Podium saptamanal - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium saptamanal

Mesajde Alexandra00 » Mar Ian 03, 2012 8:39 pm

http://i41.tinypic.com/33ups93.png
Se pare ca o domnisoara nu a scapat de prostul obicei de a strica o tinuta reusita printr-un item din mall ieftin si total neadecvat unei rochii de seara. Foarte trist. Mai ales cand asortezi diamantele unei bratari la niste cercei ce sunt facuti doar pentru o tinuta cocktail si un lantisor foarte finut. Cine stie ... poate domnisoara Mir3lutzaa a incercat sa para sofisticata punand acea poseta de 299$ la o rochie Promgirl.
Saraca TERANI Couture (firma care a revolutionat adevaratele rochii prom)... si eu as fi fost trista sa vad ca una din creatiile mele ajunge in mainile ei. :)
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde LEIA » Mar Ian 03, 2012 8:43 pm

fiecare membru al forumul poate pe langa comentarii sa posteze si imagini cu tinute ....ce ii plac sau ce nu ii plac .....nu exista limita ....editura nu va posta imagine decat atunci cand se restarteaza podiumul doar pentru a se respecta cronologia ....voi comentati tinutele si chiar ar fi de ajutor sa avem imagini cu cele mai reusite si cele mai nereusite tinute ale castigatoarelor de pe podium....orice va surprinde puteti posta aici :;

IMPORTANT pentru noi ar fi sa aveti o concluzie la fiecare post;ex

concluzie
locul 1=bine imbracata
locul 2=prost imbracata
locul 3 = bine imbracata

daca maine va avea aceiasi tinuta si a uitat sa o schimbe pe lady va primi un calificativ de prost imbracata chiar daca cu o zi inainte a primit bine imbracata
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde Corina » Mar Ian 03, 2012 8:56 pm

Pensy: prost imbracata
Mir3lutzaa: bine imbracata
Lucrecia13: prost imbracata
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Re: Podium saptamanal

Mesajde Anthelixes » Mar Ian 03, 2012 8:57 pm

Pensy: binisor .. .
Mir3lutzaa: bine imbracata
Lucrecia13: prost imbracata
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde LEIA » Mar Ian 03, 2012 10:14 pm

fetele am spus sa scrieti si concluzia dar nu renuntati la comentarii...tre sa va exprimati parerea legat de tinutele de pe podium nu doar sa dati concluzia =)) comentariile voastre sant importante pentru noi ...santem fashioniste doar :;
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde Alexandra00 » Mar Ian 03, 2012 10:25 pm

Alexandra00 scrie:Mai, mai, mai ... se pare ca vanatorul dupa ce pleaca la vanat si vine acasa cu un premiu, este prea obosit sa-si mai ingrijeasca imaginea, care reflecta mai mult munca si osteneala decat o imagine ce radiaza de in luminile reflectoarelor a victorie. Din pacate vanatorul si-a pus amprenta si pe domnisoarele podiumului acestei saptamani.
Dupa parerea mea, cea mai bine imbracata domnisoara de pe podium este cea de pe primul loc, intrucat are cele mai bine asortate haine chiar daca machiajul lasa de dorit.
Desi nu arata prea grozav acei pantofi in comparatie cu rochia, se compenseaza faptul ca se asorteaza cu restul accesoriilor, ceea ce ii da un mare plus in fata celorlalte domnisoare de pe podium. Mai putin machiajul ... Sprancene negre si incruntate pentru un par de culoarea ciocolatei?! Stim ca si femeile rrome seamana din ce in ce mai mult cu vedetele ce pun mult roz in buze, dar nu trebuie sa ne inspiram din viata reala in cazul acesta.
Domnisoara de pe locul 2 ... daca te-ar invita cineva la o noapte de gala unde sunt invitate marile personalitati de la Hollywood, tu te prezinti cu pierce in nas sau in orice alta parte a fetei? Se pare ca esti prima domnisoara pe care o vad cu pierce si alunita pe fata. Sa mai spun despre pantofii, poseta si bratara care sunt foarte neinspirat alese?! Aceea rochie, domnisoara, este o rochie speciala, nu o poti asorta cu orice obiect din garderoba ta.
Ultima, dar nu cea din urma, domnisoara de pe podium, ei bine ... O apreciez ca este singura care a folosit simbolul feminitatii, un ruj rosu, imbinat cu un machiaj extraordinar. Este singura domnisoara de pe podium care stie sa se macheze, dar este si singura care nu stie CE sa poarte, sau CUM sa poarte, pe podium. Draga mea, acei pantofi combinati cu acele dresuri cu model nu pot fi imbinate in niciun caz cu geaca de piele, pe care o poti purta oricand pe strada! Rochita, esarfa, cerceii si inelul ... ei bine, nici diamantele nu mai sunt ce erau odata ... acele obiecte clar nu sunt facute sa fie purtate intr-o asemenea combinatie! - mai ales in acele culori.

Of dragele mele, daca chiar vreti sa fiti pe podium si sa ramaneti, concentrativa in primul rand pe felul in care aratati decat pe vanatoarea de voturi!

Alexandra00 scrie: http://i41.tinypic.com/33ups93.png
Se pare ca o domnisoara nu a scapat de prostul obicei de a strica o tinuta reusita printr-un item din mall ieftin si total neadecvat unei rochii de seara. Foarte trist. Mai ales cand asortezi diamantele unei bratari la niste cercei ce sunt facuti doar pentru o tinuta cocktail si un lantisor foarte finut. Cine stie ... poate domnisoara Mir3lutzaa a incercat sa para sofisticata punand acea poseta de 299$ la o rochie Promgirl.
Saraca TERANI Couture (firma care a revolutionat adevaratele rochii prom)... si eu as fi fost trista sa vad ca una din creatiile mele ajunge in mainile ei. :)

Concluzia: Domnisoara Pensy - deoarece a purtat astazi tinuta de ieri, verdictul este Prost imbracata!
Domnisoara Mir3lutzaa - Si-a schimbat tinuta dar tot Prost imbracata! ramane.
Domnisoara Lucrecia13 - Chiar daca nu si-a schimbat tinuta verdictul este acelasi Prost imbracata!, deoarece tinuta este de ieri!

Fetelor, atat de tare v-a obosit goana dupa voturi? :roll:
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde lady anca » Mar Ian 03, 2012 10:57 pm

pensy: tinand cont de faptul ca nu ti-ai schimbat tinuta de vreo 2 zile...doar e podium.. :roll: esti prost imbracata
mir3lutza: ai niste rochii superbe..scumpe..reusesti sa strici o tinuta care ar putea fi superba din cauza neimportantei pentru accesorii...pur si simplu nu inteleg...prost imbracata
lucrecia13:...nici nu mai am ce zice...tinuta acesta oribila e inca aici..prost prost imbracata
---
fetelor dati-o in colo de coroana..la ce bun daca faceti podiumul de rusine...e ca si cum ai lua o fata de pe strada si o declari miss romania.. :confunz: :roll:
lady anca
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Geo_Kitty » Mar Ian 03, 2012 11:09 pm

Pensy - tinuta e frumoasa dar pantofii nu prea mi se par potriviti si in plus nu si-a mai schimbat tinuta...prost imbracata

Mir3lutzaa - rochia e foarte frumoasa dar accesorizarea ei lasa de dorit...prost imbracata

Lucrecia13 - nimic nu se asorteaza cu nimic...la fel ca Pensy,aceeasi tinuta ca ieri : prost imbracata
Geo_Kitty
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Anthelixes » Mie Ian 04, 2012 9:58 am

Sunt dezamagita de Lucrecia13. Cred ca are aceeasi tinuta de aproape o saptamana x(
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 10:02 am

. http://i42.tinypic.com/21julwy.jpg

Uite Mir3lutzaa, cineva te admira. Acum sa speram doar ca nu spune asta tuturor domnisoarelor pentru a-si face propria campanie =)) .

Oh! Dar uite. Domnisoara a avut un mesaj si pentru Pensy. http://i40.tinypic.com/35aki3b.jpg Ce scumpa e! Totusi ... papusa Chuckie are un farmec al ei.

Hm, ce pot sa spun, dragele mele?!Nu trebuie sa va temeti de cele care isi expun parerea in public ... momentan sunt aproape inexistente, foarte rar gasesti un comentariu sincer printre sutele de comentarii dulci ca savarinele. :)
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 10:07 am

Pensy-nu si-a schimbat tinuta de ceva timp,iar papucii nu imi plac.Prost imbracata
Mir3lutzaa-tinuta este draguta,dar intradevar a stricat totul cu acea genata ieftina,plus faptul ca nu s-a mai schimbat nici ea..Prost imbracata
Lucrecia13-mie aceasta tinuta nu imi place deloc..am mai comentat-o odata deci nu mai are rost sa spun nimic..nu s-a mai schimbat nici ea de cateva zile deci ...Prost imbracata
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 10:16 am

. http://i43.tinypic.com/2cfb9qe.jpg

La cate critici primeste pe forum, ma indoiesc ca va mai vedea lumina podiumului. Dar cine stie, probabil cele ca Mirela_Maria se vor inmulti de-a lungul timpului si spre deliciul nostru, cele care criticam pe forum, ne vom putea petrece mai mult timp impreuna.

Sa speram ca citesti ce se posteaza pe forum si incerci sa refaci ce nu faci bine, iar daca nu citesti ce se posteaza, probabil te vei alege doar cu multe stranuturi/mancarimi de nas/dureri de cap.

Pupici. :*

P.s.- e prea devreme sa dau verdictul in legatura cu tinutele domnisoarelor asa ca prefer sa-l dau in momentul in care-si schimba hainele sau seara tarziu.
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde DeeaAndreea97 » Mie Ian 04, 2012 10:52 am

Mir3lutzaa si-a schimbat tinuta Imagine E destul de draguta doar ca pantofii nu mi se par potriviti :) Rusine pentru celelalte..Dezamagire totala .. :roll:
Imagine
DeeaAndreea97
Junior Membru

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 10:57 am

e destul de draguta noua tinuta a lui Mir3lutzaa.mie nu prea imi place acea gentuta..deci Bine imbracta
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rozy. » Mie Ian 04, 2012 10:57 am

e destul de draguta noua tinuta a lui Mir3lutzaa.mie nu prea imi place acea gentuta..deci Bine imbracta
Imagine
rozy.
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator