Sugestii joc

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Sugestii joc

Mesajde olar14294 » Dum Sep 13, 2015 12:28 pm

Buna, dragelor!!! Va rog sa cititi mesajul si daca sunteti de acord, sa il trimiti mai departe pentru a avea mai multe sanse de reusita. Daca esti de acord, te rog,
sa trimiti un feedback echipei jocului care sa contina mesajul de mai jos:
''Buna, va trimit acest mesaj in speranta ca si parerile noastre vor fi auzite,nu cred ca cerem prea mult daca va rugam sa avem sansa la cateva schimbari
1.Sa schimbam planseta la 2 -3 ore in loc de 12, iar acest lucru sa fie valabil si la event-urile viitoare;
2. Sa primim la cartile norocului diamante in loc de smaralde sau bonusuri de popularitate;
3.Sa avem si alte modalitati de a castiga,
NU CUMPARA,diamante
.
Avem incredere ca vom primi un raspuns favorabil
O zi buna! ♥ ''
Pentru mai multe detalii le poti contacta pe clau sau Lady By.
Va pup!! :rolleyes:

! Lyly scrie:
"Am vorbit cu administratorii si sunt de acord sa faca schimbari daca ne strangem mai multe domnisoare care sa sustinem aceste idei" Serios? As vrea sa vad si eu mesajul in care administratorii jocului ti-au spus acest lucru!

"Sa primim la cartile norocului diamante in loc de smaralde sau bonusuri de popularitate. Sa avem si alte modalitati de a castiga, NU CUMPARA, diamante." Incalcare regula 2.9) Este interzis "cersesitul" de voturi, bani, diamante pe joc si in forum!

Incalcare regula 2.5) Este interzisa incitarea membrilor de forum impotriva administratiei!

Este interzisa spamarea intentionata a optiunii de feedback din joc!
olar14294
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Sugestii joc

Mesajde Serena » Dum Sep 13, 2015 9:14 pm

NU -_-
Imagine
No tale is more compelling than the one that never ends.
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Sugestii joc

Mesajde Lyly » Lun Sep 21, 2015 3:36 pm

NU este o idee buna sa faceti acest lucru daca tineti la conturile voastre de pe joc :;

"Spam feedback - sugestii 2015-09-16 12:45:40

Dragi jucatoare, tinem sa va atentionam - spamarea intentionata a feedbackului poate duce la inchiderea PERMANENTA a contului in joc. Pentru orice sugestii, folositi topicul existent pe forum.

Echipa Fashion Arena"

Imagine
Imagine
Lyly
SuperModerator
SuperModerator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Înapoi la Idei si Sugestii Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator