Concursuri de tip'Campionatul Domnisoarelor'

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Concursuri de tip'Campionatul Domnisoarelor'

Mesajde finnetty » Vin Iun 15, 2012 9:43 pm

Hey fetelor! evenimentele de acest gen sunt super, insa nu era mai frumos sa avem un minijoc cu hochei, sa jucam si sa castigam? sau, sa zicem ca facem ceva de haloween;sa aranjam cat mai frumos o camera bantuita(sa avem la dispozitie un depozit din care sa aranjam camera cu decoratiuni, fundaluri, etc., insa sa le luam pe gratis), si astfel de chestii.Si din acestea sa primim haine, bani, sau orice am castiga si din celelalte. P.S.: am aflat si eu de chestia cu cersitul banilor, sper ca nu veti lua de rau acest comentariu.
Deci ce ziceti?
finnetty
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Concursuri de tip'Campionatul Domnisoarelor'

Mesajde LEIA » Sâm Iun 16, 2012 11:48 am

Imagine
finnetty scrie:........., insa sa le luam pe gratis), si astfel de chestii.Si din acestea sa primim haine, bani, sau orice am castiga si din celelalte. P.S.: am aflat si eu de chestia cu cersitul banilor, sper ca nu veti lua de rau acest comentariu.
Deci ce ziceti?

! LEIA scrie:
O sa zicem ca ......daca ai auzit de regulament si nu il respecti la urmatorul topic deschis care nu respecta regulile o sa-ti suspendam contul :))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Înapoi la Idei si Sugestii Concursuri

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator