un ajutor va rog frumos!

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

un ajutor va rog frumos!

Mesajde viktor30 » Lun Ian 27, 2014 2:57 pm

Buna ziua GM Ma numesc Alexandru din jud.HD orasul Vulcan .Scuzatima ca va deranjez dar am o rugaminte la dumneavoastra sa ma ajutati sa mi se deblocheze caracterul Alexandrio ca sincer nam stiut ca trebe sa anunt ca joaca si sotia mea pe aceeasi adresa . si va promit k numai pe Alexandrio am sa joc. imi cer mii de scuze k a votat si sotia mea :( Va multumesc din suflet ca ma intelegeti si va respect! e prea mult banu dat de dumneavoastra pana la toamna :( datimi un raspuns va rog frumos ..
viktor30
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: un ajutor va rog frumos!

Mesajde LEIA » Lun Ian 27, 2014 8:27 pm

Vom cere verificarea contului dumneavoastra si daca nu aveti alte probleme se va debana contul.Va recomand sa cititi regulamentul si sotia dumneavoastra sa trimita feedback imediat sa anunte administratia ca sant doua conturi pe acelasi calculator.
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Mesajde viktor30 » Vin Ian 31, 2014 7:50 pm

Gm. am citit regulamentu cu atentie si va promit ca am sa-l respect cu toata increderea. Sotia mea a trimis si ea un feedback la dumneavoastra. Va multumesc din suflet k ma-ti inteles de rugaminte si cu un salut va respecta Alexandrio
viktor30
Membru

Mesajde _dulcik_ » Sâm Apr 05, 2014 8:44 pm

Imagine
_dulcik_
Moderator
Moderator
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Discutii ban joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator