Podium saptamanal - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Re: Podium saptamanal

Mesajde Anthelixes » Mie Ian 04, 2012 10:58 am

aii :X eu ador aceasta rochitza! :X exact! rusine la restul!
deci - > bine imbracata!
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Podium saptamanal

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 11:01 am

. http://i40.tinypic.com/zx4l0g.jpg

Buna dimineata si voua, dragele mele! Deja ati plecat la „colindat”? 10 si jumatate?! Hmm ... asta inseamna ca daca doresc sa candidez trebuie sa ma scol in zori pentru a avea succes?

Imi plac domnisoarele de pe podium, in fiecare zi invat ceva nou de la ele. :*

Insa, daca tot ne spui dimineata in felul tau si noi vrem sa-ti spunem „buna dimineata” ... in felul nostru.

http://i39.tinypic.com/2iqmtms.png

Spre surprinderea mea, am vaga banuiala ca Mir3lutzaa a fost o domnisoara constiincioasa si a citit ce se scrie pe forum si a avut cate ceva de invatat ... sau pur si simplu a fost mai inspirata astazi =)).

Cred ca este cea mai buna tinuta a ta de pana acum. Totul se asorteaza, mai putin lantisorul care e cu totul pe alta lume decat cea pe care vrei sa ne-o afisezi. Astazi, da, esti Bine imbracata!
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 11:21 am

. http://i43.tinypic.com/264sx12.jpg

Exact, Lucrecia13! Astepti invitatie la salon sau cupoane la mall pana te vei hotari sa ne arati si noua „altceva”?!

De ce credeti ca ni se impune sa argumentam opiniile noastre? Sa avem si noi, si alte domnisoare, si voi cele de pe podium, sansa de a afla ce trebuie sa faci, sa arati, sa spui pentru a ajunge pe podium si pentru a te mentine. Cand esti pe podium ai atentia tuturor asupra ta. Folositi-va de asta nu va faceti singure de ras!

Conform topicului viewtopic.php?f=132&p=230036#p230036 ar trebui ca la nivelul tau sa ai cel putin 500 de haine. Folosete-le! Dar foloseste-le cu grija nu la intamplare! Cine stie cand te mai vedem pe podium?! Pana duminica esti a noastra. Profita!
Ultima oară modificat de Allex pe Mie Ian 04, 2012 12:05 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Postare dubla! - Intervalul dintre posturi nu depaseste 30 de minute.
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde kira » Mie Ian 04, 2012 11:53 am

Mir3lutzaa - draguta rochita, frumos accesorizata, dar nu se vad frumos pantofiorii... o pereche pe alb ar arata mai bine... oricum, bine imbracata

Pensy - as fi pus pantofiorii pe negru, la fel ca geanta si accesorii pe auriu, la fel ca si coronita... dar, in mare, e ok... bine imbracata

Lucrecia13 - auci' :| nu vreau sa par rea, dar asta nu e tinuta de podium! si nu, nu ma refer la faptul ca nu e imbracata elegant, fiecare are propriul stil, dar pe podium imbraca-te corect! gentuta aia pe negru-albastrui nu se asorteaza cu nimic, iar de funda de la gat nu cred ca e nevoie sa comentez... in locul ei as pastrat gecuta, ciorapii si manusile si as lua-o de la capat cu tinuta... prost imbracata
kira
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Dede450 » Mie Ian 04, 2012 11:58 am

Dupa parerea mea cele mai elegante astazi pana la 4 de pe podium sunt Pensy si Mir3lutzaa
Lucrecia13 nu mi'o lua in nume de rau dar tinuta ta nu e de podium..Si nu sa mai schimbat de aproape 4 zile sau de cand e pe podium..Stiu ca a muncit mult pt a ajunge pe locul 3 dar macar sa porti tinuta adecvata.. :)) Pe deasupra tinuta ta e cam..Elegant rock :)) ..Nu prea merge in jurul celor de pe 1 si 2..Ar trebui sa te inbraci dupa ele deoarece au muncit mai mult ca tine si nu vrau sa le faci de rusine cu tinuta ta neadecvata...Nu te supara am fost doar sincera ;)
Imagine
Dede450
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 1:06 pm

. http://i40.tinypic.com/2gtsuv9.jpg

Esti sigura, Ade_adecool? Chiar o vezi pe domnisoara Lucrecia13 cea mai bine imbracata, aranjata, pregatita pentru podium incat sa merite sa fie in fruntea lui sub luminile reflectoarelor care-si schimba mereu directia catre alte domnisoare?

Parerea ta este foarte interesanta, dar este si foarte slab argumentata. Pe mine nu ai reusit sa ma convingi de ce spui, sincer nu stiu daca macar tu crezi ce spui.

Daca in ochii tai, domnisoara Lucrecia13, este un model de urmat pentru felul in care se imbraca, lasa copy-paste zilnic si-si face campanie inseamna ca, probabil, intr-o buna zi ii vei lua locul. Ai face bine sa preiei ce gasesti tu cu adevarat BUN la ea pentru a avea succes. :*
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pitikot28 » Mie Ian 04, 2012 2:01 pm

Deci azi nu am mai rezistat si i-am transmis Lucreciei toate cele bune! =)) Sper sa citeasca si sa nu sara penste o parere sincera! :blush:
http://tinypic.com/r/35lxetv/5
My Lady is ORBITH!!!!
pitikot28
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Mie Ian 04, 2012 2:06 pm

Mir3lutzaa- o tinuta reusita! doar ca nu isi schimba deloc machiajul. Bine imbracata!
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Mie Ian 04, 2012 2:15 pm

Mirela: a mai avut aceasta tinuta de cateva ori.
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde AnyysCM » Mie Ian 04, 2012 2:18 pm

Mir3lutzaa - Rochia este foarte frumoasa,nu inteleg de ce te garbesti si nu o accesorizezi corespunzator pentru a o scoate in evidenta,asa o uratesti prin neglijenta ,de data acesta spun - "Prost imbracata "

Pensy -Nu mai am ce sa comentez tot aceeiasi rochie neagra ,cred ca ne ignori cu desavarsire fiinca strigam de ceva timp sa iti schimbi acesta vesnica tinuta - " Prost imbracata "

Lucrecia- cred ca ai gresit podiumul fiinca nu vad nici eleganta ,nici creativitate,nimic -"Prost imbracata "

Imagine
Imagine
AnyysCM
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde rebecapaula » Mie Ian 04, 2012 2:27 pm

Stiti ce vreau sa fac??? Ma imbrac mai ``pe gustul lor``, trimit imagini si vreau sa vad ce sansa am ,ptr ca mereu can maimbracam in rochi,nu mergea :(
Imagine
rebecapaula
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Corina » Mie Ian 04, 2012 2:53 pm

Pensy: i-as schimba pantofii si accesorile. si machiajul si freza.
Prost imbracata!
Imagine
Corina
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde bRunetahc » Mie Ian 04, 2012 2:56 pm

Pensy-alt colier,alta bratara,alt inel,alta coafura,fara coronita,alti pantofi.Nota 7.
Mir3lutzaa-Alta coafura,alt machiaj,alt bronz,alt colier,alti pantofi,alta bratara,inel nu este,trandafir nu este..cam praf-7
Lucrecia 13- :eek: doamne ce'mi vad ochii,iar?!iar?!nimic nu se potriveste,dar nimic ! 3 :| ce as pastra ar fi doar rochita desi nu e prea frumoasa pe culoare aceea.
Pensy-Prost Imbracata
Mirelutzaa-Prost Imbracata
Lucrecia13-Prost!dar Prost imbracata !
Cam prost azi,fetelor!Podiumul e jale!
Imagine
bRunetahc
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Mie Ian 04, 2012 3:01 pm

• Pensy = o tinuta eleganta. Dar ... accesoriile nu merg, machiajul e urat, alta coafura si fara inel ! Dar, totusi, este bine imbracata fatza de o alta d-ra de pe Podium :roll:
  • Mir3lutzaa = imi place ca s`a straduit ! Este bine imbracata !
  • Lucrecia13 = acceasi tinuta de 3 zile ! Nu se mai poate !
    (Foarte) Prost Imbracata !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Alexandra00 » Mie Ian 04, 2012 3:14 pm

Se pare ca pe podium au loc progrese din partea domnisoarei Pensy. :) http://i42.tinypic.com/9rombq.jpg . Ma intreb oare de ce i-a luat atata timp pentru a-si schimba tinuta, deoarece singura diferenta intre tinuta de ieri si cea de azi este ca a schimbat rochia si a adaugat poseta asortata. Accesoriile si machiajul sunt neschimbate.

Bucuroasa sa vad ca nu ai pus acea minunata rochita Red Carpet intr-o lumina proasta, dar in schimb putea fi mult mai originala combinata cu alte accesorii. Dar pentru acest lucru ai nevoie de stil sau de timp de gandire inainte de a salva o tinuta ... stiu, copy-paste-ul ne ocupa tot timpul!

Verdictul este Bine imbracata! deoarece tinuta este bine asortata, doar ca nu-i originala combinatia. Asta e. Mai ai timp sa inveti sa-ti alegi hainele cu mai multa imaginatie.
Imagine
Alexandra00
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori