ideie

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

ideie

Mesajde stefania13 » Vin Ian 06, 2017 6:31 pm

Imagineas dori sa va dau o idee super .sa faceti o competitie cu rochi, bratari,coliere,pantoi,pantaloni,bluze,patine,schii,etc de iarna desenate de noi nu luate de pe net si sa faceti o colectie de iarna din aceste desene si la sfarsit sa dati ca premii. paragraf sters! fiecare concurenta trebuie sa aiba cel putin 3 desene dar sa si fie colorate ex mai sus
Imagine

! YOLO scrie:
2.9) Este interzis "cersesitul" de voturi bani diamante pe joc,in forum(mp,chat,topic....etc)

Te rog sa citesti regulamentul forumului inainte de a posta. --> viewtopic.php?f=127&t=964

De data asta voi trece cu vederea abaterea de la regulament fiindca esti incepatoare, dar pe viitor te rog sa fii mai atenta :)
Ultima oară modificat de Moonlight pe Vin Ian 06, 2017 6:55 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Raspuns mesaj. Paragraf sters cu motivul incalcarii regulii 2.9
Imagine
stefania13
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
Romania

Re: ideie

Mesajde stefania13 » Sâm Ian 07, 2017 6:31 pm

scuze dar nu cersesc cum spuneti voi eu am dat o idee si ce premi sa dea pentru concurs si poate eu nici nu iesam pe vrun loc am dat o idee
Imagine
stefania13
Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde stefania13 » Sâm Ian 07, 2017 6:38 pm

da stiu tot regulamentul si eu doar am dat o sugestie ce premi sa dea la cele mai frumoase desene

! YOLO scrie:
Acum ți-am dat avertisment pentru dublu-post cu speranța că te vei mai uita o dată peste regulament și vei observa că postarea dublă este interzisă.
Ultima oară modificat de Moonlight pe Sâm Ian 07, 2017 8:43 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment utilizator.
Imagine
stefania13
Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Mesajde Lyly » Vin Iun 02, 2017 5:53 pm

! Lyly scrie:
Incalcare regula 3.6) Crossposting: Prin crossposting se intelege creearea de topice identice sau asemanatoare ca si continut, in diferite sectiunii ale forumului. (

Imagine
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
Romania

Înapoi la Idei si Sugestii Concursuri

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator