Ideei propuse in anul 2010

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

IQ CITITI

Mesajde anushca00 » Dum Dec 26, 2010 11:13 pm

Buna drage ladies
muti de pe lady popular au probleme cu iq se face f greu as vrea sa se faca o metoda simpla sa facem mai mult iq dintro data un nou joc care sa dau un pik mai mult iq la usor sau ceva distractim sau la biblioteca sa creasca mai mult iq din 15 min sau sa ne lase sa punem biblioteca 8 ore din prima ar fi cu mult mai usor cne e de acord cu mne ? postati va rog
Va multumesc
Cu drag, Anushca00
anushca00
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Semnaturi in joc

Mesajde Louise » Lun Dec 27, 2010 6:04 pm

Buna, nu am mai vazut un topic asemanator asa ca m-am gandit sa deschid unul.Ce-ar fi daca pe semnaturile din joc am putea sa avem domnisoara noastra, nu acele fete...gen petrecareata, asiatica, scolarita...Ce spuneti?(SI va rog sa imi spuneti daca a mai fost un topic asemanator!)
http://www.tvequals.com/wp-content/uploads/2010/09/lie-to-me-season3-poster-thumb.jpg
Louise
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Provocarile pe 0 $

Mesajde Mymzy » Mar Dec 28, 2010 9:49 am

Buna Dimi! In primul rand nu am mai gasit un topic asemantor.Este vorba despre provocarile pe 0 $.Incerc sa provoc fete,dar unele nu au bani si nu pot sa le provoc nici pe 0$.Deci ma gandeam ca ar trebui sa ne lase daca provocare este pe 0 $,pentru ca nu-i i-au nici un ban.Ce ziceti? (scuzati exprimare :) )
Imagine
Mymzy
Junior Membru

Jocuri mediu la provocari la turnul hanoi si puzzle image

Mesajde andapop » Mar Dec 28, 2010 10:56 am

Am cautat un topic ca acesta dar nu am gasit.Si m-am gandit sa il creez eu.Am observat ca mereu la provocari cand joc "turnul hanoi" sau "puzzle image" imi apare cel mai greu...eu as propune sa apara mediu..sa nu fie nici greu..nici usor..deci..spuneti PRO/CONTRA..parerea dumneavoastra.
andapop
Banat
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

orase noi in lady POPULAR

Mesajde elenut97 » Mar Dec 28, 2010 8:19 pm

Cum ar fi daca ,dupa nivel,am fi transferate in orase diferite.adica de exemplu:de la nivel 0 pana la nivel 5-sa fim in orasul asta ,apoi de la nivel 6 pana la 10-intr-un oras mai sofisticat si tot asa.Ei.......ce ziceti? :D
elenut97
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Jocuri Noi

Mesajde elys15 » Mar Dec 28, 2010 9:20 pm

Fetelor mi-e me-ar placea sa avem mai multe jocuri de ales cum ar fi exemple de jocuri:spanzuratoarea........,si sa luam bani sau puncte cum este RAZUIESTE (alegeti pro sau contra) pupici
elys15
Membru

Iubiti noi si mai bogati

Mesajde elys15 » Mar Dec 28, 2010 10:21 pm

Ew fiind level 8 imi doresc ca iubitul meu sa-mi dea mai multi bani doar 50 de bani si me-as dori sa-mi dea macar 100 de bani pt ca am de facut lifting facial si multe fete zik ca fati bani si joakate jokuri dar nu pot sa fac 9000 de bani pentru un lifting asa ca meas dori ca iubitul macar sa-mi dea 100 bani
elys15
Membru

haine mai originale

Mesajde elenut97 » Mie Dec 29, 2010 8:32 am

Tuturor ni sa intamplat sa ne placa o haina din mall,dar ceva totusi sa nu ne placa la ea.Cum ar fi sa apara in oras o noua cladire de genul:''atelier de moda'',in care sa mergem dupa ce ne cumparam haine ,sa selectam articolul dorit si sa il modificam dupa placul nostru.astept pareri :D
elenut97
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

regula NOUA-> cerseala interzisa!

Mesajde ukutsa » Mie Dec 29, 2010 7:56 pm

Nu am stiut unde sa postez, de aceea am postat aici , in ,, raiul " cersitului.

Am o sugestie si anume sa apara o noua regula , cum ca cersitul este interzis. Sa fie nepermise topicurile gen ,, e anu nou , vrem diamante " ,, am 2 perechi de pantofi , nu merit un premiu? ,20000 de dimante !!!" s.m.d
Alt fel v`a fi impanzit forumul de ast fel de ,, sugestii sclipitoare"

ce spuneti ? banuiesc ca ,, cersetoarele" se vor unii si va aparea un munte de contra :)))))
Ultima oară modificat de ukutsa pe Mie Dec 29, 2010 8:01 pm, modificat de 2 ori în total.
Imagine
ukutsa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

podium special, iubiti,talent

Mesajde roxanik_nebunik » Mie Dec 29, 2010 8:27 pm

scz daca mai este un topic asemanator ,eu am cautat si nu am gasit. Am observat ca unele domnisoare sunt foarte suparate cand nu ajung pe podium asa ca m-am gandit sa acordam si alte premii cum ar fi: premiul pentru cea mai prietenoasa domnisoara sau premiul pentru cea mai sincera domnisoara si premiul pentru cea mai eleganta domnisoara.Aceste premii nu ar consta in bani neaparat dar cred ca ar putea conta la podium .parerile sunt binevenite :) .Mai am cateva idei asa ca m-am gandit sa le pun in acelasi topic ca sa nu existe eventuale certuri, am sa numerotez pentru a va fi mai usor sa exprimati parerea.1 cea de sus, 2.sa ne putem crea singure iubitul deoarece am observat ca nu toti sunt ideali si cum domnisoarele noastre sunt ideale....3.sa avem o sectiune unde sa apara fotografii cu domnisoarele care au fost pe podium de-a lungul timpului,4.sa existe o proba de talente cum ar fi:poezie,proza,modeling din care d-soarele castigatoare sa poata sa colinde ,,lumea" ,iar din urma acestei experiente ele sa poata obtine puncte.5.sa avem propriul post de televiziune in care sa ,,lucreze" domnisoarele in urma unor extrageri norocoase. stiu ca aceste idei nu sunt usor de realizat asa ca sper doar ca vor fi luate in considerare.
[blink]Un An Nou fericit si plin de sinceritate si bucurie[/blink]
roxanik_nebunik
Membru

NEGOT CU LUCRURI

Mesajde Dolly » Joi Dec 30, 2010 4:03 pm

Am o idee.As vrea sa se faca o optiune intre jucatori..adica o alta domnisoara din joc daca vrea sa iti trimita o haina de-a ei sau bany (nu prin provocari banii) sa poata..ca un fel de negot.sa-ti dea cineva din joc ceva de placere.si tu sa-i dai in schimb doar daca vrei..un fel de fereastra in care introduci hainele care vrei sa le dai si pui numele cui i le trimiti..ar fii super fain.sunt sigura ca nu ar mai fii plangeri de bani sau altele ca-s scumpe alea alea.sunt sigura ca oricine te-ar putea ajuta cu orice suma dak vrea..sau sa ai o prietena buna care te ajuta cand ai nevoie.in fine ati inteles ideea:*..sper sa fie acceptata ideea:)..e ff buna,ar devenii mai interesant jocul sk activ pt ca multe fete s`au lasat din cauza baniilor de joc,chiar si eu era sa ma las.. :rolleyes: visez ca se va implini ;)
Dolly
Membru

Scoala

Mesajde Chrystall1999 » Joi Dec 30, 2010 9:35 pm

Fetelor....ce ati zice ca toate domnisoarele sa se imbrace in scolarite pe 5 ianuarie? este o idee grozava : pe 5 ianuarie incepem scoala si ar fi minunat ca toate domnisoarele sa fie scolarite...ne trebuie o tinuta pt scoala...ce ziceti?Pro sau Contra?
Chrystall1999
Membru

Cautarea domnisoarelor pe forum

Mesajde LorE » Vin Dec 31, 2010 4:33 pm

ce-ar fi daca am avea si pe forum un buton in care sa cautam domnisoarele dupa forum?de exemplu eu acum incerc sa gasesc o domnisoara si nu o gasesc.
Imagine
LorE
Banat
Junior Membru

Teatru

Mesajde angel.caitlyn » Sâm Ian 01, 2011 9:10 pm

Hey!De data acesta sunt chiar eu,creatoarea contului!M-am gand ca daca vrem sa avem si fericirea si sanatatea in acelasi timp ma mri,ar fi mai bine sa inlocuim mancarea care creste fericirea(burgeri,cartofi prajiti etc.)si care in acelasi timp ingrasa cu o activitate.Dar mancarea sa nu dispara.Ea sa fie acolo,noi o luam daca vrem.De ex:programatorii ar putea face un Teatru(separat de mancare,normal) unde creste fericirea,si asa putem lua pastile.Iar la acest teatru sa se intre cu conditiile:
-30 min=50$ energie -1-5
-1h=100-1h si 30 min=1-0$ energie 6-10
-1h si 30min=150$ energie 11-15

Ce ziceti? :D :D Eu cred ca este o idee destul de buna si imi cer scuze daca mai exista un topic
la fel. ;)
Ultima oară modificat de angel.caitlyn pe Mar Ian 04, 2011 12:31 pm, modificat de 2 ori în total.
Imagine
angel.caitlyn
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Completarea scopurilor

Mesajde byanca123 » Dum Ian 02, 2011 3:19 pm

Buna.Am o idee!Nu cred ca veti fi de acord cu mine, dar incerc:Ma gandeam ca dupa ce completam scopurile sa trecem la alt nivel sa primim ceva semnificativ nu neaparat ceva mare!!
Ce ziceti?
PRO sau CONTRA?
byanca123
Membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator