Ce articole noi ati dori sa fie adaugate in joc

Moderatori: SubAdministratori, Moderator FORUM, Super Moderator Forum

Re: Ce articole noi ati dori sa fie adaugate in joc

Mesajde carmen11 » Dum Aug 05, 2012 2:27 pm

as dori ca la apartament sa bage niste mobila gen :un dulap mare ,langa o vitrina dedesupt spatiu pentru tv dedesupt niste sertare dupa aia langa, inca un corp de mobila sus un dulap mic dedesupt spatiu inca un dulap dar cu o usa care se deschide in joc dedesupt spatiu si un dulapior si, langa inca un dulap mare ,..... adica ca o mobila normala nu? si acolo la salon cand dai pe el apare coafura,machiaj,solar as vrea ca sa scrie si manichiura si pedichiura ar fi super
Imagine
carmen11
Junior Membru

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time
Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde Annanass » Lun Aug 13, 2012 4:24 pm

vreti costumul de majoreta?. sau bagat in mall la 100 diamante dar pe mai multe culori ca multe domnisoare au ratat sansa si acest costum sa ramana mereu in mall in covorul rosu. Astept pareri.Trimiteti parerea domnisoarei Nicoleta_Iuliana dar sa o scrieti si aici
Annanass
Membru

Mesajde Annanass » Mar Aug 14, 2012 6:51 am

niste canapele...genul asta...http://www.google.ro/imgres?q=canapele+ ... l%2Btextil).html&docid=Jjr_0Jy0ezQ_aM&imgurl=http://www.firmeproduse.ro/pictures/produse/belintz1232096161.jpg&w=500&h=291&ei=gNcpUKPcB47tsgb2m4H4Cw&zoom=1&iact=rc&dur=292&sig=101546646640122721402&page=1&tbnh=139&tbnw=204&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:1,s:0,i:87&tx=108&ty=40
Annanass
Membru

Mesajde Iuliana0309 » Joi Aug 30, 2012 3:59 pm

Eu as vrea sa existe mai multe accesori mi se par cam putine de exemplu sa se adauge chei pe care domnisoara noastra sa le tina in mana sau ochelari de soare si pentru apartament sa se adauge un leptop sau un calculator cu birou... :roll: ce ziceti nu ar fi superb? :?
Iuliana0309
Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde maria123maria » Vin Aug 31, 2012 11:27 am

Eu as vrea niste haine Monster High. Cum sunt astea
Imagine
sau asa cateva personaje MH in tinute pentru dans
Imagine
sau in pijamale
Imagine
Cine e de acord cu mine???? :; :; :; :;
maria123maria
Membru

Mesajde Iuliana0309 » Vin Aug 31, 2012 2:45 pm

Iuliana0309
Membru

Drapelul Naţional:
ItalyItaly

Mesajde Ana29 » Dum Sep 09, 2012 1:50 pm

Eu as vrea sa se adauge haine mai tineresti. Adica mai multe fustite mai scurte putin ,sau si acelea maxi cum se poarta acum pana la glezna,blugi colorati, camasi in carouri , pantofi cu platforma, bascheti in nuante puternice cum ar fi rosu,portocaliu,verde,albastru,galben. Sau tricouri cu maieu sau chiar niste rochii vaporoase.Si cateva bijuterii ca acele lantisoare cu bufnita,sau cercei cu bufnite si mai multe bratari colorate si multe pe mana,chiar si bentite hippie sau ceasuri cum sunt acelea de silicon sau ceva de genul. Ceva mai modern dupa parerea mea :P
Ana29
Membru

Mesajde Fashionkitty » Mie Sep 19, 2012 1:38 pm

Ana29 scrie:Eu as vrea sa se adauge haine mai tineresti. Adica mai multe fustite mai scurte putin ,sau si acelea maxi cum se poarta acum pana la glezna,blugi colorati, camasi in carouri , pantofi cu platforma, bascheti in nuante puternice cum ar fi rosu,portocaliu,verde,albastru,galben. Sau tricouri cu maieu sau chiar niste rochii vaporoase.Si cateva bijuterii ca acele lantisoare cu bufnita,sau cercei cu bufnite si mai multe bratari colorate si multe pe mana,chiar si bentite hippie sau ceasuri cum sunt acelea de silicon sau ceva de genul. Ceva mai modern dupa parerea mea :P

Chiar ar fi ceva. Ador colierele cu bufnita!Si bratarile multe si colorate sunt chiar super!
Eu as vrea haine in culori neon adica astea:
Imagine
(adica sa aiba hainele culori ca si oja de pe unghiile din img) Ma rog, se poate spune si fosforescente (culorile)
Si imi place foarte mult modelul si culorile acestor genti:
Imagine

Lista e mult mai lunga defapt dar pentru moment...

Si mi-ar placea nuante noi de par.Adica un mov nu atat de tipator, turcoaz, ciclamen...
Imagine
By Allexys (:
Fashionkitty
Veteran Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

Mesajde andra1998romania » Sâm Sep 29, 2012 1:37 pm

:rolleyes: :rolleyes: ce spuneti daca am adauga o colectie cu haine animale si cat despre salon nu ar fi grozav sa avem manichiura si pedichiura?
andra1998romania
Membru

Mesajde andra1998romania » Sâm Sep 29, 2012 2:02 pm

stiti ce-ar fi frumos daca iubitii ne-ar da si cadouri si anume o costumatie draguta de fiecere data cand este ziua noastra
andra1998romania
Membru

Mesajde Allex » Sâm Sep 29, 2012 2:07 pm

Chestia asta s-a mai propus candva .. te rog sa folosesti butonul cautare din dreapta-sus ca sa nu ti se suspende contul in viitor :; . Si cu ocazia asta te-as ruga sa citesti si regulamentul daca nu ai facut-o deja.
Allex
Veteran Membru

Mesajde andra1998romania » Sâm Sep 29, 2012 8:37 pm

blagaserena scrie:as vrea sa existe o piscina...pt. gradina.........si ceva gen asta...............Imagine si patine pt lady (eu ziceam de patine Leia pe alea nu le-ai vazut)

eu nu as vrea un covoras din acesta va dati seama daca la-ti vedea zilnic nu vi s-ar face mila si in plus asa sprijiniti braconajul
andra1998romania
Membru

Mesajde smile06 » Mar Oct 02, 2012 4:52 pm

Mai multe colectii mai ales de datile cand putem avea multe lucruri de luat, dar pe $ nu pe diamante cum ar fi ocazia de hallowyn si craciun.
Gradina sa nu fie deodata cumparata cu casa ci sa mai aiba si posibilitatea sa fie luat separata.
In fiecare casa (in ori ce loc din ea ) sa existe o posta in care fetele lasa comentari doar despre apartament.
Sa existe lotiuni pentru piele gen anti cosuri si domnisoarei chiar sa ii creasca cosuri aceasta idee pentru ca jocul sa fie mai realist.
Lesa pentru animalute.
Sa poti calatori cu un autobuz sau avion in alte tari, orase , sate.
Seara sa existe optiunea de a te culca sau mai bine zis cand intri ultima data pe zi pe lady, iar urmatoarea zi in realitate sa te trezesti odihnita si cu o fericire in plus (asta doar daca te-ai culcat ).
Semnat,
Smile06 ;) ;) ;)
Imagine
smile06
Membru

Mesajde andra1998romania » Mie Oct 03, 2012 6:26 pm

ar fi super sa aiba o masina , bicicleta,avion personal ;) sincera sa fiu ar fi si mai frumos sa se poata misca sa faca prajituri si sa faca baie in cada
andra1998romania
Membru

Mesajde StefyStefania31 » Dum Oct 07, 2012 8:20 pm

Eu as vrea o colectie Rock,care sa nu fie limitata :; Si niste tricouri de genul:ImagineSi cercei cu simbolul Linkin Park:ImagineSau genti,accesori,fulare,sepci cu "Linkin Park" :rolleyes:
StefyStefania31
Senior Membru

Drapelul Naţional:
RomaniaRomania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Idei si Sugestii Joc LadyPopular

CINE ESTE ONLINE?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator