Ideei propuse in anul 2010

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Idei pentru animale.

Mesajde Selena Matthews » Mie Noi 10, 2010 9:13 pm

1. Observ ca la animale nu exista nici un item care sa le potoleasca setea. Doar iteme care le potoleste foamea.
propun sa se introduca si astfel de iteme.
2. Toaleta si jucaria sunt doar pentru pisici sau si pentru caini? Daca sunt doar pentru pisici propun sa se bage si pentru caini.
Selena Matthews
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Spatiul de iteme

Mesajde Alessuca » Vin Noi 12, 2010 11:06 pm

Cred ca toate lumea a observat ca noi initial avem 5 spatii libere pentru iteme ( exceptii premium ). Dar mie tot mi se pare putin. Si mi se pare mie, care nu am animal, dar cele care au animalut, trebuie sa le cumpere fel si fel de lucruri, si ocupa 3,4 din 5 spatii... Si de exemplu, mereu cand prind mere libere, imi bag la "inventar", dar aproape degeaba, pentru ca pot lua numai 4 mere ( 1 spatiu ocupat = cartela fitness ), si e cam aproape egal cu 0 acel +4 la fericire... Si nu toate isi permit sa dea la mistery in fiecare zi :( cel putin eu nu. As propune un numar mai mare de iteme, macar 10-15, si la premium 30. Si de ce nu, sa creasca si numarul merelor la piata, cum am mai spus, dimineata cand intru la 9 mi se intampla uneori sa nu mai gasesc nici un mar :)) rar ce mai gasesc dimineata cateva mere :eek:
Alessuca
Membru

Mod de a cumpara comentarii

Mesajde Madalina » Vin Noi 12, 2010 11:15 pm

Buna!!!In primul rand,as dori sa ma scuzati daca mai exista un topic identic cu acesta,am cautat,insa am gasit doar asemanatoare.Ideea mea are legatura cu mesajele si comentariile.Multe fete ajung la limita zilnica,si nu-i deloc placut sa ai multe aprecieri de facut,multe lucruri de spus,si sa nu poti comunica,cu celelalte domnisoare,odata ce ai ajuns la limita zilnica.Poate este ziua de nastere a unei domnisoare,sau are o tinuta foarte frumoasa,care merita apreciata,sau poate cineva are nevoie de incurajari,iar noi avem comentarii si mesaje limitate!!!Am citit intr-un topic de pe acest forum,ca mai demult erau nelimitate.In alt topic,se vorbea despre posibilitatea de a cumpara mesaje si comentarii.Eu ma gandeam,daca tot nu putem avea mesaje si comentarii nelimitate,sau sa le cumparam de la mall,sa le putem cumpara de la fetele care nu au nevoie de toate,care nu ajung la limita,sau de la fetele sub nivelul 10,care oricum,nu trec de limita.Ar fi grozav,dupa parerea mea,daca am avea o optiune,la profil,langa reusite si celelalte,in care fiecare domnisoara ar putea selecta cate mesaje si cate comentarii are de vandut,iar domnisoarele care ii viziteaza profilul,sa le poata cumpara.In acest fel,am ajuta si domnisoarele care au nivele mici sa stranga mai multi bani.Ce parere aveti?Oricum,era doar o idee,nu m-as supara daca n-ar deveni realitate,insa mi-ar placea foarte mult ca limita zilnica de mesaje si comentarii sa fie mai mare.Deci,ce credeti?
Ultima oară modificat de Madalina pe Sâm Dec 25, 2010 5:04 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Madalina
Membru

Idee pentru o zi.

Mesajde irinna999 » Sâm Noi 13, 2010 8:39 pm

M-am gandit ca intr-o zi aleasa de noi ,de voi sa fim oribile.Nu ve speriati!De exemplu,sa ne punem coafuri oribile (chiar oribile) si sa fim de speriat.Nu e acelasi lucru ce halloweenul,nu.Ma gandeam ca sa purtam doar sutien si lenjerie si sa ne punem un bronz foarte ciudat si chiar domnisoarele de nivel foarte mare sa fie urate : )).Sau ,tot cam la fel sa fie o zi in care toate sa purtam hainele de la nivel0
Ar fi interesant,nu?
Am cautat la "butonul cautare" "oribil","oribile" si nu am gasit rezultate.

Ziua in care sa aplicam aceasta idee? :confused: ,pai eu zic ca pe 3 decembrie si aia cu nivelul 0 pe 4.Ce ziceti de idee?
Sunteti PRO sau CONTRA?
Nu-i nimic.Va respect părerea daca nu sunteti de acord.Nu mai țin minte exact cine a zis ca asa am avea doar voturi cu minus.Nu,sa da cu "+ " domnisoarelor cele mai ciudate.De ce ?Pai deoarece sa mai radem,sa ne amuzam,sa aiba si domnișoarele noastre in lumea virtuala sarbatori, nu imprumutate de la noi:).Nu este nicio problema daca nu va place.Nu ma supar :)
Si eu imi respect domnisoara ,dar asta nu inseamna ca daca vom avea o sarbatoare in lumea virtuala sa nu o pastram(de exemplu,asa am mai fi zis si noi ca la halloween nu ne am respecta domnisoarele.
Ultima oară modificat de irinna999 pe Dum Noi 14, 2010 9:24 am, modificat 1 dată în total.
Imagine
irinna999
Senior Membru

Pt IQ + fericire + mai multe sugestii.

Mesajde mikim95 » Joi Noi 18, 2010 8:12 pm

Ma gandeam ca ar putea exista posibilitatea sa iti cresti IQ-ul si facand alte activitati in afara celei de a citi carti si a juca mini jocuri.

De exemplu, s-ar putea introduce in joc un teatru, sa poata domnisoarele sa mearga sa vada cate o piesa de teatru, cu prieteni sau fara, insa ar putea sa ii creasca iq-ul si fericirea daca este o comedie comedie pusa in scena :). De asemenea, pt fericire s-ar putea introduce si un cinematograf, ca sa fie orasul complet. Vizionarea de filme de asemenea sa dea puncte de fericire. E foarte romantic sa mergi cu iubitul la film. De altfel, nu e chiar asa mare motivatie sa ai iubit, daca nu poti sa faci mare lucru cu el, cum ar fi sa te plimbi prin parc, sa mergi la filme cu el, etc.

De asemenea, propun sa se introduca la ultimul nivel al jocului casatoria. Cred ca orice domnisoara viseaza la asa ceva.

Tot pt Iq s-ar putea introduce si niste cursuri la scoala, daca exista meseria de profesoara, si iubitul student, nu ar fi normal sa avem si o scoala unde sa le educam pe domnisoare?
mikim95
Membru

Masini

Mesajde Clemantina » Vin Noi 19, 2010 10:18 pm

Ce ar fi daca domnisoarele ar invata sa conduca, iar antrenamentul sa coste 900$, iar masina 50000$, iar ca sa le vopsim in alta culoare sa coste 500$,iar umplerea rezervorului cu benzina 50$.Masina sa aduca de cate ori o folosim 500 puncte. :)
Clemantina
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

sauna

Mesajde Coco » Lun Noi 22, 2010 2:16 pm

buna! mi-a scazut foarte mult sanatatea si m-am gandit cand e racita sau ii scade sanatatea sa mergem cu ea la sauna sau mesaj decat sa ii dam pastile. sa creasca si fericirea ca se simte relaxata. si sa coste dar nu prea mult. 50$ jumatatea de ora si pe urma sa avem + 5-10 setea si foamea. sau ceva de genu. sa avem mai multe variante. de exemplu baie cu petale de trandafr. v-ar placea?? adica stiu ca sunt vise dar totusi... sau poate la sala de gimnastica dupa antrenament sa existe acolo. Pro sau Contra? :D
Coco
Junior Membru

castigare iq

Mesajde camelia11 » Mie Noi 24, 2010 12:22 am

ce ziceti sa dam un test de logica si asa sa primim mai mult iq :) :) :)
Ultima oară modificat de camelia11 pe Sâm Dec 04, 2010 11:01 am, modificat 1 dată în total.
camelia11
Membru

Vinde haine Mystery

Mesajde Smileee » Joi Dec 02, 2010 7:51 pm

Am si eu o idee. Insa, nu stiu daca e buna sau nu,asa ca m-am gandit sa vi-o zic si voua.
Eu m-am gandit astfel:

Nu ar fi o idee buna daca cele care dorescc si nu au bani sau nu le place ce haine au primit la Mystery, sa le poata vanda altcuiva.

M-am gandit la cele de la Mystery fiindca ele nu pot fi gasite la Mall si ele nu se pun la reusite.
Accept pareri Pro si Contra.
Imagine
Smileee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

prajitura norocoasa.

Mesajde ukutsa » Vin Dec 03, 2010 5:23 pm

nu`mi sariti in cap ! stiu ca mai exista aces subiect , dar vreau sa`l aprofundez putin.

citeam intr`un topic din arhiva , o domisoara cerea mai multe jocuri .. iar la un momen`dat a zis cineva sa se scoata praitura norocoasa , iar dupa s`a abandonat subiectul.

Sunt fooarte de acor , mai ales ca pe ace biletel traducerile sunt fooarte aiurea ! Nu cred ca a fost zi in care pe biletul meu sa nu scrie ceva greist. De ex azi..
Cand am nici o informatie simpla explicatia este considerata atecvat

e pierdere se loc si spatiu. ar putea fi inlocuita cu ceva care chiar sa ne foloseasca !
Ma sustine cineva?
Imagine
ukutsa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Doua in acelasi timp.

Mesajde ukutsa » Vin Dec 03, 2010 5:26 pm

Am o sugestie.. as vrea sa putem pune 2 bluze in acelasi timp !

Am o bluza neagra transparenta si s`ar vede foooarte bine cu un maieu sub, dar problema e ca nu il pot pune , pentru ca amun2 intra in categoria ,, Camasi"
se poate face ceva ca acest lucru sa fie posibil?!?
Ultima oară modificat de ukutsa pe Vin Dec 03, 2010 5:30 pm, modificat de 2 ori în total.
Imagine
ukutsa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

oras extins

Mesajde kirra:) » Vin Dec 03, 2010 11:00 pm

desi realizez ca ar lua circa o saptamana schimbarile as zice ca ar fi tare sa avem masini,teatru,cinema,sa poata si baietii sa isi faca cont pe un site de genul SITE NEPERMIS si sa putem flirta cu ei....sa iesim la intalnire in restaurant sau la o casa de cultura(chiar daca nu 3d sau ceva fff avasat) :confused: :D
astept raspunsuri ;) :p :rolleyes:
Ultima oară modificat de ThunderStorm pe Lun Dec 06, 2010 12:29 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Publicitate interzisa.
kirra:)
Membru

haine.

Mesajde ukutsa » Dum Dec 05, 2010 4:34 pm

mai am inca o propunere legata de haine.
cand te duci in mall pe la agazine sa nu mai apara papusa in sutien si chiloti si in tinut pe care o are , si cand pui clik`ul pe ceva sa se schimbe doar acel obiect vestimentar.. de multe ori am cumparat ceva care credeam ca ,, merge " intr`o anumita combinatie , si cand m`am dus in garderoba nu se potriveau

EDIT :
o idee mai buna.

in loc sa apara alaturi tinuta actuala , apare papusa intitial dezbracata iar dupa se adauga pe ea automat( lafel cum se duc si in cosul de cumparaturi ) hainele pe care le selectam pentru a le cumpara.
Ultima oară modificat de ukutsa pe Dum Dec 05, 2010 7:31 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
ukutsa
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

schimbarea pozitiei

Mesajde pinkydoll » Mie Dec 08, 2010 7:24 pm

scz...dak a mai avut cineva ideea asta dar nu cred .... :rolleyes: ce ar fi ca domnisoarele noastre sa-si schimbe pozitia o data la o saptamana sau la o luna....cred k este cam greu de realizat...nu???....cine este pro si cine contra???
dak sunteti contra vreau sa stiu si din ce motiv
Imagine
Albastruta cumintica (By IuliaM)
Alle , Alex sau Alexa
pinkydoll
Trial Colaborator Revista
Trial Colaborator Revista
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Pretul total al hainelor din garderoba

Mesajde AleXxXia » Sâm Dec 11, 2010 10:40 am

haine salvate inseamna cate tinute ai salvate in garderoba...cred ca e util si butonul ala ca era la un scop sa ai nu stiu cate haine salvate in garderoba...ideal ar fi sa mai fie adaugata o statistica cu pretul hainelor,
Nu-mi permit o semnatura. :|
AleXxXia
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator