Podium saptamanal - Lady popular

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Podium saptamanal - Lady popular

Mesajde Andreutzikutza » Lun Iul 08, 2013 7:56 pm

Ioana dulce - [ Se pare ca ai schimbat tinuta inapoi in cea precedenta, dar totusi daca am vazut-o si m-am apucat sa o comentez, nu mai editez ;) . ] Doamne Sfinte !! Ce e cu tinuta asta pe podium? A ajuns podiumul sa urce sorcove pe el? Iarta-ma dar nu pot admite tinuta asta. E o adevarata harababura, nimic nu merge cu nimic. - Foarte Prost Imbracata !

Celesina - O tinuta minunata scumpa mea, insa ma cam deranjeaza machiajul, [operatiile puse] si bratara :D . - Foarte Bine Imbracata .

Adellinaa - Prea alb bronzul...plicul nu merge la tinuta casula, e prea simpla tinuta. Machiajul e praf.. - Bine Imbracata .

Imagine

Multumesc Moty :*
Andreutzikutza
SubAdministrator
SubAdministrator
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde LYLvonLOL » Mie Iul 10, 2013 12:09 pm

Ioana dulce: Tinuta ta este una frumos asortata, machiajul este unul potrivit, singura mea obiectie este coafura care nu mi se pare chair potrivita pentru aceasta tinua!Foarte bine imracata!

adelinaa: Ai o tinuat buna pentru o domisoara de level mic, care a castigat cateva haine de la butic si le-a asortat! Asta numai de podium tinuta nu e!Foarte prost imbracata!
Imagine

I hate Vioeltta.
LYLvonLOL
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreea7 » Mie Iul 10, 2013 3:40 pm

Gloria17-Cam prea impopotanata tinuta , prea multe obiecte... :roll: fusta nu cred ca se potriveste,si ti`ar trebuii un jur...hai sa zic bine imbracata!>>>>>>Ioana dulce-Imi palce tinuta ai combinat perfect , numai ca nuinteleg de ce tot pui sprancenele alea :confused: chiar nu-mi plac.>>>>>Natashe- :O :O Nu am ce comenta imi place foarte mult combinatie,pana acum la cate tinute am vazut a ta e cea mai frumoasa,tinuta e demna pentru acest podium.Foarte bine imbracata. :; Ma bucur ca exista si astfel de tinute
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreea7 » Joi Iul 11, 2013 11:49 am

Gloria17-e buna tinuta dar trebuie sa-i adaugi si un fard...in rest bine imbracata!!>>>>>ioana dulce-Geanta si inelul nu au ce cauta in tinuta..ar trebuii albastre si dupa cum spuneam sprancenele nu merg :(Bine imbracata >>>>Natashe-chimba pantofii in ret e super...foarte bine imbracata :green:
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Rockutzaaa » Joi Iul 11, 2013 12:13 pm

În sfârșit, un Podium demn de respect .

Gloria17 - Rochița este divină, o ador și îmi place enorm cum merge cu colierul, cerceii și inelul, toate set. Aș schimba brățara și gentuța, iar coroana aș da-o jos, deoarece nu merg cu rochița de gală + că, iau din strălucirea acesteia, care .. ar trebui să fie vedeta ținutei. Machiajul este oke, însă aș fi optat pentru o altă nuanță de ruj, iar părul este bine ales. Bine îmbrăcată !
Ioana dulce - Mă cam deranjază combinația între acel galben pal și albastru deschis .. arată ciudat și nu-mi prea place. Dar, recunosc, ai reușit să îmbini frumos articolele :*. Bine îmbrăcată !

Natashe - iiii .. pinky Ești vedeta Podiumului, evident :*:*:* Ținuta ta este spectaculoasă și ai combinat hăinuțele cu foarte mult still, felicitări scumpa :*:*:* Ținuta este impecabilă Foarte bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Rockutzaaa » Joi Iul 11, 2013 2:40 pm

Gloria17 - Îmi place cum arată ținuta cu noua brățară, iar gentuța arată mult mai bine, decât cea precedentă :)) E mult mai bine fără coroniță :*:*:* Bine îmbrăcată !

Ioana dulce - Ador ținuta Pantofii nu prea merg, deoarece nuanța de roșu diferă, aceasta având o tentă de cyclamen .. ar fi fost mai oke o pereche de cizme negre .. atunci ar fi fost perfectă ținuta :*:* Dar, îmi place :x. Bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Rockutzaaa » Vin Iul 12, 2013 10:51 am

Gloria17 - Ținuta este gândită bine, însă are nevoie de câteva ajustări, precum .. schimbă pantofii cu o pereche de pantofii frumoși, albi :*. Accesoriile având nuanțe diferite de auuuuuriu, trebuie să renunți la câteva ... sfatul meu ar fi să renunți la colier, iar inelul să-l înlocuiești cu unul mai discret și mai finuț :*. În rest, îmi place .. machiajul este perfect ales, la fel și coafura :*:*. Bine îmbrăcată !

Natashe - Lady in black Ținuta aceasta, este la rang de Podium Ftv .. mă bucur enorm că ai optat pentru această ținută, care înfrumusețează Podiumul :*:*:*:*. O ținută excepțională, îmbrăcată de o lady excepțională :*:*:* Foarte bine îmbrăcată !
Imagine
Rockutzaaa
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Rodycute » Vin Iul 12, 2013 8:33 pm

Gloria17 -Este draguta tinuta,nu am ce comenta insa....pantofii...nu sunt la nivelul acestei tinute..eu as schibma cu alta pereche..Bine imbracata!

Ioana dulce -Foarte frumoasa tinuta! Rafinata si numai buan de iesit in oras ^_^.Bine imbracata!

Natashe -O tinuta extraordinara! Asortata foarte,foarte bine! Foarte bine imbracata!
ImagineImagineImagineImagine
Rodycute
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreutzikutza » Sâm Iul 13, 2013 6:48 pm

Gloria17:

O tinuta frumusica, insa as schimba machiajul si frizura .
Bine Imbracata ! :green:

Ioana dulce:

Am asteptat sa o schimbi, dar vad ca nu faci asta asa ca.... Corecteaza-ma daca gresesc, e iarna in Romania? Hmm sau poate doar la tine, pentru ca la mine sunt 40 de grade ;) , asa sa revenim la tinuta.... nu prea imi place nimic ....freza nu merge la tinuta asta, de machiaj nici nu mai zic.
Prost Imbracata

Natashe:

Draga mea m-am indragostit :o =)) . Ador asa mult tinuta ta [tocmai ptr ca ma topesc dupa rochia pe mov :D . ] . Nu as schimba nimic.
Foarte Bine Imbracata

Imagine

Multumesc Moty :*
Andreutzikutza
SubAdministrator
SubAdministrator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreea7 » Sâm Iul 13, 2013 7:34 pm

Gloria17-Rujul nu se potriveste..as pune un machiaj mov si nici cerceii nu sunt prea potriviti :roll: coafura nici ea nu prea ma incanta..Bine imbracata___________Ioana dulce:Imi place tinuta..dar pe bune e VARA..fulare vara??:Ocerceii nu se potrivesc , cizmele in nici un caz pt vara si as pune un machiaj la tinuta..Bine imbracata________Natashe:Imi place mult tinuta e absolut perfecta si specifica caldurii =)) Ai asortat perfect,ai putea adauga un inel mov si rujul ar trebuii schimbat in roz sau mov..FOARTE BINE IMBRACATA :;
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde pissycutza2000 » Sâm Iul 13, 2013 9:08 pm

Gloria17-Ai asortat frumos,dar schimba-ti culoarea buzelor!In rest totul este ok! :rolleyes: BINE IMBRACATA!
Ioana dulce-Superba!FOARTE BINE IMBRACATA!
Natashe-Splendid!SUPER BINE IMBRACATA! :eek: :eek: :eek:
Imagine

♥ Mariano Di Vaio ♥
pissycutza2000
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreea7 » Dum Iul 14, 2013 9:15 am

Sabii ai jucat bine in filmul difuzat de Bella_Belutza =)) Bravo :*
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Andreea7 » Dum Iul 14, 2013 11:34 am

Gloria17-Colier nu se potriveste,iti trebuie un ruj,un machiaj..inelul nu merge nici frizura...dar hai sa zic Bine imbracata.>>>>>>>Ioana dulce-Nu inteleg ce ai vrut sa faci e oribil.Pantofii,bratara.Par rosu? :eek: Rujul nu merge si sprancenele le urasc si machiajul nu merge nici el.Foarte prost imbracata!>>>>>Natashe-Nu am ce comenta e superba,tinuta ta nu merita locul 3 merita locul 1 la FTV =)) Foarte bine imbracata!
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Selyina » Dum Iul 14, 2013 2:36 pm

Gloria17-Colierul nu se potriveste cu rochia,ar merge si un ruj rosu..un machiaj..si mai ales un fard in obraji... :roll: Sa zicem Bine Imbracata
Ioana dulce-Tinuta este frumoasa,bine accesorizata..ar merge un inel..si sincer..da jos bratara de la picior..! :; In rest o tinuta buna.! Bine imbracata.!
Natashe-Imi place foarte mult tinuta ta..Tinuta asta este numai buna pentru Podium..nu am ce comenta.. :) Foarte bine imbracata.!
Selyina
Membru

Mesajde Sabii » Dum Iul 14, 2013 6:21 pm

Gloria17-E bine , dar adaugai un machiaj si schimba colier si bratara pentru a fi totul perfect in rest bine imbracata :; _________________________Ioana dulce-Cordeluta,bratara,bratara de la picior,cerceii si pantofi nu se potrivesc.Sprancenele sunt oribile,parul rosu ?? :confused: fardul sa zicem si rujul nu merge.Prost imbracata____________Natashe-Sprancenele se potrivesc dar totusi schimba-le in altele si in rest nici de comentat!Foarte bine imbracata.
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
Romania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gossip Girl

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator