Podium FTV - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium FTV - Lady popular

Mesajde Andreea7 » Lun Iul 15, 2013 11:15 am

Alexandra.nice-Foarte frumoasa tinuta,dar acel aceesoriu de langa cordeluta nu prea isi are rost,in rest foarte bine imbracata :green: >>>>>>>>>>Dyarwen-HE-HE-HE imi place mult tinuta,dar ai putea schimba rochia in una galbena sa fie ca aceesorile,rujul ar tebuii rosu in rest foarte bine imbracata :D >>>>>>Ing3rul_r0z-Imi place tinuta specifica anotimpului doar ca coafura nu se potriveste,nu prea se vede pari mai mult cheala =)) in rest foarte bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde hermonia » Lun Iul 15, 2013 2:44 pm

DYARWEN SUPERBA CA INTOTDEAUNA AI ASORTAT TOTUL PERFECT FOARTE BINE IMBRACATA.ALEXANDRA .NICE BINE IMBRACATA AS DA ACEL ACCESORIU DE PE CAP JOS SI AS LASA DOAR CORONITA,INGERUL ROZ BINE IMBRACATA O TINTA DE CARNAVAL MINUNATA
hermonia
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pissycutza2000 » Lun Iul 15, 2013 4:49 pm

Draga Alexandra.nice,vreau sa-ti spun ca nu te-am vorbit de rau,si nici nu ti-am adresat jigniri.Eu mi-am spus doar parerea despre hainele tale.Nu inseamna ca daca mie nu-mi place ceva la tinuta ta tu trebuie sa te superi imediat.Chiar daca tinutele tale nu sunt pe gustul meu,tu trebuie sa stii ca nu toata lumea este la fel!!
In final vreau doar sa-ti spun sa nu fii suparata pe mine,sau sa crezi ca te invidiez!NU!Nu sunt genul acela de persoana :confunz: :confunz:
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alexandranice99 » Lun Iul 15, 2013 4:58 pm

pissycutza2000 scrie:Draga Alexandra.nice,vreau sa-ti spun ca nu te-am vorbit de rau,si nici nu ti-am adresat jigniri.Eu mi-am spus doar parerea despre hainele tale.Nu inseamna ca daca mie nu-mi place ceva la tinuta ta tu trebuie sa te superi imediat.Chiar daca tinutele tale nu sunt pe gustul meu,tu trebuie sa stii ca nu toata lumea este la fel!!
In final vreau doar sa-ti spun sa nu fii suparata pe mine,sau sa crezi ca te invidiez!NU!Nu sunt genul acela de persoana :confunz: :confunz:

eu nu am de ce sa ma supar....chiar nu ma intereseaza parerea ta.....dar iti dau un sfat:prima data sa zici ceva ,mai bine uitate la tine si dupa vorbeste :;
Imagine
alexandranice99
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Mar Iul 16, 2013 7:43 am

Alexandra.nice-OMG :O iubesc tinuta e rock si super =)) nimic de comentat foarte bine imbracata!>>>>>>Dyarwen-Schimba michiajul in rest foarte bine imbracata!>>>>>>Ing3rul_r0z-Schimba rujul,in rest nimic de comentat foarte bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Allexys » Mar Iul 16, 2013 12:18 pm

Alexandra.nice - foartee tare XD arati super :* imi place cum ai combinat hainele, a iesit foarte bine! eu am o problema cu rozul ....dar trecem peste =)) Bine imbracata! P.S. iar ne canti ? nu ai ragusit de la atata cantat ? =))
Dyarwen - foarte biiine <3 totul e in armonie, tra la la....nu am nimic de comentat...Foarte bine imbracata!
Ing3rul_r0z - arati speeer ! :0 ador tinuta <3 vreau sa te felicit si pentru tinutele de zilele trecute, nu am postat in topic, dar mi-au placut enorm, aratau genial =p~ tot asa sa o tii >:D< imi plac foarte tare tinutele pe care le-ai avut pana acum :*:* Foarte bine imbracata!
Imagine

all the stories are true
Allexys
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde bRunetahc » Mar Iul 16, 2013 12:26 pm

Allexys scrie:
Ing3rul_r0z - arati speeer ! :0 ador tinuta <3 vreau sa te felicit si pentru tinutele de zilele trecute, nu am postat in topic, dar mi-au placut enorm, aratau genial =p~ tot asa sa o tii >:D< imi plac foarte tare tinutele pe care le-ai avut pana acum :*:* Foarte bine imbracata!

Multumesc enorrrm aleee ! >:D< :* esti o dulce,iti multumesc! nu ma asteptam sa va placa la atat de multe tinutele mele! :* multumeeeeesc tuturor pentru tot!pentru mi-ati dat sansa sa fiu in aceasta luna pe podiumul FTV!Nu o sa va dezamagesc! >:D< :*
Imagine
bRunetahc
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alexandranice99 » Mar Iul 16, 2013 4:18 pm

Allexys scrie:Alexandra.nice - iar ne canti ? nu ai ragusit de la atata cantat ? =))

Nu ragusesc asa usor :; .....ce pot face daca am asa multi fani?? =)) =))
Imagine
alexandranice99
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Mie Iul 17, 2013 8:19 am

Alexandra.nice-Avem o razboica printre noi,pe tine =)) Tinuta e buna,frumos colarata imi place,te-ai gandit bine..Bine imbracata!>>>>>Dyarwen-Nu-mi place coafura,rujul sa zicem ca se potriveste dar fardul nu prea :roll: in rest bine imbracata!>>>>Ing3rul_r0z-E super,dar schimba rujul cu unul ca rochia daca gasesti si adauga un inel in rest foarte bine imbracata..:D
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Joi Iul 18, 2013 8:15 am

Alexandra.nice-Este ca o bombonica imi vine sa te manac =)) nu stiu ce sa spun despre accesoriul din spate e ca o coada de pisicuta dar merge:)foarte bine imbracata!>>>>Dyarwen-E cam incompleta tinuta..putin,adauga un inel mov si o gentuta mova si va fi mai bine :green: bine imbracata!>>>>>Ing3rul_r0z-Este cea mai reusita tinuta,de azi de pe podium :eek: esti superba,nimic de comentat imi place cum vin aceesorile si rochia superba!Super mega bine imbracata =)) =))
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Vin Iul 19, 2013 8:21 am

Alexandra.nice-Imi place,nimic de comentat,foarte bine imbracata!>>>>>Dyarwen-Ooo ce frumos,te duci la plaja...=)) bun e ok tinuta dar schimba accesoriul acela din mana in rest foarte bine imbracata...Ing3rul_r0z-Nu iti e cald in tinuta? :eek: Sa zicem e ok ,imi place tinuta dar..cald iti e,la mine aseara a fost nro dar acum e soara deci iti e cald e de toamna tinuta =)) dar oricum bine imbracata ;)
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Vin Iul 19, 2013 5:43 pm

Toate 3 d-rele sunt superb îmbrăcate, și dau dovadă prin ținutele lor fabuloase, că au atât still și bun gust, cât și multă eleganță :*:* Foarte bine îmbrăcate !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Sâm Iul 20, 2013 3:11 pm

Alexandra.nice-E ok totul nimic de comentat foarte bine imbracata!>>>>>>>>>Dyarwen-Schimba sprancenele in culoare parului(poti pastra aceeleasi doar alta culoare)in rest foarte bine imbracata!>>>>>>>Ing3rul_r0z-Nimic de cometat imi palce ffoarte mult cum vin aceesoriile foarte bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Dum Iul 21, 2013 9:04 am

alexandra.nice-superba tinuta nimic de comentat foarte bine imbracata!>>>>dyarwen-superb nimic de comentat foarte bine imbracata!>>>>>ing3rul_r0z-wow este superb cum te-ai gandit nimic de comentat foarte bine imbracata!!! :green:
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Mălina » Dum Iul 21, 2013 9:29 am

[size=100]Alexandra.nice - Ai o tinuta superba ! O iubesc . Toate accesoriile merg perfect. => Foarte bine imbracata.
Dyarwen - Esti atat de superba . PS. : Vreau si eu rochia :)) => Foarte bine imbracata.
Ing3rul_r0z - Esti atat de frumoasaa :X. ! => Foarte bine imbracata.
Imagine
Mălina
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator