Mesaje banate.

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Mesaje banate.

Mesajde missminnye » Mie Mar 04, 2015 3:13 pm

Buna :3 Am si eu o nelamurire ... am citit pe la diferite topicuri ca .. mesajele pot fi banate intre 6 ore si 3 zile .. Problema e ca eu am primit ban pe absolut toate chaturile timp de aproximativ 2 saptamani .. dintr`un motiv oarecum .. penibil..

Imagine

Eu stiam ca se primeste ban atunci cand cineva este jignit sau cand se folosesc cuvinte vulgare ... nu asemenea prostii .. Daca voi considerati ca un asemenea cuvant este vulgar.. ar trebui sa stam ca sfintii , asa`i ? Mai scapi cate una , doua .. gata .. report ..
missminnye
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Mesaje banate.

Mesajde Sabii » Mie Mar 04, 2015 3:56 pm

E vina domnișoarei care te-a raportat ;) și a ta că ai folosit un asemenea limbaj

! lyly scrie:
Membrii nu au voie sa raspunda in topice legate de bug si ban!
Imagine

Sabii
LADY butterfly
LADY butterfly

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde missminnye » Mie Mar 04, 2015 3:59 pm

Da .. am inteles asta .. dar 2 saptamani ? .. Daca foloseam un cuvant care .. chiar e vulgar , ce s`ar fi intamplat ? ... + ca cine ma cunoaste stie cum sunt si stie ca n`as jigni pe nimeni ..
missminnye
Junior Membru

Mesajde Krisstyna » Mie Mar 04, 2015 6:27 pm

missminnye scrie:Da .. am inteles asta .. dar 2 saptamani ? .. Daca foloseam un cuvant care .. chiar e vulgar , ce s`ar fi intamplat ? ... + ca cine ma cunoaste stie cum sunt si stie ca n`as jigni pe nimeni ..

Poti sa te exprimi cum vrei unei jucatoare in afara jocului, dar nu este permis pe joc indiferent ce fel de relatie ai avea cu aceasta. Durata "pedepselor" poate creste daca pedepsita a mai fost banata in trecut.
Imagine

"I can hear the roar of women’s silence." Thomas Sankara
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Discutii ban joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator