Topic despre BAN pe jocul LadyPopular!

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Re: Topic despre BAN pe jocul LadyPopular!

Mesajde LEIA » Dum Noi 17, 2013 6:57 pm

Daca doresti sa ramai cu un cont poti trimite feedback pe joc de pe contul care vrei sa fie banat si asa nu risti sa primesti ban pentru multyaccount pe ambele conturi.Spui ca ti-a fost furata papusa si acum ai recuperat contul. :;
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Mesajde deeadeiu2001 » Sâm Noi 23, 2013 4:27 pm

DECI CONTUL IVONA MELISSA ESTE DEJA BANAT DECI NU mai este nevoie sa trimit feedback
deeadeiu2001
Membru

Mesajde Andreea7 » Mie Dec 25, 2013 7:33 pm

Buna seara.Vreau sa spun administratiei ca eu de ceva timp numai joc pe contul ''Andreea7'' i l-am daruit unei prietene,iar acum am un alt cont.Doresc ca pe forum la numele domnisoarei mele sa mi-l schimb,cu contul meu...m-am gandit ca ar trebui sa va anunt ca sa nu credeti ca intru pe mai multe conturi,si inca ceva:Eu joc pe aceelasi PC cu sora mea,am trimis mai demult feedback ca joc pe aceelasi PC cu sora mea,sper ca nu este nici-o probleme ca folosim aceeasi adresa de IP!...Scuzati ca pun mesaj in acest topic deabia acum,dar acum l-am gasit.
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde deea20099 » Sâm Dec 28, 2013 9:30 am

Eu m-am trezit azi ca nu pot sa intru pe cont.Scriam contul si zicea ca parola sau numele de utilizator nu sunt corecte...As vrea sa stiu si eu de ce?Chiar sunt suparata si incerc sa aflu de ce nu merge.Va rog ajutor! :( :( :(
deea20099
Membru

Mesajde Lyly » Mar Dec 31, 2013 9:20 am

Andreea7 scrie:Buna seara.Vreau sa spun administratiei ca eu de ceva timp numai joc pe contul ''Andreea7'' i l-am daruit unei prietene,iar acum am un alt cont.Doresc ca pe forum la numele domnisoarei mele sa mi-l schimb,cu contul meu...m-am gandit ca ar trebui sa va anunt ca sa nu credeti ca intru pe mai multe conturi,si inca ceva:Eu joc pe aceelasi PC cu sora mea,am trimis mai demult feedback ca joc pe aceelasi PC cu sora mea,sper ca nu este nici-o probleme ca folosim aceeasi adresa de IP!...Scuzati ca pun mesaj in acest topic deabia acum,dar acum l-am gasit.

Trimite un feedback pe joc si explica situatia.
Imagine
Lyly
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Andreea7 » Mar Dec 31, 2013 10:21 am

Multumesc frumos,am trimis feedback,sper ca voi primi un raspuns cat de curand pentru ca administratia este in vacanta,din cate stiu.
Imagine
Andreea7
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Deyaprodan » Vin Mai 23, 2014 10:46 pm

Da acum este ciudat sunt banata la mesaje si comentarii si nu sunt singura ci mai sunt si inca cineva pe langa mine care este tot pe podiumul normal.Si asta din cauza unei domnisoare care ne injura si ne jigneste,dar culmea ca ei nu ii se intampla nimic si am raportat-o mai multe domnisoare dar nimic.Sunt banata pana in 26.05.2014 da poate nu este asa mult timp dar mi se pare aberant ca sunt banate domnisoarele care defapt sunt victime iar domnisoara Ivanova nu pateste nimic.Apropo in LadyPopular ma numesc Elisa16
Deyaprodan
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde laffy11 » Joi Iul 17, 2014 7:02 pm

Buna ziua!Am si eu niste nelamuriri iar cei de la feedback nu raspund:
DOMNISOARA MONYK LOVE59 A SCAPAT DE BAN.CUM A FOST POSIBIL?? :? :?
Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde laffy11 » Joi Iul 17, 2014 7:09 pm

Buna ziua!
Am fost banata pentru multiaccount.Bun am inteles.Acolo zice ca pot fi maximum 2 conturi pe un IP.Eu am inca 3 surori care joaca acest joc.Nu folosim acelasi calculator.Daca pot fi doar 2 conturi maximum ce sa fac?Surorile mele nu mai au voie sa se joace sau cum?Iar noua ne-a lasat un singur cont.De ce nu 2 ?
Si inca ceva:Cum a facut domnisoara Monyk love59 sa scape de ban?Era banata pentru 5 ani dar a scapat dupa cateva zile?Cum a fost posibil?Adica parca administratorul a facut un favor sau ceva de genul asta.
Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde laffy11 » Vin Iul 18, 2014 12:24 pm

Inca ceva ce mi-am amintit in legatura cu ban-ul.
1)Am trimis mai demult un feedback prin care le-am spus administratorilor ca mai am si alte conturi si sper sa nu fiu banata decat pe alea.Atunci mi-au zis ca nu este nicio problema si ca alea vor fi banate.Le-am multumit si acum vreO 2-3 zile m-am trezit cu ban pe contul meu desi le-am explicat.
2)In regulament scrie ca pe acelasi IP pot fi maximum 2 conturi.Dar apoi le-a banat pe toate si am mai ramas doar cu unul.Apoi am observat ca nici pe ala nu puteam sa-mi continui activitatea.Si vreau sa ajung la concluzia ca nici administratorii nu respecta regulamentul.Au banat toate conturile iar eu nu am mai ramas cu niciunul.Apoi le-am zis ca trebuia sa existe 2 conturi pe IP si mi-au zis ca in situatia mea poate fi unul singur.Dar acum nu mai este niciunul :mad:
Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde laffy11 » Vin Iul 18, 2014 5:31 pm

NU MAI TREBUIE NIMIC :D
AM FOST DEBANATA DUPA DOAR 2 ZILE :D
Poisonous
Imagine
laffy11
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Catylina » Mar Iul 29, 2014 10:26 am

Buna!! Eu stateam foarte rau cu bani pa Lady Popular!! Am vizitat profilul unei fete si am vazut un comentariu:
,,ce zici sa primim 1500 de diamante?? trimite acest mesaj la 10 persoane iesi reintri si vei primi 1500 diamante, a fost incercat de mine si o lady si a mers '' Mi-am zis ca daca as primi 1500 diamante nu as sta asa de rau cu bani pe lady. Am trimis acest mesaj la 10 domnisoare, m-am deconectat si am reintrat, nu am primit nimic. Cand am intrat ziua urmatoare, am ramas banata pana in 2016. De ce am ramas banata asa mult timp???? Mai sunt doi ani pana atunci!!!!
Catylina
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde elenaflorentina » Mar Dec 02, 2014 6:20 pm

Azi mi-a fost banat contul pe motiv ca as avea mai multe conturi. Eu stiu sigur ca am unul singur si la mine pe calc nu a intrat nimeni. Cerand dovezi (pentru ca atunci cand esti acuzat de ceva trebuie sa ti se si prezinte dovezile) am fost refuzata si mi s-a raspuns in bataie de joc de catre adminul respectiv. Acest lucru se considera abuz si as dori sa stiu unde pot face reclamatie acestei persoane pentru ca isi bate joc de banii mei.
elenaflorentina
Membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii ban joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator