Întrebarea săptămânii 6 - 13 noiembrie

Imagine

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Re: Întrebarea săptămânii 6 - 13 octombrie

Mesajde AdinaAngel » Lun Noi 06, 2017 9:08 pm

Ar fi interesat un concurs in care sa povestim o intamplare amuzanta din seara Craciunului :))
Sa povestim ceva ce s-a intamplat cand aveam varsta aceea inocenta cand credeam in Mos Nicolaie ,care daca nu aveam ghetele curate nu mai venea (iar tu iti curatai doua sau trei perechi in speranta ca vei primi mai multe cadouri :)) ), in Mos Craciun de care iti ziceau parintii si toti membri familiei ca daca nu esti cuminte nu mai vine sau iti aduce nuiele sau carbuni :)) . In fiecare an scriai scrisori pe care sa le trimiti Mosului si sa-i zici ce iti doreseti in speranta ca vei primi tot dupa lista ,ca l-ai pacalit ca ai fost cuminte .
Cea mai amuzanta intamplare sa fie castigatoarea. Sa ne spunem intamplarea amuzanta si sa radem impreuna de ea :D
Nume: AdinaAngel
AdinaAngel
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Italy

Re: Întrebarea săptămânii 6 - 13 noiembrie

Mesajde IoanaDeni39 » Mar Noi 07, 2017 6:46 pm

Sincer mi-ar placea sa avem ceva in stil de ''Mos Craciun'' . Sunt sigura ca domnisoarelo le va placea . Dar ar fi mai interesant ca dupa o saptama sa se faca un concurs si cele trei ce sunt mai interesante sa castige :p :p :ugeek: :roll:
IoanaDeni39
Membru

Mesajde crystyna26 » Mar Noi 07, 2017 6:47 pm

Nume: Alysia
Eu sincer as vrea concursuri in care toate domnisoarele sa castige. Mereu castiga aceleasi fete care au diamante de la concursurile anterioare.
Exemplu: Concursuri saptamanale cu diamante si in care sa castige si fete care nu sunt pe podium sau mai stiu eu care nu stunt asa de ,,cunoscute'' de alte domnisoare.
crystyna26
Membru

Mesajde Nadela » Mar Noi 07, 2017 9:17 pm

Nume:Nadela
Cred ca un concurs bun ar fi acela de a face o tinuta cu un anumit articol de imbracaminte iar cea mai frumoasa si creativa tinuta va fi votata de celelante domnisoare.
Nadela
Membru

Mesajde barbie2605 » Mie Noi 08, 2017 2:37 pm

eu cred ca ar trebui sa facem un concurs de cunostinte generale.este bine sa cunosti ceea ce este in jurul tau,si de 2 ori mai bine cand ajuti pe altii sa le cunoasca....sa se faca seturi de teste cu 10 intrebari generale(generale .din filme.jocuri sau chiar din acest joc.)un test sa se activeze odata la 2 ore.si pt fiecare intrebare sa primesti 100$(sau ceva asemanator...administratorii vor alege punctajul.)
pentru fiecare intrebare veti primi....100 puncte....si se va facr clasament.....la fiecare intrebare se vor da 5 variante de raspuns...oar raspunsurile partiale vot avea gen 50 pct.....clasamentul va fo saptamanal

pot fi initiate si concursuri in care sa alegi cea mai frumoasa tinuta...vor fi afisate tinutele a 2 domnisoare inscrise in concurs....si se va alege care este castigatoare(are popularitate....stil...si toate alea mai mari...adik la un duel normal ar castiga)...cea care are cele mai bune alegeri..si ghiceste cele mai bune timite va primi un premiu

sau sa te imbraci dupa ceea ce iti inspira o poza

sau cea mai frumoasa gandire....expui un gand frumos cu privire la un subiect....

mai sunt multe idei.(sah...domino...tomapan...toatr sa le jucam in grupuri online)...dar acestea sunt cele mai interesante....parerea mea
barbie2605
Membru

Mesajde lupuolivia23 » Mie Noi 08, 2017 8:41 pm

Nume: maslinuta
[center]Salut! In opinia mea,un bun concurs ar fi tot un concurs de moda, sa ne imbracam intr-o tinuta "curcubeu". Aceasta tinuta va contine toate culorile curcubeului, adica o tinuta foarte colorata, dar care sa contina numai culorile curcubeului!!! :)) :)) :)) Sper sa va placa! [/center]
lupuolivia23
Membru

Mesajde FElicity » Vin Noi 10, 2017 3:24 pm

Un concurs super ar fi Doamna Craciun. Noi ar trebui sa ne imbracam ca si cum am fi doamna Craciun. O alta idee ar fi culorile iernii. Domnisoarele trebuie sa se imbrace in verde, rosu si alb (nu neaparat toate 3 culorile). :)
FElicity
Membru

Mesajde Krisstyna » Dum Noi 12, 2017 10:03 pm

Concursul s-a încheiat!
Vom reveni mâine cu lista câștigătoarelor
și altă întrebare!
Imagine
Krisstyna
SubAdministrator
SubAdministrator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Anterior

Înapoi la Concursuri Oficiale Joc

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori