Banata

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Banata

Mesajde Ralucadaiana » Dum Noi 30, 2014 9:05 am

Buna ziua, astazi cand am intrat am vazut ca sunt banata pentru canturi multiple . Nu sunt toate conturile mele . Eu am 1 si sora mea 1 . Restul sunt ale colegelor . noi ne intelegem bine si ne jucam toate pe aceleasi conturii. dar unele nu prea intra . Contul meu Ludmilaaaa si al surorii mele didianca . Va rog daca puteti scoate banul si o sa vorbesc cu fetele si cine e deacord o sa inchidem conturile care doar eu mai eram activa .
Ralucadaiana
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Banata

Mesajde Lyly » Lun Dec 22, 2014 10:28 am

Te sfatuiesc sa citesti regulamentul jocului: viewtopic.php?f=127&t=2

Înregistrarea multiplă

Înregistrarea multiplă înseamnă înregistrarea a mai mult de un cont de catre un jucator. Este strict interzis iar sancţiunile pentru încălcarea acestei reguli se aplică indiferent dacă aceste conturile sunt la început sau deja dezvoltate.

Participanții care folosesc același calculator trebuie să anunțe administratorul imediat după înregistrarea a mai mult de un cont, prin trimiterea unui bilet (Feedback).

Jucatorii care nu au anuntat administratorul că folosesc același calculator vor fi pedepsiti.

În timpul jocului pe același calculator jucătorii nu au dreptul să:

*voteze pentru celălalt

*să se dueleze cu celălalt

*să asigure ajutor titluarilor conturilor de pe același calculator

*să particpe în vreo acțiune coordonată cu participanții de pe același calculator împotriva altuia

*înscrierea simultană în mai multe conturi pe același calculator.

Este, de asemenea, considerata înregistrare multiplă crearea unui cont de pe o alta IP adresa, cu scopul de a srijini in orice mod contul principal, de exemplu prin votare sau provocare.

Nota: Acestea sunt doar câteva exemple de înregistrare multiplă directă sau indirectă.

Înregistrarea multiplă este pedepsită cu blocarea permanenta a conturilor fără niciun avertisment.

Imagine
Imagine
Lyly
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Discutii ban joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori