Podium saptamanal - Lady popular

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium saptamanal - Lady popular

Mesajde Sabii » Dum Iul 14, 2013 6:26 pm

Eu Sabii le am uneori cu asortatul uneori nu daca tot ai intrebat =))
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re:Film - Lady popular

Mesajde Sabii » Dum Iul 14, 2013 6:28 pm

Multumesc,Andreea7. :;
 ! Allex scrie:
3.4)Postarea dubla(Pentru a evita postarea dubla va rugam sa utilizati butonul EDIT, de la postare aveti 20 de minute timp pentru a edita/modifica postul dumneavoastra).
Ultima oară modificat de Allex pe Lun Iul 15, 2013 4:35 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment Utilizator - 3.4)Postarea dubla
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde pissycutza2000 » Dum Iul 14, 2013 8:12 pm

Gloria17-Colierul ma cam supara la tinuta ta!Daca aveai acelasi colier dar pe rosu.FOARTE BINE IMBRACATA!
Ioana dulce-Pantofii si bratara nu-mi plac,schimba aspectul tinutei.BINE IMBRACATA!
Natashe-Tinuta e perfecta!FOARTE BINE IMBRACATA!
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Lun Iul 15, 2013 4:10 pm

Gloria17-In primul rand colier nu merge,iti trebuie un machiaj si bratara :confused: schimb-o....bine imbracata!>>>>>>>Ioana dulce-Cerceii nu merg,sprancenele le urasc foarte mult,telefonul si unghiile nu prea isi au rostul.Cizme vara?:oIti trebuie niste pantofi nu suntem la Polul Nord sa porti cizme =)) Prost imbracata.>>>>>Natashe-Vad ca tinuta ta e gen bal,machiajul nu prea ma incanta si sprancenele la fel dar tinuta este foarte reusita,combinatia imi place mult!Ai o imaginatie buna =)) Foarte bine imbracata.
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alexandranice99 » Lun Iul 15, 2013 6:12 pm

Gloria17-Imi place foarte mult tinuta ta,dar schimba colierul :; BINE IMBRACATA

Ioana dulce-Ai o tinuta interesanta si cu gust,dar nu imi place cum vin cerceii :)) ...pune unii mai mici :;BINE IMBRACATA

Natashe-Nu ma prea incanta combinatia facuta,insa imi place rochia...zic BINE IMBRACATA :)
Imagine
alexandranice99
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alexandranice99 » Mar Iul 16, 2013 10:38 am

Gloria17-Imi place tinuta ta si mai ales cum ai asortat gentuta cu rochia :) ....machiajul este frumoas,doar buzele nu-mi prea plac , ar arata mai bine cu o culoare mai tare :; BINE IMBRACATA
Natashe-Imi place combinatia facuta,e asortata si asta e bine :) ....la machiaj as mai lucra :; BINE IMBRACATA
Imagine
alexandranice99
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Selyina » Mar Iul 16, 2013 10:49 am

Gloria17-Ținuta este foarte frumoasa,îmi place...dar unghiile?...Ar mai merge un ruj mai aprins..putin fard in obraji..Oricum tinuta este bună :) Bine îmbracată!
Ioana dulce-Draguta tinuta,dar cizmele nu se potrivesc deloc..Tinuta e ok.. ;) Bine îmbracata.!
Natashe-Toate ținutele tale pentru podium de acum..au fost frumoase..pâna si acesta.N-am ce comenta..Bine îmbracată..! :)
Selyina
Membru

Mesajde Andreea7 » Mar Iul 16, 2013 11:37 am

Gloria17-Inteleg ce ai vrut sa faci,imi place!Bine imbracata>>>>>>Ioana dulce-In primul rand nu ai schimbat-o de 1 zi sau 2..si in al doilea e oribila.Prost imbracata.>>>Natashe:Machiajul nu se potriveste si nici sprancenele nu-mi plac in rest bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Mie Iul 17, 2013 9:51 am

Gloria17-Nimic de comentat,bine imbracata!>>>>>>>Ioana dulce-Nu am nimic cu tine dar tinuta e oribila tinuta..colti de vampiri?Cum sa pui cerceii aia oribil si parul rosu si pantolonii ,oribil totutul.foarte prost imbracata!In ultimul timp nu mai imi plac tinutele tale>>>Natashe-Nimic de comentat,bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde alexandranice99 » Mie Iul 17, 2013 10:33 pm

In primul rand felicitari ocupantelor podiumului de saptamana aceasta.... :; Dianadiorf-Esti o mireasa frumoasa,imi place tinuta,dar nu si machiajul :; BINE IMBRACATA
Gloria17-Si tu esti la fel o mireasa frumoasa,dar schimba gentuta :; BINE IMBRACATA
Ioana dulce-Imi place tinuta ta ,vampiroaicooo =)) ....ar arata mai bine fara curea,zic eu :; BINE IMBRACATA
Imagine
alexandranice99
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Joi Iul 18, 2013 8:09 am

Dianadiorf-Tinuta e ok,dar nu-mi place cum vin aceesoriile si schimba sprancele in rest bine imbracata>>>>>Gloria17-Schimba machiajul si rujul si adauga un inel!Bine imbracata.>>>>>>>Ioana dulce-Nu-mi place machiajul,buzele,bratara si elimana cureaua...totusi mai bine ca data trecuta dar sunt dezamagita :| prost imbracata.
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Selyina » Joi Iul 18, 2013 9:38 am

Dianadiorf- Tinuta ta este foarte frumoasa,dar machiajul ne se potriveste deloc..ar merge si o alta culoare la buze...dar totul este ok...daca ai schimba umpic machiajul tinuta ta ar fi cu totul si cu totul pentru Podium.! Bine imbracata.! :)
Gloria17-Imi place foarte mult tinuta ta,este frumoasa,bine accesorizata..machiajul este bun..nu am ce sa zic..Foarte bine imbracata..! :;
Ioana dulce-in ultimul timp nu ai mai avut tinute chiar asa de bune... cureaua nu se potriveste..!Ar merge un fard..si putin machiaj..Sa zicem Bine imbracta... :confunz:
Selyina
Membru

Mesajde Andreea7 » Vin Iul 19, 2013 8:13 am

Dianadiorf-Sa zicem ca nasul,buzele nu conteaza...pentru ca nu prea imi plac =))dar schimba sprancenele in unele negre(nu accelasi)..schimba bratara si geanta in rest hai sa zic bine imbracata!>>>>Gloria17-De cand a plecat Natashe de pe podium tu faci cele mai reusite tinute =)) Nimic de comentat foarte bine imbracata!>>>>>>Ioana dulce-Pai in primul rand tinuta e ok cred ca e prima,nu-mi place fardul ,rujul mai bine zis nimic la fata foarte prost imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Natashe » Vin Iul 19, 2013 9:36 am

Dianadiorf - Bronzul acela e urât...adică lady se duce la plajă şi e albă ca smântâna? =)) Plicul din mâna domnişoarei nu se potriveşte.În rest, ţinuta e ok, deci...Bine îmbrăcată!
Gloria17 - Îmi place ţinuta, dar cred că ai pus o curea şi nu se vede.În păr ai două articole şi nu arată bine unul peste altul, alege unul singur. Machiajul e splendid, coafura ok. Bine îmbrăcată!
Ioana dulce - Ţinuta aceasta o ai de câteva zile pe podium şi e destul de grotească... :confunz: Prost îmbrăcată. :cry:
Imagine
Natashe
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rockutzaaa » Vin Iul 19, 2013 5:32 pm

Dianadiorf - Impecabilă ținuta Pur și simplu o ador .. e perfectă din toate punctele de vedere, atât a asortării culoriilor și texturiilor, cât și alegerea machiajului și a coafurii :*:*:* Foarte bine îmbrăcată !

Gloria17 - Ținuta este bine gândită, însă ai încărcat foarte tare ținuta cu atâtea elemente. Cerceii, colierul, geanta și pălăria, din punctul meu de vedere, trebuie scoase .. în rest e oke. Bine îmbrăcată !
Ioana dulce - Prea gotică ținuta pentru gusturile mele x_x. Este frumoasă ținuta, însă fără supărare, nu este de Podium. Prost îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori