Cluburi speciale pentru membrii forumului

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

Re: Cluburi speciale pentru membrii forumului

Mesajde Serena » Mie Iul 23, 2014 11:59 am

1.Alma faci offtopic...dar nu o voi lua in considerare pt. ca desi tu incepi eu continui =))
2. Stiu bine ca noi suntem in crzy club PENTRU CA facem multe prostii...dar sti ce...cum zic MUULTE PERSOANE...inafara de tine sigur...Fara noi forumul nu ar fii acelasi...si vreau sa mai adaug..NU AR FII ASA BUN...fiindca daca o lasam asa probabil adaugai tu ceva :roll: ..
edit: Sti ceva nu te mai lua de vlogul lui....RECUNOSC EU II ZIC ZILNIC CA E OK DAR E DE FAPT UN VLOG DESTUL DE NASOL/....SI CEE???? HMM? TU CUM CREZI CA ERAU TOTI LA INCEPUT ASA MISTO CA TEQUILA SAU LA CINE NAIBA TE UITI TU...GRESIT! TOTI AU INCEPUT ASA CU STANGUL SI AU FOST PENIBILI...SI PEWDIEPIE PANA SI SMOSH...VREI SA ITI ARAT PRIMUL LOR VIDEOCLIP...O SA ZICI CA IS 2 RETARDATI...GUESS FUCKING WHAT...AIA 2 RETARDATI IS ACUM NUMARUL 2 PE YT...ASA CA SNAP OUT OF IT BITCH....SI VEZITI DE TREABA TA....NU TE LUA DE VLOGUL ALTUIA...MACAR EL ARE CURAJUL SA FACA...TU NU...SI NU INDRAZNII SA ADAUGI ''EU ALTE CHESTII MAI BUNE DE FACUT'' :| CREDE-MA AI VREA TU SA AI UN VLOG DE SUCCES...CQ AL TEQUILEI...SI BTW NU MA UIT IN CAZ CA TE INTREBI =))
Ultima oară modificat de Serena pe Mie Iul 23, 2014 12:03 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
No tale is more compelling than the one that never ends.
Serena
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Damien » Mie Iul 23, 2014 12:00 pm

blagaserena scrie:1.Alma faci offtopic...dar nu o voi lua in considerare pt. ca desi tu incepi eu continui =))
2. Stiu bine ca noi suntem in crzy club PENTRU CA facem multe prostii...dar sti ce...cum zic MUULTE PERSOANE...inafara de tine sigur...Fara noi forumul nu ar fii acelasi...si vreau sa mai adaug..NU AR FII ASA BUN...fiindca daca o lasam asa probabil adaugai tu ceva :roll: ..

Dacă plecaţi , dacă nu plecaţi, îmi e tot una .
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Mie Iul 23, 2014 12:03 pm

Mi-e dor de zilele cand nu existai pe acest forum :cry:
Imagine
Moonlight
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Damien » Mie Iul 23, 2014 12:07 pm

Erick scrie:Mi-e dor de zilele cand nu existai pe acest forum :cry:

Se mai întâmplă, dar chiar nu-mi pasă de ce îţi este ţie dor.
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Mie Iul 23, 2014 12:10 pm

Ma bucur :D Daca o mai tinem mult presimt ca imi **** un ban LEIA de n-o sa -l pot duce.Deci da dovada de maturitate (incearca macar) si opreste-te din comentat.Asa ma voi opri si eu (nu garantez nimic pentru Serena =)) )
Imagine
Moonlight
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Damien » Mie Iul 23, 2014 12:12 pm

Eu doar răspund, iar maturitate? Când ajungi ca mine, să-mi spui . *Poate vii tu cu nu aş vrea* dar nu-mi pasă, prietenii ştiu ce am făcut, şi ce fac.
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Serena » Mie Iul 23, 2014 12:20 pm

Sti ceva Alma, am vorbit mai inainte cu Diiu, si nu mi pasa stiu ca oricum iti va arata conversatia.
Inteleg ca nu ne suportati ,inghititi, placeti cu vrei tu...dar trebuie sa intelegi un lucru...eu tot ce vreau pe forumul asta e sa fiu fericita sa ma distrez cu prietenii mei sa EVIT (nu sa ma CERT) cu ''dusmanii'' mei...si sa fac ce imi place...daca tu tot continui sa aprinzi certuri pe aici nu o sa pot face asta si nici TU....stiu ca iti place sa te certi si sa injuri alma...dar asta nu e posibil mereu...obosesc si eu si cum zici si tu ''am si alte treburi da facut'' ca si tine de altfel...deci daca vrei sa fii ''matura'' si rezonabila...ignora-ma prefate ca nu exist pe acest forum ncii eu nici erick....doara asta zici ca vrei...de data asta nu voi mai pleca de pe forum...si sti ce am realizat...timpul ala petrecut cat NU am fost pe forum m-am gandit ca gestul meu nu a fost unul intelept si de fata ''mare'' ci tocmai a fost un gest de lasitate...si nu trebuia sa renunt si sa plec...si desi crezi ca a fost calea mai usoara nu a fost :\...ok?
Deci ca sa iti implinesc ''dorinta'' iti dau un mic sfat...ignora-ne si pretinde ca noi nu existam...crede-ma noi nu ne luam de tine si nu ne-am luat niciodata....noi nstam frumos in clubul nostru crazy...stiu ca tu nu vrei sa fii in el si nu imi pasa ...Sti ce uite care e faza poate ca noi avem 1000 de banuri si avem restrictionari pe forum GALORE....Dar macar noi ne distram sti...si stiu ca urmatorul tau comm va fii ''si noi uite e ne distram'' da luandu-ce de noi...sincer nu e amuzant :\...si nu pt. ca ne raniti la ''corason'' cum ziceti voi in zilua de azi ci fiindca nu e amuzant sa ne tot certam si injuram pe forum
Asa ca sti ce? Noi vom ramane cu toate banurile noastre si cu numele noastre in Pillory dar noi macar suntem fericiti asa cum suntem...
Si cum zice un baiat care se comporta ca o dama odata:
SUNTEM VERZI ! :)) scuze erick stiu ca am zis ca nu dar era necesar :|
AlmaNikolle scrie: . *Poate vii tu cu nu aş vrea* dar nu-mi pasă, prietenii ştiu ce am făcut, şi ce fac.

Mda...ai dreptate...de fapt,nu...noi toti stim ce ai facut Alma, noi toti stim...din cauze ''prietenilor'' tai :|
EDIT: Erick...noi suntem Crazy club ai uitat? Putem duce orice ban =))
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Mie Iul 23, 2014 12:39 pm

Keep calm Serena =)) Ce-i drept uitandu-ma la vechile mele mesaje nici nu ma recunosc.Ce am fost acum cativa ani si ce sunt acum...

Tu,AlmaNikolle ( {:)} ) continui sa traiesti in trecut,ceea ce nu e bine ;) Si sa te oftic putin (ma rog nu asta e intentia mea) decat sa fiu ca tine,mai bine m-as izola intr-un varf de munte si as sta acolo o eternitate.Referitor la acele clipuri,erau doar ca sa imi ocup timpul liber,NU le-am sters pentru ca aveam dislike-uri (aveam doar un dislike la un singur video...asta pe langa niste like-uri pe acolo) ci pentru ca am o problema care imi ocupa mult timp + ca nu mai aveam chef.

Ma doare drept in ... (ma abtin) ca razi tu cu Diiu de mine.Atat stiti sa faceti,atat practicati.
Probabil daca ati stii realitatea din mintea altor membrii acum v-ar fi rusine,desi ma indoiesc ;)
Imagine
Moonlight
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Damien » Mie Iul 23, 2014 1:05 pm

Dacă ai ştii tu realitatea, te-ai comporta mai bărbăteşte. Şi cu asta eu am închis această ceartă. *Şi să nu comentaţi, mă refeream că nu mai răspund, dacă voi răspundeţi în continuare este strict problema voastră*
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Serena » Mie Iul 23, 2014 1:08 pm

Mda...si pun pariu ca acel ''dislike'' e Alma ...bag mana in foc =))
Si e foarte adevarat Alma, nu am vrut sa continui dar e perfect real nu ma bag intre tine si Erick dar stiu ca si la mine se aplica...adica eu nu am corecatat pe nimeni dar tu continui sa admiti asta si cand o intreb pe Diiu si ii zic sa imi arate dovada ''pai umm o tot corectezi pe revasa nu mai faca dublu post :roll: '' wtf...ce legatura are...eu iti zic sa uiti de trecut...RECUNOSC ...am facut lucruri in trecut de care nu-s mandra..toti am facut :/...si nu ma refer doar la forum...ma refer la toate la viata...dar daca tot continuam sa traim in trecut si sa ne dorim ca nu s-au inatmplat o sa pierdem prezentul si nu o sa ne putem concentra in a le schimba si a lea da uitarii asa ca eu zic ca tu cu Diuu si restul ''prietenelor'' tale sa uitati de trecut si nu numai in cazul nostru si in cazul vostru de asemenea...eu nu va cer sa facem pace...stiu ca nu vreti stiu ca nu merge si stiu ca se va termina intr-un final la fel...dar iti zic...daca vrei sa te iei de mine IA-TE DE SERENA...NU DE blagaserena vechea fata mica si prostuta de pe ladypopular :| ea a murit cel putin pt. mine si nu mai exista..stai shh stop STOP...i-ati cursorul de pe ''RASPUNDE'' si scoateti din minte fapul ca vroiai sa scrii ''EU AS VREA SA MOARA SI SERENA CEA NOUA'' .Si iti dau un sfat ''prietenesc'' desi nu prea merge...Nu le mai zii oamenilor sa se sinucida...pe mine nu ma deranjeaza asta sincer xD ...eu nu sunt NOWHERE NEAR zona aceea de sinucidere si depresie ..dar iti zic doar ca sunt persoane care chiar asculta si chiar o fac...eu am un proverb Daca o singura persoana din lume te place si restul iti vor moartea, nu te omori, asa salvezi 2 vieti
Revenind...nu ce rpace...dar cer sa nu ne mai certam...nu imi pasa ca ma ignori si desi e ceva copilaresc eu iti cer asta...si nu ma intreseaza daca o faci...doar vreau sa se termie cearta si injuraturile...nu de alta...dar nu mai vreau inca un membru in Crazy Club :confunz: ...Daca stci cum zac...nu dar serios...nu te vreu in grup... =))
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Damien » Mie Iul 23, 2014 1:26 pm

blagaserena scrie:Mda...si pun pariu ca acel ''dislike'' e Alma ...bag mana in foc =))
Si e foarte adevarat Alma, nu am vrut sa continui dar e perfect real nu ma bag intre tine si Erick dar stiu ca si la mine se aplica...adica eu nu am corecatat pe nimeni dar tu continui sa admiti asta si cand o intreb pe Diiu si ii zic sa imi arate dovada ''pai umm o tot corectezi pe revasa nu mai faca dublu post :roll: '' wtf...ce legatura are...eu iti zic sa uiti de trecut...RECUNOSC ...am facut lucruri in trecut de care nu-s mandra..toti am facut :/...si nu ma refer doar la forum...ma refer la toate la viata...dar daca tot continuam sa traim in trecut si sa ne dorim ca nu s-au inatmplat o sa pierdem prezentul si nu o sa ne putem concentra in a le schimba si a lea da uitarii asa ca eu zic ca tu cu Diuu si restul ''prietenelor'' tale sa uitati de trecut si nu numai in cazul nostru si in cazul vostru de asemenea...eu nu va cer sa facem pace...stiu ca nu vreti stiu ca nu merge si stiu ca se va termina intr-un final la fel...dar iti zic...daca vrei sa te iei de mine IA-TE DE SERENA...NU DE blagaserena vechea fata mica si prostuta de pe ladypopular :| ea a murit cel putin pt. mine si nu mai exista..stai shh stop STOP...i-ati cursorul de pe ''RASPUNDE'' si scoateti din minte fapul ca vroiai sa scrii ''EU AS VREA SA MOARA SI SERENA CEA NOUA'' .Si iti dau un sfat ''prietenesc'' desi nu prea merge...Nu le mai zii oamenilor sa se sinucida...pe mine nu ma deranjeaza asta sincer xD ...eu nu sunt NOWHERE NEAR zona aceea de sinucidere si depresie ..dar iti zic doar ca sunt persoane care chiar asculta si chiar o fac...eu am un proverb Daca o singura persoana din lume te place si restul iti vor moartea, nu te omori, asa salvezi 2 vieti
Revenind...nu ce rpace...dar cer sa nu ne mai certam...nu imi pasa ca ma ignori si desi e ceva copilaresc eu iti cer asta...si nu ma intreseaza daca o faci...doar vreau sa se termie cearta si injuraturile...nu de alta...dar nu mai vreau inca un membru in Crazy Club :confunz: ...Daca stci cum zac...nu dar serios...nu te vreu in grup... =))

Nu mă obosesc să-ţi citesc prostia, dar îţi spun că nimeni nu vorbea cu tine, nu te mai băga în seamă. Nu eu sunt cea care trăieşte în trecut, ci tu. Nu eu scriu un roman despre ceva cu corectat sau nu ştiu ce, despre care nici n-am pomenit.
Imagine
Damien
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Serena » Mie Iul 23, 2014 1:41 pm

Pfff daca nici nu te obosesti sa citesti...nu comenta -_- si ba da scumpii...IT'S ALL ABOUT ME...AND YOU=))...tu ai inceput cu mine si despre mine si daca ai aavea ocazia m-ai da afara de pe forum =))
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Rallu » Mie Iul 23, 2014 1:52 pm

Aoleu..voi v-ați uitat la titlul topicului? Serena gata..ați deviat oricum foarte mult de la subiect..numai scrie romane pentru că le scrii doar pentru tine. Deviezi foarte mult de la subiect cu ele..putem trăi și fără ele.Nu crezi că exagerezi? Pe unde ești tu începe și cearta..
..fuck off.
Rallu
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Moonlight » Mie Iul 23, 2014 1:57 pm

Rallu,nu te baga si tu,te rog ;)
Imagine
Moonlight
Moderator
Moderator
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
IrelandIreland

Mesajde Serena » Mie Iul 23, 2014 5:49 pm

Rallu scrie: Aoleu..voi v-ați uitat la titlul topicului? Serena gata..ați deviat oricum foarte mult de la subiect..numai scrie romane pentru că le scrii doar pentru tine. Deviezi foarte mult de la subiect cu ele..putem trăi și fără ele.Nu crezi că exagerezi? Pe unde ești tu începe și cearta..
..fuck off.

WOWOWOW...WTF....de unde si cand si cum avenit mesajul asta...in primul rand nu eu am inceput sa deviez de la subiect...uitete atent cine a scris primul offtopic...mda exact e pretenuta ta draga ALMA, 2 DE CAND ITI PASA TIE DE TOPIC...INTELEGEAM DACA ERAI MODERATOR SAU CEVA../.Si la ultima pur si simplu nu am altceva de spus...deci pe unde trec eu trece cearta HMM ZII...EU IN MESAJ SCRIU CA VREAU SA SE TERMINE CEARTA SI TU CE FACI?O INCEPI BITCH...ASA CA TU FUCK OFF LA MA-TA SI NU TE MAI BAGA CA NU ERA DELOC TREABA TA...CHIAR DE LOC...PU N PARIU CA ALMA TI-A ZIS SA SCRII...SI STI NU IMI PASA CE A FOST INTRE TINE SI ERICK DAR AM AUZIT CA ESTI O TRADATOARE ...A MOTHERFUCKING TRATOR AND A DIRTY SLUT...ASA CA FUCK OFF SCUMPII CHIAR NU ERA TREABA TA :8
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Idei si Sugestii Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator