Podium saptamanal - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Re: Podium saptamanal

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 3:23 pm

Pensy si-a schimbat tinuta,dar nu inteleg de ce are aceiasi papuci si aceleasi accesorii.rochia este superba,doar se putea stradui putin mai mult. Bine imbracata!
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 3:26 pm

rozy. scrie:Pensy si-a schimbat tinuta,dar nu inteleg de ce are aceiasi papuci si aceleasi accesorii.rochia este superba,doar se putea stradui putin mai mult. Bine imbracata!

Citeste ce am scris mai sus si vei afla de ce.
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Podium saptamanal

Mesajde Geo_Kitty » Mie Ian 04, 2012 3:33 pm

Pensy : Cred ca mergeau alti pantofi si alte accesorii : totusi...destul de bine imbracata

Mir3lutzaa : E superba rochia dar nu prea imi place colierul si cred ca ar fi mers alti pantofi pt ca acestia se vad ciudat prin rochie =)) oricum...Bine imbracata

Lucrecia13 : Am mai comentat o data tinuta asta...Prost imbracata!

Geo_Kitty
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Anthelixes » Mie Ian 04, 2012 3:45 pm

Imi place noua tinuta a lui Pensy desi putea sa folosesca alti pantofi, poate cei dati de rochitza. dar imi place :X si culoarea asta :X
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pitikot28 » Mie Ian 04, 2012 3:48 pm

Va propun sa luam atitudine direct pe joc! Eu deja am comentat pe profilele lui Pensy si al Lucreciei, bine ar fi sa mai adaugati si voi impresii dure dar pertinente!!Ce ziceti??Deja nu ma mai pot uita la podium!!! {:)} {:)}
My Lady is ORBITH!!!!
pitikot28
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Mie Ian 04, 2012 3:59 pm

Pe cine vreti pe locul 3?
*Sony_sonya15
*Ellytzuky

???Zic ca Ellytzuky merita, si e diferenta e foturi de foarte putine... :(
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 4:18 pm

Mir3lutzaa-draguta tinuta..mai putea pune si ceva de la ea..Bine imbracata
Sony_sonya15-nu prea imi place.acea bentita nu vine bine peste par.putea sa mai puna un accesoriu.nu este nimic special.Prost imbracata
Pensy-nu e schimbata,dar ..Bine imbracata!
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pitikot28 » Mie Ian 04, 2012 4:22 pm

Alexandra, ai dreptate!! Nu conteaza cine e ste pe podium, bunul simt si esteticul primeaza!!!
Intre timp s-a schimbat podiumul, avem 2 copy paste bleah {:)} {:)} {:)} Am sa impart un vot in 2 ca nu ne ofera decat o tinuta pe care s-o votam!!!! {:)} {:)}
My Lady is ORBITH!!!!
pitikot28
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Nadya » Mie Ian 04, 2012 4:34 pm

Podiumul a fost restartat:
Imagine

04.01-11.01
Spor la barfa!
Nadya
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeeaAndreea97 » Mie Ian 04, 2012 4:35 pm

Mirela:e o tinuta frumusica..
Sonia:bataie de jos...nu merita pe podium...imi pare rau pentru Ely :( merita pe podium tinuta pe care o poarta Sonia nu imi place deloc e o tinuta care nu exprima nimic :roll: iar machiajul...dezastru
Pensy:E o tinuta asemanatoare cu cea a domnisoarei de pe primul loc...Dra apreciez faptul ca s-a schimbat ;)
Imagine
DeeaAndreea97
Junior Membru

Mesajde pitikot28 » Mie Ian 04, 2012 4:46 pm

Cea care a copiat aici este Mirela!!Pensy era deja imbracata cu acea rochita!!In plus Pensy s-a schimbat acum! mai adu o data imaginea actualizata!
My Lady is ORBITH!!!!
pitikot28
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Anthelixes » Mie Ian 04, 2012 4:46 pm

Mir3lutzaa: foarte frumoasa tinuta. Poate mergeau pantofii cu alta culoare .. poate un rosu sau galben, dar e frumoasa si asa :X

Sony_sonya15: nu-mi place nimic la ea x(

Pensy: imi place noua ei tinuta.

Ei fetelor, poate saptamana asta podiumul va fi cat de cat mai frumos.
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 4:46 pm

Imagine

Dupa cum ati observat, dragele mele, saptamana aceasta avem o noua domnisoara care a aspriat la podium si, din cate vad, i-a reusit. Sincere felicitari pentru munca grea depusa de-a lungul unei saptamani pline de copy-paste si linguseli. Totusi anumite detalii ale ale infatisarii ei sunt foarte rusinoase pentru pozitia in care se afla.

Daca as avea o minge de bascket si i-as putea-o arunca in fata sunt sigura ca nu s-ar vedea nici-o diferenta multumita machiajului ei care e facut sa reziste. =))

Sa speram ca intre timp isi va schimba si gusturile la haine si sa nu mai vedem in veci acea tnuta care imi aduce aminte ca nu mi-am mai vizitat bunica de mult timp.

Imagine

Intre timp, fruntasa podiumului, si-a schimbat tinuta facand o alegere destul de neinspirata avand in vedere ca pantofii sunt negri iar machiajul ei este vesnic neschimbat. In schimb ma bucur ca si-a scos pierce-ul din nas. Sa speram ca in curand isi v-a scoate si prostul obicei de a strica DIN NOU o rochie minunata cu cateva accesorii.

Imagine

Uhlala! Dar ce vad?! Si domnisoara Pensy a reusit sa gaseasca o altfel de combinatie. Si chiar se potriveste?! :0 Nu credeam ca o sa prind ziua aceasta asa curand. :cry:

Felicitari, dragele mele, sa vedem cum va descurcati si saptamana asta! :*

Iar acum cred ca pot da verdictul final pentru ziua de azi:).

Draga noastra, Mir3lutzaa: Prost imbracata! Oare cand o sa te inveti minte? Sau mai bine spus ... Oare cand vei intra pe forum?
Noua noastra achizitie de pe podium, Sony_sonya15: Prost imbracata! Sper doar sa nu ai aceleasi gusturi si in realitate.
Ultima dar nu cea din urma, Pensy: Da! Pot spune: Bine imbracata!. Sa speram ca nu ne vei mai dezamagi! :*
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Geo_Kitty » Mie Ian 04, 2012 4:57 pm

Mir3lutzaa : Tinuta e aproape la fel cu cea a lui Pensy...culoarea pantofilor nu se potriveste de nicio culoare : nu stiu ce sa zic...e intre bine si prost =))

Sony_sonya15 : pai...nu prea a cheltuit multi bani pt tinuta asta. Rochia e de la reusita,poseta e primita,manusi ieftine :roll: hainele sunt ele cum sunt dar machiajul e... :0 : Prost imbracata

Pensy : Imi place! Foarte frumoasa tinuta! : Bine imbracata
Geo_Kitty
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Elyzona » Mie Ian 04, 2012 4:58 pm

Mirela- avand in vedere ca este un costum oficial sa spun asa, adica nu improvizat de ea, nu pot spune decat ca este foarte frumoasa, ea a adaugat doar cerceii care se potrivesc foarte bine :x deci ce pot sa zic, Foarte bine imbracata :x

Sonia- ei bine cad ca s-a schimbat, dar nu prea e reusita nici aceasta tinuta, fara suparare, nu imi plac acele manusi cum stau, iar geanta nu se potriveste cu nimic, rochia e bej, geanta alba, machiajul rosu, acuma sa nu ziceti ca am eu ceva cu ea, pentru ca m-a invins cum s-ar spune, dar acea rochie cred ca o au mai toate fetele de la nivel 15 in sus, daca era macar de la un eveniment mai ziceam, dupa parerea mea nu este potrivita acea tinuta pentru podium deci: Prost imbracata.

Pensy- este foarte frumoasa, imi place mult acea nuanta de mov, accesoriile eu zic ca se potrivesc si ca sunt foarte frumoase, mai ales ca fac parte dintr-un set, si un e unu de la mistery, unu de la un eveniment, altul cumparat si asa mai departe, deci imi place, concluzia: Bine imbracata.

ei, cam atat, sa vedem cu ce ne vor mai uimi fetele de saptamana aceasta, si nu va faceti griji fetelor, eu sunt foarte bine :D :x
Imagine

Ely a trecut pe aici =))

Elyzona
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator