Podium FTV - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium FTV - Lady popular

Mesajde Andreea7 » Joi Iul 11, 2013 12:05 pm

Alexandra.nice-E totul perfect...nu am ce comenta foarte bine imbracata. >>>>>> Dyarwen - E super totul,nu am ce comenta . FOARTE BINE IMBRACATA!>>>>Ing3rul_r0z-E bine dar nu prea se potriveste rujul in rest bine imbracata
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Joi Iul 11, 2013 12:26 pm

Alexandra.nice - O adevărată divă, care datorită stilului ei fabulos, a ajuns acolo unde merita .. pe locul I al Podiumului Ftv Ținuta este minunată, neavând nevoie de nici o îmbunătățire :*:*. Foarte bine îmbrăcată !

Dyarwen - Regina modei, și totodată, a întunericului :> Ador ținuta de astăzi, care este în întregime neagră, însă cuu un strop de maro (nuanța buzelor). Nu îmi place faptul că nu pui gentuțe la ținute, aceasta este singura mea nemulțumire. În rest, îmi place totul :*:* Foarte bine îmbrăcată !

Ing3rul_r0z - Pur și simplu superbă ținuta O ador, din cap până-n picioare EDIT : Așa arată perfect Bru :*:*:*. Foarte bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Vin Iul 12, 2013 12:39 am

Alexandra.nice Tinuta ta este draguta si arata bine, doar ca aceasta rochie a fost de nenumarate ori pe podium, as fi preferat ceva mai original, dar fiindca ai asortat perfect si totul se potriveste zic, bine imbracata! ;)

Dyarwen
Ai o tinuta superba, este perfect accesorizata si foarte frumos asortata, esti ca regina intunericului =)) . Machiajul si coafura arata foarte bine. Foarte bine imbracata!

Ing3rul_r0z
O tinuta exceptionala, este cu adevarata superba! Imi place foarte mult, combinatia culorilor este foarte frumoasa si totul este asortat perfect, toate accesoriile se potrivesc, numai ca iti lipseste un colier, dar nu afecteaza tinuta, machiajul este discret si-mi place, iar coafura pur si simplu minuata! Foarte bine imbracata!
Imagine

"Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede.''
nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Vin Iul 12, 2013 11:09 am

Alexandra.nice - Superă ținuta Îmi place paleta de culori din ținută, ai reușit să te joci foarte frumos cu texturile și culorile, astfel încât să iasă ceva spectaculos Foarte bine îmbrăcată !

Ing3rul_r0z - OMG :0 IUBESC ȚINUTA !! Wow, again :*:*:* Scumpa, ești o fashionistă în adevăratul sens al cuvântului .. :*:*:* Ar fi drăguț dacă ai pune un colier finuț sau o eșarfă, deoarece este puțin cam gol în zona gâtului, dar oricum multe felicitări :*:*:*. Foarte bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rodycute » Vin Iul 12, 2013 8:27 pm

Alexandra.nice-Arati foarte bine! Imi place foarte mult combinatiile pe care le-ai facut,ai reusit sa creezi o tinuta foarte draguta ! ^_^ Farte bine imbracata!

Dyarwen -Uau! Le-ai asortat foarte,foarte bine! Eleganta si frumoasa^_^ Farte bine imbracata!

Ing3rul_r0z-Uau,fara discutii tinuta aceasta este foarte frumoasa!Asortata cum trebuie,insa as pune ceva dragut la gat..colier ceva si totul ar fi minunat,perfect! Foarte bine imbracata!
ImagineImagineImagineImagine
Rodycute
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde loli2008 » Vin Iul 12, 2013 9:24 pm

Alexandra.nice:nu-ti inteleg tinuta, o combinatie ...pot sa spun socanta =)) imi place ca esti asortata, dar sapca si ochelarii gen lady gaga nu merg cu paltonul si cu geanta...in fineBine imbracata! Dyarwen: cam simpla tinuta, ar fi mers o geanta si o bratara, in
+ machiajul nu se potriveste tinutii;Bine imbracata1

ing3rul_r0z;tinuta e superba! totusi: bratara nu se potriveste si nici culoarea ochiilor, insa trebuie sa recunoastem ca tinuta este foarte colorata si asortata, BRAVO! Foarte bine imbracata!
Imagine
loli2008
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Sâm Iul 13, 2013 12:12 pm

Alexandra.nice Ai o tinuta minunata, totul arata foarte bine, si ai asortat perfect, insa iti lipseste un colier, o bratara si mi se pare ca acel accesoriu din spate nu prea isi are locul, asta este parerea mea.Dar in rest tinuta este foarte frumoasa, iar coafura si machiajul arata bine, ochii poate ar trebui negri, ca sa fie in contrast. Bine imbracata!

Dyarwen
O tinuta superba,rochia este minunata, chiar daca este de la mistery, eu nu am nici o problema cu asta atat timp cat este asortata corespunzator. Toate accesoriile se potrivesc perfect, doar ca acea poseta nu mi se pare potrivita, pare din cu totul alta poveste, poate ar fi trebuit sa pui ceva mai finut. In rest tinuta este minunata. Coafura draguta, machiajul la fel, insa fardul ochilor ma cam deranjeaza, este negru, nu pare potrivit, trebuia mai bine sa pui ceva argintiu. Arati frumos. ;) Bine imbracata!

Ing3rul_r0z
Esti cu adevarat splendida, tinuta este senzationala! :eek: Cat de superba este rochia :rolleyes: :X:X Deci ai combinat totul perfect, pana la fiecare detaliu ai asortat. Totul este splendid, nu am nimic de obiectat, la fel si coafura si mahiajul. Esti superbaaa! Foarte bine imbracata!
Imagine

"Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede.''
nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Sâm Iul 13, 2013 8:03 pm

Alexandra.nice-Foarte frumoasa tinuta dar ii trebuie un colier , o bratara si rujul ar trebuii rosu.Acel obiect din spatele tau este ca o umbrela nu prea isi are rostul si sprancenele fa-le negre ca parul.Bine imbracata______Dyarwen-Tinuta e perfecta,as schimba machiajul cu altul de culoarea roz in rest nimic de comentat FOARTE BINE IMBRACATA.______Ing3rul_r0z-Nu am nimic de comentat e absolut geniala pe bune acum chiar nu-mi gasesc cuvintele sa spun cum e,ador rochitita totul foarte foarte perfect:EXTREM DE BINE IMBRACATA =)) :O
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pissycutza2000 » Sâm Iul 13, 2013 9:04 pm

Alexandra.nice-Pantofii chiar nu au ce cauta la o rochie selecta de gala.Zici ca ai jumulit o lebada cu chestia aia in spate! =)) :D Asa...Iti sugerez sa folosesti o geanta mai de gala,la fel si un inel.Imi place machiajul.Bine Imbracata :roll: cu indulgenta puteai si mai mult avand in vedere faptul ca esti pe locul I la FTV!
Dyarwen-De unde sa incep..Frizura,machiaj,geanta,cercei,lantisor si inel..toate sunt asortate AIUREA!FOARTE PROST IMBRACATA!!!Ar trebui sa vedem ceva mai bun de la tine!Fara suparare!!
Ing3rul_r0z-WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! :O esti superba!FOARTE BINE IMBRACATA!
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Dyarwen » Sâm Iul 13, 2013 10:24 pm

pissycutza2000 scrie:Alexandra.nice-Pantofii chiar nu au ce cauta la o rochie selecta de gala.Zici ca ai jumulit o lebada cu chestia aia in spate! =)) Asa...Iti sugerez sa folosesti o geanta mai de gala,la fel si un inel.Imi place machiajul.Bine Imbracata :roll: cu indulgenta puteai si mai mult avand in vedere faptul ca esti pe locul I la FTV!
Dyarwen-De unde sa incep..Frizura,machiaj,geanta,cercei,lantisor si inel..toate sunt asortate AIUREA!FOARTE PROST IMBRACATA!!!Ar trebui sa vedem ceva mai bun de la tine!Fara suparare!!
Ing3rul_r0z-WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! esti superba!FOARTE BINE IMBRACATA!

de cand e aiurea sa fi imbracata asortat ? :)))) e ciudat ca si Ing3rul_r0z e la fel de asortata dar eu in schimb sunt prost imbracata :confused: ba nu...foarte prost imbracata =))
Imagine
Dyarwen
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Dum Iul 14, 2013 9:06 am

Dyarwen scrie:
pissycutza2000 scrie:Alexandra.nice-Pantofii chiar nu au ce cauta la o rochie selecta de gala.Zici ca ai jumulit o lebada cu chestia aia in spate! =)) Asa...Iti sugerez sa folosesti o geanta mai de gala,la fel si un inel.Imi place machiajul.Bine Imbracata :roll: cu indulgenta puteai si mai mult avand in vedere faptul ca esti pe locul I la FTV!
Ing3rul_r0z-WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! esti superba!FOARTE BINE IMBRACATA!

de cand e aiurea sa fi imbracata asortat ? :)))) e ciudat ca si Ing3rul_r0z e la fel de asortata dar eu in schimb sunt prost imbracata :confused: ba nu...foarte prost imbracata =))

Esti foarte bine imbracata...nu prost
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Dum Iul 14, 2013 9:13 am

Alexandra.nice-Vai pe bune..nu iti e cald in tinuta?In locul tau m-as topii =)) Tinuta e buna..dar inelul nu are ce cauta,totusi Bine imbracata >>>>>>>>>
Dyarwen-Uuu ce frumos!Chiar imi place,doar schimba rujul mi-se pare ca nu merge in rest foarte bine imbracata :) >>>>>>>>>>>>Ing3rul_r0z-Asta mai zic si eu tinuta de vara sa nu ma topesc in ea..foarte frumoasa dar pantofii nu merg schimba-i in rest FOARTE BINE IMBRACATA!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pissycutza2000 » Dum Iul 14, 2013 9:59 am

Alexandra.nice=Wow!Cred ca tie cald cu hainele alea pe tine!Bine imbracata!
Dyarwen-N-am ce comenta!Foarte bine imbracata!
Ing3rul_r0z=Schimba pantofii si daca gasesti si o geanta numai in culoarea mov.In rest Bine imbracata!
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pissycutza2000 » Dum Iul 14, 2013 10:01 am

de cand e aiurea sa fi imbracata asortat ? :)))) e ciudat ca si Ing3rul_r0z e la fel de asortata dar eu in schimb sunt prost imbracata :confused: ba nu...foarte prost imbracata =))[/quote]
Esti foarte bine imbracata...nu prost[/quote]
In primul rand eu am parerile mele iar voi pe ale voastre. :(
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sabii » Dum Iul 14, 2013 6:25 pm

Alexandra.nice-Nu iti e cald in tinuta? :o e cam de iarna dar asa e buna imi place mult!Bine imbracata =)) ____________________________________________________________________________________________________Dyarwen-Wow e super absolut totul,nimic de comentat.Foarte bine imbracata. ____________________________________________________________________________________________________Ing3rul_r0z-E superba tinuta,dar pantofii sunt mai deschisi decat rochita,ar trebuii schimbati in rest foarte bine imbracata :;
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori