Ideei propuse in 2011

Moderatori: SubAdministratori, Super Moderator Forum, Moderator FORUM

Numele animalutelor sa se vada

Mesajde Kethline » Mie Aug 03, 2011 2:06 pm

Buna dragele mele....
Dupa cum ati observat din numele titlului ,cred ca v-ati dat seama care este ideea mea!
Cand vizitam o domnisoara si aceasta are animalut numele sau nu se vede....Eu as dori ca numele sa se vada la fel ca la domnisoarele noastre..
Fiindca daca domnisoara respectiva ar dori sa ii dea +....inteleg fiindca da pentru aspect dar daca nu stie numele?Ce rost are?
Deci sunteti de accord cu ideea mea?
Va rog sa nu fiti prea dure daca nu va place! :roll:
Kethline
Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Studioul de tatuaje

Mesajde Camelia1612 » Sâm Aug 27, 2011 8:05 am

Am cautat si nu am gasit un topic asemanator. Cum ar fi ca la studioul de tatuaje sa avem tatuaje noi? Ar fi foarte frumos sa avem altele noi. Ce parere aveti? :D Mie mi-ar placea
Camelia1612
Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Sectiunea provocari

Mesajde alecssy » Dum Sep 04, 2011 10:57 pm

La sectiunea cu provocarile putem vedea doar ultimele 50 de provocari.Propun sa le putem vedea si pe celalalte..am primit in ultimul timp vreo 200 de provocari si nu vreau sa le joc pe cele care apar in pagina pentru a le putea accepta pe celelalte...vreau o alternativa :green:
:-j
alecssy
Junior Membru

apartament

Mesajde Serena » Vin Sep 09, 2011 7:56 am

am o idee superba care mie sincer miar place dar ar fi ceva in lus care nu ajuta pe nimeni pt administratie...
deci in fiecare camea sa avem un buton care te directioneaza la galerie si acolo alegi o poza care mai apoi va fi domnisoara ta in apartament dar doar in camera aceea imbracata cum ai ales si in baie ati fii in dress in gradina cu sapca anti soare in dormitor pijama la fitness costum sport nu??? ar fii tare voi ce credeti :? :?
Imagine
No tale is more compelling than the one that never ends.
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

sa fie sectiunea ''decoratii'' impartita

Mesajde LEIA » Joi Sep 15, 2011 1:52 pm

Eu fac cu nervii daca vreau sa pun ceva din aceasta sectiune ,am peste 200 de decoratii de craciun si daca vreau o umbrela sau mai stiu eu ce tre sa stau 30min sa ajung la ea {:)}

Nu se poate pune decoratiile de craciun separat de ex ,sectiunea asta ar trebui sa fie impartita in min alte trei sectiuni sa se poata lua usor obiectele .....oricum se misca ca mortul .....mai si ai multe iti tre o saptamana sa pui ceva prin apartament {:)}

Bine ca este sectiune cu articole de gradina unde avem .....UN POM :confused: si la decoratii sant bagate restul la gramada ....semineu,umbrele,luminite ,brazi ,globuri,scari.....

LE
EU inca nu am descoperit cum se poate pune ceva in partea dreapta unde este cosul de gunoi .....orice vrei sa pui o scoate afara :confused:
oricum nu mai scriu nimic astazi ca o sa ma aleg cu un ban .....pentru ca singurul lucru ce imi vine sa fac e sa trag o injuratura =))
Imagine
LEIA
Veteran Membru

puncte din provocari

Mesajde denisadeny2 » Dum Sep 18, 2011 10:24 am

mi-as dori sa putem obtine si puncte din provocari nu sunt prea multe metode de a obtine puncte si care sunt sunt limitate si dupa parerea mea punctele se fac destul de greu
Imagine
denisadeny2
Banat
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Cutia magica --> puncte !

Mesajde andapop » Vin Sep 30, 2011 7:02 pm

Buna ziua!
Am deschis acest topic deoarece :

M-am gandit sa ne dea cutia magica [ mistery] si puncte de experienta.
Deoarece, daca tot este o "cutie magica" si se castiga : bani, iq , haine , premium , de ce sa nu se castige si puncte de experienta?

Aceasta a fost propunerea mea.Nu este nevoie sa tipati la mine ca vezi doamne mai e un topic asemanator..etc. Nu va place, spuneti motivul si ati incheiat...

O zi buna!
Ultima oară modificat de andapop pe Vin Sep 30, 2011 7:17 pm, modificat 1 dată în total.
andapop
Banat
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Intalnire cu iubitul!

Mesajde alysee » Mie Oct 12, 2011 6:06 pm

Avand in vedere ca domnisoara noastra la un nivel mai ridicat a schimbat mai multi iubiti decat mine in viata personala, nu o mai pot considera doamnisoara.Si am pretenti la mai mult..sa avem la iubit un butoane cu care activam "Intalnirea cu iubitul" si optiunea de a selecta ceea ce dorim sa faca,de exemplu: sarutari tandre,relatie sexuala. Iar la sfarsitul unei actiuni sa primim puncte si sa ne creasca fericirea. Bineinteles, ca la fiecare actiune va trebui sa ne scada energia, igiena, foamea si setea,in functie de activitatea actionata.Acesta intalnire speciala va putea fi folosita o singura data pe zi fiecare!
فيAlyseeفي is here.....run!
alysee
Senior Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Redenumeste pozele

Mesajde Denypussy » Mie Oct 19, 2011 7:33 am

Salut,fetelor!Cred ca v-ati dat seama despre ce e vorba :) .Ieri cand ma uitam prin galerie observasem ca nu prea am denumit pozele,asa ca nu credeti ca ar fi frumos sa le putem adauga un nume si dupa ce le-am facut?Mie acum imi pare rau ca le-am lasat asa,doar cu data :o
Sper ca-ati inteles:) :)
~~Pupicei~~
Imagine
Ultima oară modificat de ThunderStorm pe Sâm Noi 26, 2011 7:54 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: Edited- removed shadow effect and color effect- textul nu se vedea.
Imagine
Denypussy
Junior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

>3Gradele in Lady Popular>3

Mesajde venincool » Dum Oct 23, 2011 10:14 am

Buna!Ce ziceti daca intr-un colt in lady popular ar arata cate grade sunt in joc! Noi sa imbracam domnisoara depinde cum ar fi vremea! Iar daca domnisoara este imbracatiar i joc este frig... vom primi un mesaj in care scrie ca domnisoarei ii este frig imbrac-o sau ea va raci! Ce ziceti de ideea mea??
venincool
Membru

gunoi

Mesajde Serena » Mar Noi 01, 2011 6:53 pm

asta de fapt nu e o idee e doar o sugestie pt. joc
sa se mute gunoiu ala odata ca io numi pot une mobila mai mare de 3,5 cm ca deja am si aruncato :((
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Ideei propuse in 2011

Mesajde Serena » Mie Noi 09, 2011 6:18 pm

Titlu: vederi
ce ziceti daca in fiecare camera am, avea ovedere diferita si sa dai o data 100$ si iei cate una pt fiecare camera bineinteles ca deplocatul nu sar pune daca deblochezi una nu o ai ca si fundal o so ai ca so poti alege la o camera doar

ce ziceti???
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

televizor

Mesajde Serena » Sâm Noi 26, 2011 2:06 pm

fetele ce ar fi daca am putea in living sa ne uitam la tv si sa ne urce fericirea si IQ-ul...ce ziceti?
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

lesa

Mesajde Serena » Sâm Noi 26, 2011 2:52 pm

fetele cear fi daca la accesorii animalut am putea sa cumparam la caini o lesa si sa fie asa in aier pana la mana lu lady si prinsa de gatul lui(si p cei mari si pt cei mici)
Imagine
Serena
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Orasul decorat

Mesajde Elyzona » Mie Noi 30, 2011 9:03 am

buna fetelor, am si eu o mica propunere
ma gandeam, cum ar fi sa fie decorat orasul?
adica de exmplu acum ca vine iarna cu pasti marunti orasul sa ffie decorat cu ocazia iernii si a sarbatorilor, sa fie zapada, luminite si multe altele, sau alt exemplu la evenimentul cu halloween, orasul putea fi decoratcu ocazia halloweenu-lui
eu mi-am spus doar propunerea, nu se intampla nimic daca nu este pusa in aplicare

acum voi decideti: pro sau contra? :))
Imagine

Ely a trecut pe aici =))

Elyzona
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator