Rezultate concurs Întrebarea săptămânii - săpt. a 8-a și a 9

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Rezultate concurs Întrebarea săptămânii - săpt. a 8-a și a 9

Mesajde Krisstyna » Lun Noi 13, 2017 3:48 pm

Dragi domnișoare,

Ne-a fost foarte greu să alegem câștigătoarele săptămânii a 8-a pentru că toți domnii prezentați de dvs. sunt visul oricărei domnișoare. Dar în cele din urmă am ales:

melisacsd scrie:Mi-ar placea sa semene cu mult iubitul si frumosul Shawn Mendes..cred ca ar fi bataie pe el =)) E frumos , e musculos , e un scump,mai si canta minunat...e superb ce sa mai :) Asa ca Shawn Mendes sa fie
Imagine

Nume:melisacsd

Acadea scrie:Uu... ce întrebare interesantă
Eu mi-as dorii de la logodnicul meu sa imi aduca flori atunci cand sunt trista :

Imagine

Sa-i placa animalele :
Imagine

In concluzie sa arate ca Nick Bateman
Imagine

Monnalissa

crystyna26 scrie:Nume: Alysia
Mi-as dori ca iubitul/logodnicul meu sa semene cu actorul Ian Somerhalder
Imagine

Datorita zambetului lui :
Imagine

Loreleii scrie:
Imagine

Mi-ar placea ca iubitul meu din joc sa arate ca si Joseph Morgan. Este frumos, carismatic si precis m-ar face sa rad,ah si sa nu mai vorbesc de simtul modei, am fi "fierti" pe moda amandoi.

Nume:Loreleii

Câștigătoarele săptămânii a 9-a sunt:

Allma scrie:Am mai participat la multe concursuri,fie de club,sau intre prietenele mele dar un lucru m-a enervat cel mai tare:Limita.Nu imi placeau niciodata acele concursuri cu temetica roz,sau verde sau alte culori :roll: .Iti era impusa o culoare pe care poate tu nu o placeai.Intradevar,e un exercitiu de practica.Asa ca , eu am venit cu o idee de concurs,care se numeste: Batalia culorilor.Fiecare membru isi alege culoarea favorita sau culoarea care o reprezinta.REGULI:Toata tinuta trebuie sa contina doar acea culoare(acceptanduse mici detalii de nuate apropiate).Restul.....LIBERTATE. :)

Nume domnisoara: Allma

Sandra302000 scrie:Nume: Sandra203000

Eu cred ca ar fi foarte interesant sa se faca si un anumit concurs(legat de orice tema, nu conteaza) unde nu un anumit juriu decide castigatorii, ci participantii sa aleaga locurile I,II,III si un premiu ales de juriu. Consider ca ar fi o idee interesanta si captivanta, eu as fi incatantata de un asemenea concurs.

FElicity scrie:Un concurs super ar fi Doamna Craciun. Noi ar trebui sa ne imbracam ca si cum am fi doamna Craciun. O alta idee ar fi culorile iernii. Domnisoarele trebuie sa se imbrace in verde, rosu si alb (nu neaparat toate 3 culorile). :)

Ne-au plăcut ideile acestea și cu siguranță le vom folosi în viitor!

Toate câștigătoarele vor primi câte un pachet cu 10 energii și câte un bonus de popularitate de +30% la toate caracteristicile de popularitate.

Felicitări tuturor!
Imagine
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Concursuri Oficiale Joc

CINE ESTE ONLINE?