LadyPopular vs Fashion Arena

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

LadyPopular vs Fashion Arena

LadyPopular.ro
50
40%
Fashion Arena.ro
45
36%
Ambele
30
24%

Voturi totale : 125

Re: LadyPopular vs Fashion Arena

Mesajde Pisygirl » Vin Ian 04, 2013 4:02 pm

Eu votez pe ambele deoarece imi plac la fel de mult.In lady popular e frumos ai bani puncte iubiti cu bani haine un pic mai ieftine.In fashion arena e distractiv te confrucnti cu domnisoarele dorite hainele care areu in lady popular mi si mi de dolari sunt foarte ieftine acolo. servarul fashion arena este mult mai bun
Pisygirl
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Mesajde cosmin123 » Sâm Ian 05, 2013 10:57 am

Prefer Lady popular.ro pentru ca daca nivelele sunt usoare,hainele le castigi sau cumperi usor,care mai este diferenta intre o lady de lvl 50 si una de lvl 20??Ar fi penibil sa vad o domnisoara de lvl 20 care are tinute de 5 stele,si o domnisoara de lcl 50 care de-abea mai are cu ce sa se imbrace :-j
Imagine
cosmin123
Banat
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
FranceFrance

Mesajde AnnyHands » Sâm Ian 05, 2013 2:11 pm

Eu aleg Lady popular.ro deoarece reprezinta mai mult viata unei domnisoare decat fashion arena.In lady popular.ro trebuie sa ai grija de domnisoara,sa o hranesti,sa o mentii in forma,exact ca in viata reala.Ar fi frumos daca iubitii ar fi mai reali.Ajungi mai repede la nvl mai mari,nu ca in fa,iti trebuie 2 luni ca sa ajungi la un nivel mai mare (vb despre stelutele care iti este greu sa le trangi de la 8-in sus).Hainele sunt frumoase si ieftine,dar iti trebuie un anumit nivel ca sa le obtii.Nu prea imi place idea cu ele pt ca toate domnisoarele isi pot procura aceleasi haine:Eu as fi vrut sa existe si haine de vre-o 5-7 mii,sa fie o colectie pentru domnisoarele bogate.Multe fete de lvl mic urca pe podium ceia ce ma enerveaza in fa.Eu apreciez fetele de lvl putin mai mare.Banii se castiga usor si mi se iau si mai usor.DECI LP NORMAL.
Imagine
AnnyHands
Junior Membru

Mesajde Natashe » Sâm Ian 05, 2013 2:37 pm

Eu prefer jocul cel vechi,Lady Popular.Cu acesta am început să am grijă de domnişoare,cu acesta am pătruns în universul lady popular.Am domnişoara de pe el de mult timp şi nu aş abandona-o pentru Fashion Arena,care,părerea mea,e slăbuţ jocul.Desigur,acesta va fi preferatul fetelor care nu au răbdare să se ocupe de scopuri adevărate şi dificile cum sunt cele din LP,care fac diferenţa între o domnişoară superficială şi una harnică. =)) Banii se câştigă uşor,hainele extrem de ieftine...bucuria fetelor de nivel mic sau prea leneşe să îşi pună d-şoarele la muncă zi de zi. :roll: Sincer,pe LPFA candidează acum oricine la podiumuri,nu se mai face nicio diferenţă,pe când în LP au rămas d-şoare adevărate cu stiluri vestimentare unice şi foarte avansate.Aici încă mai există dreptate şi corectitudine.Energia aceea,în LPFA,mi se pare stupidă...toată ziua stai şi joci provocări pentru bani şi experienţă,scopurile sunt banale...ei bine,nu,prefer LP-ul,prefer scopurile acelea unde stai 2-3 luni =)) .Da,acolo se cunoaşte cine munceşte şi mai ales cine are răbdare să parcurgă nivelele.În LPFA,hăinuţele sunt puţine,iar asta mă enervează la culme,extrem de puţine bijuterii,pălării,accesorii de păr,ciorapi aproape deloc...e aiurea.Nu mai există competiţia animalelor,iar asta nu îmi place deloc.Pierzi banii extrem de repede pe voturi şi pe provocări...nu,nu îmi place.
Iubesc LADY POPULAR şi este în continuare jocul meu preferat. :rolleyes:
Imagine
Natashe
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Anthelixes » Sâm Ian 05, 2013 5:35 pm

E greu de a alege intre LP si FA ... fiecare are farmecul lui. Intradevar, FA este visul meu implinit. Deci chiar ma gandeam, si imi doream, ca ar fi tare rau daca ne-ar baga adminii iar evenimentele si colectiile ca sa le putem lua si noi cei mai noi ...

Pe LD joc de un an, un an muncit pot spune, nu gluma, m-am chinui sa trec 32 de nivele in cel mai greu an posibil si tot se continua ... adica a 8-a si a 9-a ... si nu as putea renunta la versiune tocmai acum cand sunt la un pas de baniii $_$

Pe FA, e suuper pentru ca am prins jocul de nou si totul e ieftim. Asa era si LD la inceput, va spun eu, va deveni scump si FA curand. Pe Fa ma pot simti si eu bogataa 3-4 tinuta pe zi ... peste 1200 de haine in 2 luni ... peste jumatete din colectii luate ... rai !

Deci .. in concluzie le joc pe ambele: LP si FA bg. si ro. [Nu renunt la bg. fiind acolo am toooate hainele din colectii + halloweenul care nu l-a acupat FA ro.)
Imagine
Anthelixes
SuperModerator
SuperModerator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde marynela99 » Dum Ian 06, 2013 9:05 am

Votez cu Fashion Arena.deoarece poti sa faci mai multe pe el. Poti sa faci mai multi bani poti sa faci foarte repede smaralde.In lady popular sunt multe lucruri cu diamante si este foarte greu sa ai un nivel mare.Dupa parerea mea.! ^_^
marynela99
Membru

Mesajde LYLvonLOL » Dum Ian 06, 2013 6:44 pm

Balanta se inclina spre LPFA pentru ca ai sansa de a cumpa haine cu smaralde in loc de diamante, dar si pentru ca te ambitioneaza sa ajungi la nivelul urmator pentru ca iti poti debloca haine/meseri/iubiti/pachete de carti.Deci pentru mine asta ma reprezinta:Imagine
Imagine

I hate Vioeltta.
LYLvonLOL
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Julia3299 » Lun Ian 07, 2013 12:46 am

Eu personal le prefer pe amandoua. Desi sunt diferite de fel si Fashion Arena pare mult mai bun si mai avansat, mie imi place si varianta originala deoarece am jucat timp de aproape 600 de zile si m-am obisnuit cu ea. Imi pare bine ca a aparut si Fashion Arena si sper ca si acolo sa evoluam ca si pe lady obisnuit. Asa ca votez cu amandoua. ;)
Imagine
Julia3299
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde almadux » Lun Ian 14, 2013 10:07 am

Eu votez tot Lady Popular pentru ca pe acest joc sunt fetele cele mai vechi...prietene chiar.Pe Fashon Arena chiar daca sunt mai ieftine rochiile,pantofii etc...sunt fete mult mai competitive.
almadux
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde georgiana25 » Vin Feb 15, 2013 1:56 pm

LadyPopular e mai frumos!
georgiana25
Membru

Mesajde iulililia » Joi Feb 21, 2013 9:23 pm

Categoric Lady Popular . Pe FA faptul ca poti cumpara foarte multe nu iti aduce prea mari satisfactii !
Imagine

Thk's Allexy :*
iulililia
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Angela29 » Mie Iun 19, 2013 1:40 pm

Eu votez Fashion Arena deoarece imi place mai mult ca LP.Pe FA sunt la lvl 17 si pe LP sunt la lvl 0.LP mi se pare mai greu ca FA.Eu sunt obisnuita cu FA ptr. ca prima data pe el mi-am facut cont nu pe LP.Deci normal ca sunt obisnuita
cu FA.E un joc super!!!!!
Imagine
Angela29
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Anterior

Înapoi la Sondaje Joc si Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator