Sugerez sa se creeze un Lady popular 3

Moderatori: Super Moderator Forum, SubAdministratori, Moderator FORUM

Reguli forum
ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Sugerez sa se creeze un Lady popular 3

Mesajde missicriss99 » Vin Iul 13, 2012 5:12 pm

Eu zic ca ar trebui sa se creeze un lady popular 3 care sa aiba astfel de schimbari pe care cred eu o sa atraga mai multe fane de o viata virtuala unde nu trebuie decat sa butonezi si singura ta grija este sa intri pe cont .Sunt cam multe schimbari cele pe care le propun dar sper sa am fane in ceea ce spun .Pentru inceput spalatu , dormitul si mancatul sa fie facute viziua adica noi sa vedem cum ele dorm , se spala si mananca .Acestea trebuie sa invete sa gateasca si cum au prima slujba bucatar majoritatea stiu sa gateasca . Stiu ca treaba cu bebelusul s-a mai propus dar o spun mai implicita ...bebelusul trebuie sa fie aproape real adica sa se imbolnaveasca sa se hraneasca cu mancarea pregatita de mama ...si tot ce mai face un bebe normal .NU stiu daca s-a propus si casatoria in lady popular ...daca nu o propun eu acum ...ar trebui ca de fiecare data cand filtrezi si te combini cu un prieten sa faceti si nunta indiferent cat va dura caznicia ia va fi prezenta . Trecand peste astea ar trebui ca lady sa faca curat adica sa spele sa calce si sa aranjeze haine in garderoba . In fiecare saptamana sa faca curat in casa si sa mearga l;a serviciu , dar sa aiba si concediu o perioada aleasa de ea in functie de treaba pe care o are de facut in viata reala .A mai fost propus sa avem fete in lady popular care sa ne arate daca suntem fericite , triste , amuzate , imbufnate etc.....eu cred ca este o idee buna .Am trecut de bebelus si nu am spus ca acesta s-ar putea obtine printr-o eperatie la spital .
Daca mai aveti si alte sugesti eu sunt libera sa va spun daca ma atrag si poate ca cele spuse de mne. in viitorul apropiat vor avea loc pe joc iubita asa de mult de milioane de fete ....nu zic sa se scoata diamante ca sa nu mai aiba niciun profit administratori dar zi sa se imbunatateasca jocul pentru a atrge cat mai multe jocatoare inraite dupa o viata virtuala perfecta ca cea de pe lady popular .
Cu respec pentru echipa administratori, moderatori , colaboratori si alti conducatori ai forumului si jocului
din partea membrului
missicriss99
Ultima oară modificat de LEIA pe Vin Iul 13, 2012 5:38 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: edit size
Imagine
missicriss99
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Sugerez sa se creeze un Lady popular 3

Mesajde Kinderrr » Vin Iul 13, 2012 5:15 pm

Multora dintre noi near placea versiunea a 3 , dar cand va fi vor decide ei , pentru ca e foarte complicat , nu pot schimba tot jocul de pe o zi pe alta . :roll:
Imagine
Kinderrr
Colaborator Revista
Colaborator Revista
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Re: Sugerez sa se creeze un Lady popular 3

Mesajde LEIA » Vin Iul 13, 2012 5:37 pm

Dupa cum vad eu tu vrei alt joc =)) nu ma iau acum de faptul ca ai deschis topicul in sectiune gresita,esti incepatoare :;

Ceea ce propui tu aici este un altfel de s.i.m.s :confused: in muuult mai putine cuvinte decat ai scris tu si fara sa folosesc dimensiuni uriase la caractere
In prezent lady popular este 2D nu 3D.....se bazeaza pe colectii si fashion din real life.
Nu stiu daca este in proiect o adaptare pt 3D a acestui joc,pt moment nici un joc al companiei XS Software nu este 3D

Oricum,atat timp cat exista ''agatat,cursuri si loc de munca'' e clar ca daca s-ar implementa o versiune 3D ar exista si ce ai nominalizat tu mai sus

Aceasta idee ,ca lady popular sa aibe o versiune 3D , a fost deja propusa

Imagine
Imagine
LEIA
Veteran Membru

Înapoi la Idei si Sugestii Forum

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator