Ideei propuse in 2011

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Cadouri de Craciun?

Mesajde Alecsxxandra » Joi Dec 01, 2011 2:45 pm

Am vazut un topic in care multe domnisoare si`ar dori ca orasul Lady popular sa fie decorat in atmosfera sarbatorilor de iarna!! Mie una mi`ar place ca in seara de Ajun sa putem face cadouri altor domnisoare!! Ar fi o idee buna zic eu si ar fi ceva foarte dragut!! :p

Voi ce ziceti? :rolleyes: :rolleyes:
Imagine
Alecsxxandra
Senior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

alte animale

Mesajde Serena » Joi Dec 01, 2011 8:41 pm

huh o noua idee ala serena..
ce ar fi daca in lady am putea lua peste da sa fie fara acvariu si singuru accesoriu pe care i l-am lua e acvariu si mai multe chestii in el...ce ziiceti...si sa fie si papagal si sa aiba cusca si hamster numa ca la ala sa fie putine hainite...si cum vb eu cu Moty despre pisi ale ei(reale) m-am gandit sa fie si pisici din alea pufoase si caini pufy...cfa siameza din lady daca i pui manucutele alea cu papion zici ca beju' ala i haina nu-i blana ei...si sa fie si siameza printre pufoase ca asta am zis ca arat cam rau
Imagine
No tale is more compelling than the one that never ends.
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

disco si mai multe obiecte de casa

Mesajde Serena » Joi Dec 01, 2011 8:54 pm

wow parca ideile imi vin pe urechi
ce ar fi daca am putea cumpara si obiecte de disco in casa ca si glob disco DJ si sa ne punem in spate cu mana pe CD si sa zicem ca suntem DJ si sa fie si mai multe chestii ca farfurii da din alea plate nu decorative bomboniere dalea si sa fie si pline de mancare si chestii ca salate sau sucuri incepute...stiti voi pro sau conttra
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

brazi la moda

Mesajde Serena » Vin Dec 02, 2011 11:37 am

ce ar fi daca brazii i-am putea lua si pe alb si violet sa fie mai la moda
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Bradulet dragut in LadyVille

Mesajde maia999 » Sâm Dec 03, 2011 3:00 pm

:)) Buna fetelor!!Ideea mea este urmatoarea: de Craciun sa se fak un brad in orasul lady...poate fii pus in lokul fantanii din park sau oriunde...pe jos sa fie alb reprezentand zapada. Nu trebuie neaparat k bradul sa fie impodobit dar doar amplasat sa simtim cu adevarat k si d`soarele noastre sarbatoresc Craciunul! :)) :))
Traiesk pentru tine,doar pentru tine !!:X:X[[(>sa stii de la mine..;)<]]]
maia999
Membru

Vanzarea hainelor cumparate

Mesajde Kosminutza12 » Dum Dec 04, 2011 6:09 pm

Buna, fetelor! Am o idee care cred ca ne-ar ajuta foarte mult! Cand nu mai vrem niste haine mai vechi, sa le putem vinde! La Mall, sa fie o sectiune numita "Vinde articole" si sa dam click acolo si sa ne apara toate hainele pe care le avem in garderoba, dar nu pe cele pe care domnisoara le poarta in acel moment, si sa alegem hainele pe care vrem sa le vindem si sa dam click pe un buton numit "Vinde", iar pretul sa fie la jumatate, fata de cel cu care am cumparat acele articole vestimentare! Iar exceptie fac hainele acelea cu care am inceput jocul! Ei, ce ziceti de ideea mea? :)
Wolf Blood ! ♥
Imagine
Kosminutza12
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Animalutele noastre;x

Mesajde Alecsxxandra » Dum Dec 04, 2011 6:36 pm

Am creeat acest topic cu gandul la animalutele noastre dragi care ne aduc puncte!! In garderoba lor nu s`au mai adugat de mult hainute si accesori noi!! Cred ca ar fi frumos sa mai fie adaugate cateva hainute si lor... :rolleyes:

Mai ales ca vin si sarbatorile si merita si ele hainute noi!!

Voi ce parere aveti? :cool:
Imagine
Alecsxxandra
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

usa

Mesajde Serena » Mie Dec 07, 2011 5:00 pm

am observat ca pe .uk este de cum parat usa la casa...si ziceam sa existe si la noi sin daca tot ziceam n-ar fi tare sa existe si covor din ala tigru pe alb si portocaliu....sau cine are venetia la casa sa existe si podele apa ca nu este decat gresie albastra si tapetu ala simplu da i inchis....ca are nisip, iarba si ne-ar trebui si apa
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

cinema in Lady Popular

Mesajde bibicuta34 » Dum Dec 11, 2011 10:33 am

Dragi Domnisoare ,m-am gandit ca in oras sa avem un cinema.Sa fie mai multe filme si noi sa alegem unul, sa platim un bilet(sa stabiliti voi un pret )si sa vedem un film.Biletul sa fie mai scump daca e film 3D.Filmul sa dureze cam o ora.Cinemaul sa ne dea fericire. :p :p Deci ce parere aveti ?
bibicuta34
Membru

Rubrica noua;x

Mesajde Alecsxxandra » Mar Dec 13, 2011 5:55 pm

M`am gandit la ceva!! Daca undeva la rubrica "statistici" de exemplu am avea si vizulaizarile domnisoarelor adica sa vedem cine ne`a vizualizat profilul pe o saptamana de exemplu!! In acest mod am avea controlul asupra tuturor voturilor si am evita minciunile adica am vedea cine minte!!! :cool: Ce ziceti?? :cool:
Imagine
Alecsxxandra
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Anterior

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator