Ban pentru greseli vechi

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Ban pentru greseli vechi

Mesajde rossalynd » Vin Ian 27, 2017 9:01 am

Buna,nu vreau sa va enervez cu un alt subiect despre ban,eu am fost pedepsita de doua ori pt o greseala ma veche ,am trimis mesaje ca sustin pe cineva nestiind ca reulamentul sa schimbat pentru ca am avut si o pauza destul de lunga de cand nu am mai intrat pe joc.Am fost instiintata de catre o persoana foarte draguta din clubul meu , de noul regulament si imediat m-am conformat.Din pacate probabil cineva ma raportat si am primit prima pedeapsa de 24 de ore,ok am meritato am ispasit pedeapsa numai ca nu dupa mult timp a sosit si a doua pedeapsa de doua saptamani exact pentru aceeasi greseala care a fost facuta in trecut:( O voi ispasii si pe asta... nu e mare lucru desi nu mi se pare corect :cry: Acum mi-e frica sa nu iau un ban tot pe aceeasi greseala :confunz: Va rog astept un raspuns :)
rossalynd
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Re: Ban pentru greseli vechi

Mesajde Lyly » Vin Sep 29, 2017 7:25 am

Ai postat intr-o sectiune gresita a forumului, deci nu ti-a raspuns nimeni pana acum... Daca nu s-a rezolvat intre timp problema, trimite feedback pe joc!
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Discutii ban joc Fashion Arena

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori