LadyPopular vs Fashion Arena

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

LadyPopular.ro
50
40%
Fashion Arena.ro
45
36%
Ambele
30
24%

Voturi totale : 125

Mesajde ThunderStorm » Mie Ian 02, 2013 10:18 am

Care dintre urmatoarele jocuri va plac: LadyPopular sau Fashion Arena, serverul ROMANESC?
Argumentati votul(optional)
ThunderStorm
Forum Administrator
Forum Administrator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: LadyPopular vs Fashion Arena

Mesajde LethalRubies » Mie Ian 02, 2013 11:24 am

Votez cu Fasion Arena, deoarece acolo ai mai multe oportunitati. desigur, apar si duelurile, ceea ce iti ofera o sursa de bani in plus. Pe Fashion Arena gasesti mai multe haine, si apar si smaraldele. Se castiga greu, dar merita din plin. Asta este parerea mea.
LethalRubies
Membru

Mesajde Corina » Mie Ian 02, 2013 11:41 am

Votez Lady Popular. Imita mai mult decat Fashion Arena viata unei adevarate domnisoare.Hainele sunt mai multe si nu trebuie sa ai un anumit nivel pentru a le cumpara.Nu pierzi banii fara sa vrei,iar sa joci provocari nu necesita energie care mi se pare cel mai mare defect al jocului Fashion Arena. Sopurile sunt mai interesante chiar daca stai si luni intregi sa le completezi. Exista podium pentru animalute,exista mai multe joburi,buticul misterios este mult mai generos,iar iubitul ne ofera puncte si dolari. Chiar daca pe Fashion Arena totul e ieftin si usor momentan , Lady Popular ramane The Best!
Imagine
Corina
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Printesa Lady
Printesa Lady

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Allex » Mie Ian 02, 2013 12:17 pm

Votez lady popular pentru ca fashion arena mi se pare o aiureala totala in unele cazuri =)) energia aceea e frustranta, si mai frustrant e timpul in care se reface .. 15 minute/1 energie :|
Votez lady popular pentru ca, cu acest joc m-am obisnuit, si as dori ca producatorii sa se ocupe si de acest joc ..trebuie sa recunoastem ca de cand a aparut fa, al nostru lp e cam ignorat si totul a devenit super plictisitor.
Fashion arena mi se pare doar o fuga dupa stelute, nimic mai mult .. altceva inafara de a juca provocari toata ziua chiar nu avem ce face pe el :| si eu nu am timpul necesar sa stau 24/24 la provocari [de aici si inegalitatea jucatorilor intre ei].
Allex
Veteran Membru

Mesajde balancristina » Mie Ian 02, 2013 1:21 pm

Eu votez pe ambele deoarece imi plac la fel de mult.In lady popular e frumos ai bani puncte iubiti cu bani haine un pic mai ieftine.In fashion arena e distractiv te confrucnti cu domnisoarele dorite hainele care areu in lady popular mi si mi de dolari sunt foarte ieftine acolo. servarul fashion arena este mult mai bun.Le-am votat pe ambele ca mi-e implac chiar daca nu au acelasi caracter.
balancristina
Membru

Mesajde cagula » Mie Ian 02, 2013 1:38 pm

Votez cu Lady Popular deoarece este mai interesant scopurile se fac la fiecare nivel este mult mai usor sa treci un nivel in schimb la Fashion Arena este mai complicat !
cagula
Membru

Mesajde Diidii11 » Mie Ian 02, 2013 2:06 pm

Votez cu Fashion Arena.In primul rand exista mai multe haine.In al doilea rand totul este mai ieftin si nu sunt asa de multe haine cu diamante decaat pe Lady Popular.S fim seriosi acum.Pe lady popular sunt o multime de haine frumoase cu diamante.Cu bani sunt putine si nu la fel de frumoase.In al treilea rand castigi bani mai multi.Sunt si smaraldele pe care le castigi cam greu dar merita din plin!
Diidii11
Membru

Mesajde marta8b » Mie Ian 02, 2013 3:06 pm

LadyPopular
MARTA8BImagine
marta8b
Junior Membru

Mesajde emiliosmont » Mie Ian 02, 2013 3:37 pm

Ambele m-am gandit mai bine si nu mi-am parasit domnisoara din LP ca sa aleg FA. Amandoua sunt eu virtuala =)) si nu am sa renunt la personalitatile mele din ambele jocuri. Scurt si la obiect
Imagine
emiliosmont
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde totaldivine » Mie Ian 02, 2013 5:08 pm

Lady Popular este mai complex .... Mai mult efort pentru a trece la nivelul urmator ...Pentru a cumpara obiecte ... Etc... Ceea ce ofera o bucurie mai mare atunci cand obtii ceva ..
totaldivine
Junior Membru

Mesajde Evellynne » Mie Ian 02, 2013 5:49 pm

Votez Fashion Arena, mi se pare mult mai ok faptul ca au aparut smaraldele si poti cumpara lucruri frumoase fara sa cumperi diamante, coloristica este mult mai interesanta, este complex si cred ca este mult mai bun decat Lady Popular . Oricum fiecare din cele doua variante au si avantaje si dezavantaje.
Evellynne

Mesajde brygney » Mie Ian 02, 2013 7:02 pm

mie imi plac amandoua dar cred ca mai mult trage balanda catre ladypopular nu as vrea sa se scoata vrunu ca mie imi plac amandoua iubesc foarte mult aceste jocuri si ladypopular joc de foarte mult timp .
brygney
Membru

Mesajde oanaoanna » Joi Ian 03, 2013 11:44 am

Eu aleg Fashion Arena pt. ca avem oportunitatea de a castigat mai multi bani , hainele sunt mai frumoasase nu trebuie sa dau domnisoarei de mancare , avem ocazia de a avea mai multe animalute iar nivelele sunt mai usor de trecut . :p :p
oanaoanna
Membru

Mesajde Samy2011 » Joi Ian 03, 2013 7:38 pm

Eu prefer sa joc mai des Lady Popular.Imi place mai mult pentru ca voturile nu costa,hainele sunt mai multe si mai ieftine,sunt jucatoare mai sociabile si poti sa scrii pe cineva ca sa-l cauti la clasamente. :))
Samy2011
Membru

Mesajde chiosadiana » Vin Ian 04, 2013 10:51 am

Votez Lady popular deoarece Dupa parerea mea este un joc cu mult mai bine realizat. Fashion Arena are si unele defecte cum ar fi : mi se pare nedrept ca atunci cand joci provocari nu ai sansa de a le accepta sau refuza, diamantele se obtin mult mai greu fata de lady popular.. Dupa parerea mea lady popular ramane cel mai bun joc. :))
chiosadiana
Junior Membru

Următorul

Înapoi la Sondaje Joc si Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator