunt in top 5...jale, cu exceptia Ellei...Lipsa de imaginatie!!!O sa avem material maxim de carcoteala! =)) =))

In ceea ce spunea Leia...atata timp cat alt mijloc de a vedea fetele nu exista cu exceptia mousse-ului...unele vor uza de el si vor cumpara altul =)) cu banii de pe diamante!!Poate ar trebui sa ne popularizam, sa ne vedem noi, fetele intre noi, sa putem analiza si carcoti ca aici pe seama tinutelor!Si daca regulamentul permite...de ce nu?
My Lady is ORBITH!!!!
pitikot28
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Mie Ian 04, 2012 2:01 pm

Rauquelle: si-a schimbat tinuta . imi place noua tinuta! Bine imbracata!
Alexandra.nice: frumoasa tinuta. Bine imbracata!
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Mie Ian 04, 2012 2:04 pm

S`a schimbat Raquelle
Sper ca nu va deranjeaza daca ii pun eu noua tinuta ca s`o comentam :D
http://img600.imageshack.us/img600/3546/catsahj.jpg

Deci : mi se pare ca asta e cea mai frumoasa tinuta a ei de cand este pe podium =)) . Ce nu`mi place este ca mereu adauga tinutelor accesorii primite de la mystery. Ar fi mers niste cercei care sa se potriveasca cu bratara, sau invers, un inelas si alta geanta. In rest chiar imi place. Mai ales cum se asorteaza palaria cu acel sal [ sau ce`o fi el ]
De data aceasta este Bine imbracata
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Mie Ian 04, 2012 2:20 pm

Aoleu, Raquelle!!! Ce tinuta de podium ai creeat. :! :!
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde bRunetahc » Mie Ian 04, 2012 2:28 pm

Motanitza:Imi place tinuta ei,poate ca ar fi mers alti ochelari,in rest este perfect,ador tinuta :x este superba :D 10 .
Raquelle: Cam greu de spus,palaria nu imi prea place cum vine cu rochia ar fi fost mai bine fara si cu un accesoriu in par,fularul il dezgust la o asa tinuta,alta bratara aceasta nu se potriveste,geanta nici atat,inel nu are,trandafir nu are,accesorii pe diamante nu are,dar oare ce o fi facut cu cele 3000 de diamante?si de data asta inca 2000,degeaba are rochia asta asa superba daca nu stie cum sa o accesorizeze,e praf dupa parerea mea,pe podium se ajunge doar pe prietenii si dat mesaje cu copy-paste si provocari pana nu mai poti ca la tinute e praf,eh s-a straduit sa ne impresioneze dar se pare ca nu prea i-a reusit,5 si asta doar pentru rochie care e superba,ca in rest e praf,o rochie ca aceea pot sa mi'o cumpar si eu.
Alexandra.nice: e superba tinuta insa as fi preferat alte accesorii 9.
Motanitza:Bine imbracata
Raquelle:Prost imbracata
Alexandra.nice:Bine imbracata
Ultima oară modificat de bRunetahc pe Mie Ian 04, 2012 2:33 pm, modificat de 2 ori în total.
Imagine
bRunetahc
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde AnyysCM » Mie Ian 04, 2012 2:28 pm

Motanitza - nu nu si nu ,sunt ferm convinsa ca ai rochii superba in garderoba ,nu acesta tinuta banala ,de aceasta data voi spune - "Prost imbracata "

Rauquelle - este ok tinuta ,insa da jos salul acoperi ce este mai frumos la rochie ,si nici palaria aleasa de tine nu merge,,pacat ca dispui de rochii superbe si nu stii sa le accesorizezi -" Prost imbracata "

Alexandra - foarte frumoasa tinuta ,lipseste o gentuta ,insa este f bine si asa -"Bine imbracata '

Imagine
Imagine
AnyysCM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeeaAndreea97 » Mie Ian 04, 2012 2:50 pm

LEIA scrie:fetele am spus sa scrieti si concluzia dar nu renuntati la comentarii...tre sa va exprimati parerea legat de tinutele de pe podium nu doar sa dati concluzia =)) comentariile voastre sant importante pentru noi ...santem fashioniste doar :;

Leia nici macar nu avem ce comenta la tinute care nu au mai fost schimbate de vreo 2 zile :roll: :x..ici si colo se mai iveste care o domnisoara dornica de a-si schimba tinuta :D sa fim seriosi , e PODIUM :roll:
Imagine
DeeaAndreea97
Junior Membru

Mesajde Rockutzaaa » Mie Ian 04, 2012 3:11 pm

• Motanitza
...o tinuta superba, perfect asortata ! Geanta aceea e cau uratica, dar este oke, se potriveste ! Moty` este Foarte bine imbracata ! :x

• Rauquelle
Soc Soc ... si`a schimbat tinuta si coafura :roll: Multumim Rauquelle ! =)) Salul nu merge cu acea rochie super - eleganta, palaria nu se potriveaste ca nuantza`, iar cerceii nu merg. Prost imbracata !

• Alexandra.nice
...o tinuta oke. Nimic de comentat. Bine imbracata !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde X-sally-x » Mie Ian 04, 2012 3:29 pm

Motanitza
E o tinuta demna de podium. O tinuta foarte creativa, originala se vede ca a lucrat mult la aceasta tinuta si Nu le-a pus la nimereala. Bine imbracata!
Rauquelle
In primul rand a observat cineva ca Rauquelle poarta aceeasi rochie, in aceeasi culoare, ca ceea pe care a purtat-o Alexandra.nice ieri. http://i40.tinypic.com/117qo88.jpg Unde e originalitatea? E o rochie foarte frumoasa, dar Rauquelle nu a reusit sa o scoata in evidenta. A accesorizat-o foarte prost! Prost imbracata!
Alexandra.nice
Tinuta asta o au multe domnisoare, dar fiindca tinuta asta putea fi obtinuta doar cu diamante, eu zic ca este buna. Bine imbracata!
Imagine
X-sally-x
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator