Podium FTV - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium FTV

Mesajde Deyu » Vin Apr 12, 2013 7:41 am

Crisadi-machiajul,coafura nu imi place,in rest e ok,daca trec cu vederea ca poseta are roz.Bine imbracata!
Belutza20-imi place foarte mult tinuta ta,merge totul perfect.Foarte bine imbracata!
Sofia lola sharpey-e frumoasa tinuta,dar nu vad rostul ciorapilor.Bine imbracata!
Imagine
Deyu
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sharap » Vin Apr 12, 2013 8:07 am

Crisadi-Este o tinuta asortata,dar...machiajul nu se potrifeste,accesoriile sunt dragute,rochia este frumusica,geanta...nu este cea mai potrivita pentru aceasta tinuta,oricum~Bine imbracata~
Belutza20-Bravoo!Este o tinuta de FTV,intradevar,totul se asorteaza foarte bine!~Bine imbracata~
Sofia lola sharpey-Este frumusica tinuta ta dar accesoriile nu sunt bune,fardul schibal,in rest ~Bine imbracata
Imagine Adeee <3 :*
Sharap
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Diiu » Vin Apr 12, 2013 12:09 pm

Crisadi- O tinuta frumoasa si bine asortata. Nimic de comentat. Foarte bine imbracata!

Belutza20- Ceea ce nu-mi place la tinuta ta este acea bentita sau ce o fi cu sclipici :)) In rest chiar imi place cum te-ai asortat. Bine imbracata!

Sofia lola sharpey- Daca te-ai gandit sa pui cercei si colier aurii de ce nu ai pus si o bratara aurie? Si sincera sa fiu mergea si un inel.. Nu-mi place deloc cum se vede cu acele dress-uri negre. Tu ai purta in viata reala o rochie rosie cu dress-uri negre? Machiajul si coafura lasa de dorit.. Puteai sa-i pui un coc sau altceva si un ruj rosu si fara acel fard de obraji, imi da impresia ca este murdara.. Prost imbracata..
Imagine
Diiu
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Allexys » Vin Apr 12, 2013 7:21 pm

Crisadi - draguta, insa as schimba inell si geanta. In rest e ok. Bine imbracata!

Belutza20 - erm....de unde sa incep ?! umbrela, poseta, cureaua si epoletii nu au ce cauta. Ori le inlocuiesti cu altele, ori scapi de ele. Coafura nu merge. Scuze, azi: Prost imbracata!

Sofia lola sharpey - nu stiu de ce am impresia ca am mai vazut tinuta asta...In fine... Schimba bratara si machiajul, scoate extensia si o sa fie ok. In rest, nu am ce comenta, tinuta e draguta :D Bine imbracata!
Imagine

all the stories are true
Allexys
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Paty763 » Vin Apr 12, 2013 9:19 pm

Crisadi - Ținuta alb-argintiu, este fabuloasă și foarte frumos accesorizată :0 mi se pare totul merge impecabil, începând de la rochie, până la accesoriile argintii. Gentuța, gri-negru, este perfect aleasă, mai ales că, ea, conține ambele culori, care se regăsesc în ținută. Coafura este minunată, iar nuanța nu se putea mai bine aleasă. Machiajul, este fabulos.:* Foarte bine îmbrăcată !

Belutza20 -Ai piese foarte drăguțe , dar nu le-ai folosit în stil fashion , ci le-ai aruncat pe d-ra , scuze că spun asta , dar ăsta este purul adevăr , îmi pare rău dar.. Foarte prost îmbrăcată !

Sofia lola sharpey -Încep a-ți comenta ținuta prin a-ți spune că nu e o ținută demnă de FTV ! E o ținută simplă , cu niște pantofi oribili și prost accesorizată ! Până nu văd că te strădui mai mult de la mine ai..
Foarte prost îmbrăcată !
Imagine
Paty763
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Deyu » Sâm Apr 13, 2013 7:41 am

Crisadi-imi place tinuta ta,machiajul,coafura,tot.Foarte bine imbracata!
Belutza20-de data aceasta nu imi place tinuta ta.Rochia e superba,merge foarte bine cu poseta,imi place inelul,imi plac cerceii,dar ai stricat tinuta cu acea palarie si cu negrul acela...cureaua nu isi are rostul.Prost imbracata de data aceasta,imi pare rau:*
Sofia lola sharpey- :0 nu imi place deloc...accesoriul pentru par nu isi are rostul,rochia e frumoasa,dar prost accesorizata.Inteleg ca vroiai sa pui lucrurile de le-ai castigat din acest eveniment,dar ai cam gresit combinatia.Rochia are argintiu,diadema,lantisorul,cerceii au auriu,iar inelul si poseta argintiu.E o harababura totala.Prost imbracata!
Imagine
Deyu
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Sâm Apr 13, 2013 11:11 am

Crisadi - Ai o ținuta divină scumpa Piesele ținutei sunt fabuloase, iar modul în care le-ai accesorizat și asortat este perfect. Coafura este minunată, culoarea este minunat aleasă (poate chiar cea mai potrivită culoare pt. o ținută de acest gen), iar machiajul este impecabil Foarte bine îmbrăcată !

Belutza20 - Pe parcurs, ai avut ținute din ce în ce mai fashion și mai reușite pe Podiumul FTV, iar pentru asta meriți mii de felicitări Și această ținută este superbă, frumos accesorizată și aleasă cu still, însă parcă nu are acel wow, pe care-l aveau celelalte ținute concepute de tine. Anyway ...... Bine îmbrăcată !

Sofia lola sharpey - Vrem să vedem că meriți întradevăr să te afli aici, vrem mai multă strălucire, grație și eleganță din partea ta ... nu doar niște ținute obișnuite, cum oricine poate să facă. Ținuta actuală este oke, este ținuta de la noul event, cu excepția gentuței, a cerceiilor care sunt bine aleși și a inelului, care apropo .. nu
se potrivește în acest context, deoarece este argintiu.
Bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Sâm Apr 13, 2013 11:43 am

Crisadi - imi place tinuta,este foarte reusita.Ai combinat interesant hainele. Bratara insa nu se potriveste.Machiajul si coafura sunt bhine alese. Bine imbracata!

Belutza20 - tinuta este foarte,foarte frumoasa.Imi place cum ai combinat culorile si cum ai accesorizat. Iubesc coafura,iar machiajul e foarte frumos. Bine imbracata!

Sofia lola sharpey - o tinuta frumoasa,nu se potriveste inelul...insa in rest e chiar reusita. E bine ca ai personalizat costumul in felul tau. Bine imbracata!
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Sâm Apr 13, 2013 2:51 pm

Crisadi Arati dragut, este frumoasa combinatia, dar nu e chiar stralucita tinuta. Ai asortat bine, dar as schimba fardul de la ochi, fiindca acel rosu nu are nici o legatura cu tinuta. Bine imbracata!

Belutza20
Woow uimitoare, ca de obicei. Imi place mult tinuta ta si cum ai accesorizat totul, se potriveste perfect. Coafura este senzationala si machiajul la fel. Foarte bine imbracata! ;)

Sofia lola sharpey
Esti chiar draguta, avand in vedere ca acel costum este de la eveniment, dar apreciez ca l-ai personalizat si tu putin, accesoriile se potrivesc foarte bine, dar de machiaj nu sunt prea incantata, fardul ar fi trebuit sa fie negru, sau genul acela de verde. Per total esti draguta. ;) Bine imbracata!
Imagine

"Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede.''
nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Dum Apr 14, 2013 5:52 pm

Crisadi Rochia este frumoasa si eleganta, dar acele manecute nu-si au locul fiindca prea incarca tinuta si nu sunt deloc potrivite, accesoriile sa zic ca-s dragute ,machiajul si coafura la fel, sunt potrivite. Bine imbracata!

Belutza20
Woow geniala tinuta, rochia este superba iar accesorizarea grozava, totul este impecabil. :X Foarte bine imbracata!

Sofia lola sharpey
In primul rand nu stiu cu ce sa incep, dar voi fi cat de sincera pot si directa, tinuta ta a intrecut orice limita si este oribila. Tu chiar nu ai realizat ce ai facut acolo? Nimic din ce ai facut nu are vre-un sens, toate piesele sunt din povesti diferite, pantalonii sunt un gen mai crazy, manecutele lungi sunt cam elegante, iar umerii aceia bufanti nu-si au absolut locul acolo, poseta si ea cam eleganta, ai facut o varza totala, ce-mi place este coafura, pe care ai obtinut-o de la eveniment, machiajul este si el nu prea frumos, iar accesoriile sunt ca o harababura. Este groaznica tinuta ta, fara suparare, dar nu este nicidecum de FTV, mai straduieste-te. :roll: Prost imbracata!
Imagine

nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Lun Apr 15, 2013 7:12 pm

Crisadi Tinuta este frumoasa, ai asortat totul bine, si se potriveste prefect. Machiajul si coafura arata foarte bine. ;) Bine imbracata!

Belutza20
Arati nemaipomenit! Imi place mult cum ai combinat totul, tinuta este impecabila. Ai asortat totul foarte bine. Foarte bine imbracata!

Sofia lola sharpey
De data asta arati foarte bine, ai asortat destul de frumos si se potriveste totul, toate accesoriile se potrivesc, iar coafura si machiajul arata minunat. Bine imbracata!
Imagine

nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sudia » Lun Apr 15, 2013 7:29 pm

Belutza20:As fi ales o camasa in loc de acel top, una tot verde, ar fi mers mai bine, dar merge si asa, in rest e bine accesorizata si ai ales foarte bine culorile. Bine Imbracata!
Crisadi:bine accesorizata, aceeasi nuanta de rosu peste tot, bine imbracata!
Sofia lola Sharpey:bine accesorizata, tinuta este frumoasa, dar eu as mai fi adaugat ceva, un top, un sutien, ceva care sa iasa in evidenta.Bine imbracata!
Imagine
Sudia
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Sharap » Mar Apr 16, 2013 8:08 am

Crisadi-O rochie foarte frumoasa,ce ai accesorizat-o foarte bine cu pantofii,poseta si bijuteriile. :; Cuafura se potriveste, lafel si machiajul.~Bine imbracata~
Belutza20-Ai ales niste nuante care se potrivesc :)) Cuafura este potrivita,lafel si paltonul,chear si topul,pantofii sunt perfecti.~Bine imbracata~
Sofia lola sharpey-Ai asortat cum trebuie bijuteriile,macheajul se potiveste,la rochita cred ca ar trebui sa mai adaugi ceva ...Pantofii sunt ok :; ~Bine imbracata~
Imagine Adeee <3 :*
Sharap
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Deyu » Mar Apr 16, 2013 6:53 pm

Crisadi-e frumoasa tinuta ta,machiajul,coafura,insa nu era nevoie de acea curea.Pe mine personal ma deranjeaza.Bine imbracata!
Belutza20-tinuta per total e frumoasa,insa din partea ta ma astept la mai mult,pt. ca pana acuma ma uimeai cu tinutele tale.Oricum bine imbracata!
Sofia lola sharpey-Nu stiu ce sa zic..per total e bine,desi nu ma incanta,tinand cont ca esti pe FTV...vreau mai mult...totusi iti dau bine imbracata,dar data viitoare iti dau calificativul pe care il meriti:)
Imagine
Deyu
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde nikolina21 » Mie Apr 17, 2013 7:26 pm

Crisadi Esti draguta, rochia arata destul de bine cu pantalonii, dar nu as fi optat pentru accesorii aurii, nu arata bine acea bratara, si nici lanturile. Ar fi trebuit si niste cercei, machiajul nu arata deloc bine, adica fardul, ai incercat sa faci ceva dar nu e cine stie ce, ar trebui sa te mai straduiesti. ;) Bine imbracata, totusi.

Belutza20
Arati uimitor, imi place cum ai asortat acea rochie, totul este impecabil si se potriveste de minune, la fel si machiajul si coafura. Foarte bine imbracata!

Sofia lola sharpey
Nu prea stiu cu ce sa incep, dar nu ma incanti deloc, nu ai pic de creativitate si nu esti deloc ingenioasa, se vede ca nu erai pregatita pentru asta. Nu prea inteleg ce ai vrut sa faci, ai combinat mai multe piese care sunt total din povesti diferite, nimic nu se potriveste din ce ai facut tu acolo. Nu-mi place tinuta ta, si ar trebui sa te mai straduiesti, totusi esti pe podium FTV care necesita multa munca si creativitate, tu nu prea ai asa ceva, fara suparare, de oricate ori te-am criticat nu parea sa te fi corectat sau sa faci o treaba mai buna. :roll: Prost imbracata!
Imagine

nikolina21
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator